Strona 48 z 91
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 903

Lutowe maleństwa 2017

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    rulowa dziewczynki w grudniu skończą 7 i 5 lat. Fajne są pannice, ale strasznie szybko urosły. Są bystre i niestety wyszczekane po tatusiu, a uparte po mnie

Troszkę zatęskniliśmy z mężem za pieluchami i postanowiliśmy sobie jeszcze jedno dzieciątko przed 40-stką sprawić. I o dziwo szybko nam się udało Trochę obaw miałam i mam nadal bo czeka mnie trzecia cesarka, ale w dzisiejszych czasach to prawie norma. Choć wolałabym rodzić naturalnie i każdej odradzam "cesarkę na życzenie".
    papaja u mnie sprawdziła się reguła "na odwrót" Starsza miała kolkę do 6 miesięcy i darła się pół nocy, a usypianie to była kara boska, ręce opadały. Młodsza po karmieniu od razu sama zasypiała. Za to pierwsza lepiej jadła, wszystko i dużo. Młodsza już troszkę grymasiła przy zupkach czy kaszkach. Naukę chodzenia i siusiania do nocnika też każda zalicza w swoim czasie. Każde dziecko jest jednak inne, nieporównywalne i wyjątkowe. Ale jednego jestem pewna przy drugim dziecku jest lżej i mniej się człowiek stresuje.

Właśnie wróciłam od lekarza. Jest wszystko ok. Lekarz tylko był zdziwiony, bo jestem jego jedyną ciężarną, która pracuje I jeszcze nawet na długim urlopie nie byłam, bo w pracy dodatkowo ciągle kogoś zastępuję. Ale na jesieni to się zastanowię nad chorobowym.. Pa

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Hey dziewczyny :-) Jeśli chodzi o apetyt to u mnie też różnie ,czasem jem bardzo dużo A drugiego dnia się przymuszam żeby w Ogóle coś zjeść ,ale ogólnie mam słabszy apetyt niż w pierwszej ciąży no i nadal mięsa nie mogę jeść Brzuch też mam mniejszy niż z Nadia ,ale może tyle nie przytyje bo wtedy ponad 30 kilo przybralam ,choć po 2 miesiącach było już prawie ok ,A waga i rozmiar była dla mnie szokiem bo normalnie noszę 34/36 rozmiar :-) Moja córeczką znowu mnie dziś miło zaskoczyła bo na temat płci ostro debatowala moja mama z siostra (czuje ze ona by wolała żeby dziewczynka była bo ma jako jedyna w najbliższej rodzinie chłopca i chce żeby został rodzynkiem :-)) A Nadusia kazała im się nie zastanawiać i powiedziala ze to kometnie obojetne,ważne żeby dziecko było zdrowe :-) Kochane moje :-)

Dziewczyny, czy was boli brzuch czujecie jego rozciąganie, bo ja nic nie czuje i to mnie martwi, mam przypływ energii..za dwa dni odstawiam luteine już. Mąż się ze mnie śmieje, bo mówie, że nie czuję, że jestem w ciąży, bo ani nie czuje rozciągania brzucha nic i to mnie martwi jak boli to źle, jak nic nie boli to też źle ....a na usg było wszystko ok.

Member
    Juja

O mnie

Cool

maalinowa jak na na usg było wszystko ok to się nie martw. Każdy brzuszek jest inny. U mnie to zależy od dnia. Czasem nic nie czuję, a czasem jakbym miała eksplodować od środka taka napompowana jestem. Z pobolewaniem też zależy od dnia. Wczoraj było ciężko ale to głównie sprawy żołądkowo-jelitowe mnie dopadły. Do dziś jeszcze mnie pobolewa.

Ejjj już bym chciała czuć te okropne kopniaki

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Juja noo to juz masz pannice zanim sie obejrzysz to beda chlopakow do domu przyprowadzac ale chyba sie z nimi nie nudzisz nigdy pozazdroscic takiej rodzinki normalnie i zateskniliscie za pieluchami no ladnie i jak dziewczynki zareagowaly ze beda mialy malego szkraba w domu? chyba szczesliwe ?

maalinowa kobieto nic sie nie martw! wszystko jest ok! z brzuchem dokladnie jest tak jak pisze Juja, zalezy jaki dzien ze raz az chce rozerwac brzuch a raz nic a nic, wszytko zalezy od organizmu takze naprawde nic sie nie martw, wazne ze wszystko jest dobrze na usg! sciskam Cie mocno! :*
    Ostatnio edytowane przez rulowa ; 24-08-16 o 14:37
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Member
    Juja

O mnie
    rulowa oj współczuję potencjalnym chłopakom moich córek, bo tatuś jest w nie bardzo zapatrzony i mówi, że "byle jakiemu wisiportkowi " ich nie odda
    Dziewczynki mnie miło zaskoczyły bo bardzo się ucieszyły że "będą miały dzidziusia". Codziennie całują brzuszek i do niego gadają Ale wiem, że na prawdziwe reakcje poczekamy jak wrócę ze szpitala z maleństwem. Wiem, że początki w nowej sytuacji mogą być dla nich trudne. Zwłaszcza dla młodszej, która do tej pory w rodzinie była najmłodsza i z tego powodu długo niańczona.
    Cieszymy się, że będziemy taką dużą rodziną. Więcej problemów ale i o wiele więcej radości. Choć znajomi się z nas śmieją, że jesteśmy pazerni na 500+ ha, ha

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Haha no tak te magiczne 500+ E tam jak sie corki upra to tatus nic nie poradzi jak maja charakterek rzeczywiscie powiedza tatus Ty to masz duuzo do gadania hehe Ale fajnie jak maja teraz takie podejscie, chociaz dla mlodszej to bedzie rzeczywiscie egzamin jak juz wrocicie ze szpitala, bo to jednak teraz male przejmie te "pieszczoty" ale miejmy nadzieje ze nie bedzie tak zle ze bedzie sie bardzo troszczyc o malca i sama bedzie go rozpieszczac
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Juja to nasze dziewczyny są z tego samego rocznika ,tylko moja Nadia z czerwca :-) Też młoda jest najmlodsza w rodzinie tylko nie traktujemy jej tak bo ona na to nie pozwala ,strasznie się denerwuje jak ktoś powie że jest mała itp ,nawet w przedszkolu musiałam powiedzieć nauczycielkom żeby nie mowily na nią "mała Nadia "(są 3 dziewczynki o tym imieniu w grupie i tak mówiły na moja Core ) ,bo nie chciała chodzić tam bo tak mówią panie i dzieci :-) A Twoja coreczka chodzi do przedszkola ?

Member
    Juja

O mnie
    Ola21061987 Oczywiście, że chodzi do przedszkola. Ale moja młodsza sprytnie nauczyła się wykorzystywać pozycję "najmłodszej w rodzinie". Gdy coś przeskrobie lub gdy jej się nie chce czegoś zrobić to będzie mówić, że "jestem przecież taka malutka" Ale do zabawy ze starszymi dziećmi to jest pierwsza i ma pretensję, że sama nie może iść na "chałupy". Starsza we wrześniu idzie do I klasy. Nie puściłam ją rok wcześniej,bo urodzona jest końcem roku, a u nas strasznie w szkołach roczniki mieszali. Mogła chodzić z dzieckiem ur we styczniu 2008r. (odroczonym), co do grudnia 2009r. daje prawie dwa lata różnicy w rozwoju. Moja starsza będzie teraz w klasie z 8 dzieci powtarzających I klasę, a ich rodzice otwarcie mówią, że nie poradziły sobie emocjonalnie

Ejjj ciągle mieszają w tym systemie edukacji, można zbzikować. A co najgorsze wszystko kosztem dzieci.

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Żeby moja tak o sobie powiedziała "ze jest malutka "....czasem brakuje mi tego ,zawsze była strasznie przywiązania do mnie ,non stop się przytulalysmy A teraz twierdzi że jest już na niektóre rzeczy za duża i oczywiście mama poszła na drugi plan bo to teraz oczko w głowie tatusia ,nie dość że z wyglądu to czysty mąż to teraz nawet w nocy jak się obudzi to tylko jego wola :-)Ogólnie ona jest bardzo samodzielna bo sama się kapie,zrobi sobie kanapki,posprząta swój pokój( ale muszę jej wtedy muzykę włączać :-)).Z jednej strony fajnie ale z drugiej myślałam że dłużej będzie taka malutka ,niezaradna i chyba dlatego tak bardzo chciałam teraz drugie dziecko ,bo zatesknilam za tym wszystkim co wierzę się z opieką nad maleńką istotą! :-) Co do programu szkół to też mnie strasznie wkurzaja te ich nowe zmiany ,zmienny wiek dziecka który zaczyna naukę ,wprowadzanie i likwidacja gimnazjum -,strasznie mieszają dzieciom w głowach ...Moja młoda też chodziła do przedszkola Ale teraz zrezygnowalismy i będzie ze mną rok w domku się uczyć ,mam nadzieję że przez zimę opanujemy naukę pisania i czytania to takie moje małe marzenie :-)
    Ostatnio edytowane przez Ola21061987 ; 25-08-16 o 09:02

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów