Strona 46 z 91
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar Sylwka_17
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Witam Was i nowe mamusie w naszej grupie
    Ciężko Was tu nadrobić jak się nie jest na bieżąco u mnie wszystko w porządku, wizyta we wtorek więc lekarz zinterpretuje wyniki krwi i wszystkiego się dowiem. Ja biorę witaminy pregna plus i teraz zaczynam brać dodatkowo pregna DHA, za oba opakowania płacę jakoś 60 zł. Do tego od początku wg zaleceń lekarza biorę magnez dwa razy dziennie.

Magera trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku u Ciebie, a i u córci żeby udało się szybko pozbyć tego zakażenia...

Juja nigdy nie miałam bólów kości ogonowej w ciąży ale przy synku na początku jeszcze za to bardzo dokuczał mi kręgosłup w odcinku lędźwiowym, z leżenia na wznak w ogole nie mialam szans sie podnieść przez ten ból. Zgadzam się z faktem że każda ciąża inna..w tej mam zupełnie inne dolegliwości, w tamtej dokuczała mi tylko zgaga na końcu i ogromny brzuch ah no i ten kregosłup mi dokuczał..najpierw w ledzwiach , a później między lopatkami przez co musiałam nosić tylko miękkie, sportowe biustonosze..
    Ostatnio edytowane przez Sylwka_17 ; 19-08-16 o 14:42

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    A ja z kolei w pierwszej ciazy mialam rwe kulszowa, niemilosierny bol ze chodzic nie mozna nieraz sie z pracy zwalnialam bo nie moglam chodzic i jak maz byl to musial mi masowac lewy posladek bo mnie zlapalo z lewej str i przykladac termofory bo nie wyrabialam i mialam okropny swiad dloni i stop z czego pozniej sie dowiedzialam ze to mogla byc a raczej byla cholestaza ciazowa no ale tu mi zdiagnozowali egzme... a jak na razie to nudnosci hm zaezy jaki mam dzien ze rano wymiotuje choc nie mam czym albo jak nie zjem to okropnie sie czuje a jak zjem to juz lepiej
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Hejo, mi zaparcia przeszły jak zmieniłam dietę, nie jem czekolady itd. napisałam do lekarza czy aby napewno mam odstawić luteinę i po raz któryś mnie zapewniał, że tak... wiem wiem, mam obawy, ale kto ich nie ma dzisiaj natomiast żołądek cały dzień mi dokucza, nie wiem co można wsiąść w takim wypadku gdy są takie kłucia bolesne na żołądku...narazie czekam aż samo przejdzie Sylwia napewno wszystko będzie dobrze rulowa co to jest rwa kluszowa ? Dziewczyny jak śpicie, można spać na prawym boku czy na lewym..kiedyś coś słyszałam.. że tam czegoś nie można, ale nie wiem czego...

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    maalinowa http://www.mjakmama24.pl/ciaza/przeb...,538_8058.html tu jest artykul o tym, jak mnie to zlapalo to masakra byla mam nadzieje ze teraz mnie nie zlapie a i sie powinno spac na lewym boku zeby nie utrudniac przeplywu krwi, duzo kiedys o tym czytalam w pierwszej ciazy, i ja zasypiam zawsze na lewym a budze sie raz na plecach a raz na prawym boku i tak jest o
    Ostatnio edytowane przez rulowa ; 19-08-16 o 17:47

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    O rany współczuję wam takiego rodzaju bólu, rwa kulszowa to faktycznie musiało być straszne, hemoroidy też niestety mi dokuczaly, wcześniej o nich nie słyszałam aż urodziłam, i nie mogłam czasem na tyłku siedzieć i myślałam że to przez nacięcie dopiero później sie zaczęłam leczyć masakra. Jestem dzisiaj padnieta, Tomek mnie wykończył spacerowaniem tam i z powrotem, a za chwilę pewnie bd musiała za nim biegać.

Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    Ja w pierwszej ciąży zasypialam tylko na lewym boku, to po jakimś czasie lekarz mi powiedział, że mam spać tylko na prawym... Ale też czytałam, że lepiej na lewym. Mi w ogóle ciężko spać na boku, bo zasypiam tylko na brzuchu. Póki co, jeszcze mogę swobodnie tak leżeć.

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Ja jeszcze różnie śpię raz rak raz tak, zazwyczaj zalecają spać na lewym boku a pod koniec ciąży nie zalecają spania na plecach bo się uciska główna aorte czy coś już nie pamiętam.
    Współczuję bólu rwy wiem co to znaczy bo mój brat to miał , nie wiem jak to on zniósł ale krzyki jego przez ból były przeraźliwe.
    Ja wczoraj zafundowalam sobie super sposób na osłabienie. Na wieczór wózek został na dole, więc poszłam po niego jakoś go wtachałam na to swoje 4 piętro trochę się zmeczylam zdyszalam i później stanelam do gotowania po 30-40 minutach zrobiło mi się tak słabo ze złapałam się kuchenki bo nie mogłam ustac na nogach, wylaczylam szybko gaz i poszłam się położyć. Przez cały dzień też mało jadłam nie było jakoś czasu , chyba jedno i drugie złożyło się do kupy i taki był tego efekt. Jeszcze nigdy tak się nie czułam. Stwierdziłam ze już chyba nie mogę dźwigać takich ciężarów. Najważniejsze aby z dzidzia było wszystko ok.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    olianna oszczedzaj sie, nie dzwigaj, wolaj kogos o pomoc jak juz musisz cos wniesc ciezkiego musisz dbac o siebie wiadomo ze tak tylko sie mowi ale widze ze juz masz malego szkraba i to nie jest/bedzie latwe ale czego sie nie robi dla szkrabow

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    rulowa zgadza się mam prawie roczną córkę , jest czasem rzeczywiście ciężko ale co poradzić. Teraz już nie będę dźwigać. Mówią że ciąża po ciąży to dobrze bo dzieci mają się z kim bawić odchowa się je itd, ale nikt nie powie ile przy tym trzeba się namęczyć . Eh oby to moje dziecko szybko zaczęło chodzić samo beze mnie , chociaż wiem że później będę tego żałować .

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Moge sie tylko domyslac jak to jest no ale jak corcia zacznie chodzic to mama nie posiedzi ale bedziesz musiala sie oszczedzac w miare mozliwosci a teraz jak sie juz czujesz?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów