Strona 47 z 91
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 903

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Rulowa już teraz nie da się posiedzieć bo Zuzia chce schodzić z łóżka i wędrować za ręce . Mi nadal dokuczaja mdłości i słabość jakas, wczoraj będąc w sklepie złapał mnie jakiś ból/skurcz w pachwinie i zaraz mi się zrobiło słabo, potem co jakiś czas ten ból się pojawiał nawet przy leżeniu , dziś rano to samo było. Nie wiem sama czy dzwonić do ginekologa czy nie a do wizyty daleko bo dopiero 7.09 , pod koniec ciąży może były by bardziej oczywiste takie bóle ale teraz? Ogólnie w tamtej ciąży nie zdarzył mi się żaden skurcz w pachwinach .

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    E to energiczna dziewczynka ciekawa swiata powoli moze brakuje Ci magnezu chyba, ale nie mam pojecia, jak bedzie sie powtarzalo to zadzwon moze do lekarza? bo nie wiadomo od czego to wlasnie. Mi sie wczoraj w kosciele zrobilo slabo ale czulam sie dobrze caly czas tylko tak raptownie mroczki przed oczami i stwierdzialam ze musze wyjsc na swieze powietrze bo nie dam rady, mdlosci tez mam jeszcze wlasciwie zalezy od dnia i czy cos zjadlam
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    olianna różnica wieku między moimi córkami to 24 miesiące. Było cholernie ciężko fizycznie i psychicznie - jak dla mnie. Ale teraz mam komfort, dziewczynki są bardzo z sobą zżyte. Młodsza uczy się od starszej, a starsza jest bardzo opiekuńcza. I ja mam więcej czasu wolnego. Same plusy.

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny.
    Oliana - musisz troszkę więcej wypoczywać, Ja już na wszystko Tomusiowi nie pozwalam, praktycznie go nie noszę, zasypia sam, bo tez go musiałam nauczyć by nie nosić go w nocy, w końcu już ma ponad te 10 kg, bawi się sam , czasami potrzebuje tylko większej uwagi. Czasami też mnie zakluje w dole brzucha z prawej czy lewej strony ale tylko jak za szybko się po coś schyle czy wstane, albo Tomka podnoszę.

Byłam dzisiaj u gin. Dzidzia rośnie ładnie, ruchliwe to bardzo, No i termin porodu sie zmienia na koniec stycznia 26, bądź początek lutego 6 masakra jakas, te prenatalne badania chyba dadzą konkretną odpowiedź no i badania wszystkie dobrze. Następna wizyta 19, dzień przed roczkiem Tomusia, bo muszę l4 do roboty zanieść bo macierzyński się bd kończył.
    A co tam u reszty lutowych bombelkow ?

Dostałam na e-mail wyniki badań prenatalnych z krwi...chyba dobrze, bo jakby było coś nie tak to mieli dzwonić i osobiście trzeba by było się wstawić. mnie martwi to, że brzuszka mi jeszcze nie widać, nie czuję się jak w ciąży, ja ogólnie mało miałam typowych objawów ciążowych...nawet podbrzusze mnie nie boli...nie wiem czy to dobrze czy źle...raz mam większy apetyt a raz w ogóle też tak macie? tak to wszystko w porządku... nawet mam przypływ energii to też nie wiem czy tak ma być...

Junior Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Maalinowa mam dokładnie tak samo.
    Apetyt średni a wręcz znikomy. No i brzuszka nie widać , nawet mąż się śmieje że jakaś dziwna ta ciąża u mnie
    I też ciągle sie zastanawiam czy wszystko dobrze

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Rulowa- zgadza się moja córka jest bardzo energiczna wszędzie jej pełno no i wszystko chce robić w popłochu od razu aby już .

Juja- to też nie duża różnica , zresztą my też dwa lata po Zuzi planowaliśmy drugie ale wyszło inaczej, mam nadzieję tylko ze Zuzanna nie będzie bardzo psocic bo to małe będzie powtarzać .

Muminkaa- ja jeszcze trochę noszę zuzie ale mało, jestem na etapie oduczania ja spania z nami ale coś chyba mi nie wychodzi boję się ze mi się nie uda .

Malinowa i mmarta - dziewczyny spokojnie jeszcze będziecie się zastanawiać kiedy wam spadną brzuszki po ciąży .
    Co do apetytu to ja też tak mam raz jest raz go nie maRulowa- zgadza się moja córka jest bardzo energiczna wszędzie jej pełno no i wszystko chce robić w popłochu od razu aby już .

Juja- to też nie duża różnica , zresztą my też dwa lata po Zuzi planowaliśmy drugie ale wyszło inaczej, mam nadzieję tylko ze Zuzanna nie będzie bardzo psocic bo to małe będzie powtarzać .

Muminkaa- ja jeszcze trochę noszę zuzie ale mało, jestem na etapie oduczania ja spania z nami ale coś chyba mi nie wychodzi boję się ze mi się nie uda .

Malinowa i mmarta - dziewczyny spokojnie jeszcze będziecie się zastanawiać kiedy wam spadną brzuszki po ciąży .
    Co do apetytu to ja też rak mam raz jest raz go nie ma. No i kręgosłup mi dokucza przy schylaniu , ale ja miałam cesarke zresztą też nie miał czasu ten kręgosłup bardzo odpocząć os ostatniej ciąży.
    Ostatnio edytowane przez olianna ; 22-08-16 o 20:58

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Ktoś mi kiedyś powiedział, że " dziećmi i mężem lepiej się nie chwalić" Wczoraj pochwaliłam swoje dziewczyny i jeszcze tego samego dnia zdążyły się pokłócić tak, że starcza dała z główki młodszej Zdarzają się i takie dni, choć na szczęście rzadko. Ale w końcu mają nasze geny

Ej chciałabym mieć mały brzuszek jeszcze. Ale po dwóch ciążach, ogromniastych brzuchach (dzieci 4200 g i 4300 g) i wadze w ciążach prawie 90 kg to nie możliwe. Wyglądam teraz jakbym była w 5 miesiącu i szybko tyję. Ale się nie przejmuję, bo w moim przypadku to norma. W każdej ciąży tyłam 35 kg, a 6 miesięcy po porodzie byłam chudsza niż przed zajściem. I to bez żadnej diety czy ćwiczeń. Tylko karmienie piersią i normalne zajmowanie się dziećmi.

Czytałam gdzieś, że niektóre ciężarne gromadzą dużo wody w organizmie, może ja też do nich należę? Najważniejsze, że po urodzeniu dzieci jestem szczuplejsza i mogę zajadać swoje ulubione tłuste potrawy

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Juja haha w jakim wieku sa dziewczynki? jak juz ta starsza z glowki mlodszej ale spore je urodzilas jedna i druga ponad 4000 ja to mialam 2700g jak sie urodzilam czyli to bardzo prwdopodobne ze w kolejnych ciazach brzuch jest wiekszy i wiekszy u mnie teraz w tej mam taki brzuch jak z Nicolka w 5 miesiacu mialam ;o
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Hej dziewczyny U mnie mdłości osłably trochę. Jeśli chodzi o brzuszek to nie było, nie było a teraz patrze i nie wiem kiedy wyszedł Byłam u lekarza w tamtym tygodniu. Dzidziuś rośnie i nadal niewiele się rusza ale lekarz mówi ze jest ok wszystko z córeczka tez tak było ze się w brzuchu nie ruszala za wiele a teraz ma 16 miesięcy i w ciągłym ruchu Bardzo ciekawi jesteśmy płci z mężem i na następnej wizyci e może juz coś powiedzą bo to będzie już 19 tydz.
    Juja to masz wesoło a powiedz, sprawdziła się u Ciebie reguła ze jak jedno kolkowe dzieciatko to dru g ie je i śpi? i na odwrót? u nas Niunia dzień i noc płakała pierwsze 4 miesiące, ciekawe jak teraz będzie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów