Strona 45 z 91
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    Malinowa II Trymestr zaczyna sie w 13 tygodniu
    Witaj MalaM i gratulacje.

2. dzieckozakupy.pl
    Gratulacje MałaM witaj w naszym gronie

Dziewczyny, też tak macie, że ciągle się niepokoicie, że coś się wydarzy, że nawet nie powiem głośno. Jestem taka przewrażliwiona, niby spokojniejsza, a jednak....wiem, że mój lekarz jest świetny i mam do niego zaufanie, ale właśnie kończę opakowanie luteiny i się boję co będzie jak ją odstawie...ahhh.. Magera i co byłaś u lekarza? dowiedziałaś się już czegoś?

MałaM witam serdecznie i gratuluję Jak się ogólnie czujesz?

Byłam dzisiaj w poradni hematologicznej, żeby zapytać właśnie czy z moimi wynikami mogę poczekać ten miesiąc czy może p. doktor przyjmie mnie wcześniej. Sytuacja wygląda tak, że wizytę mam za tydzień w czwartek. Cały dzień boli mnie głowa Już musiałam wziąć teraz apap, bo bym dłużej nie dała rady. Jutro rano pojadę zrobić badania, żebym najpóźniej w środę mogła odebrać wyniki.

Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Dziękuję tak to moja 1 ciąża.

Member
    MałaM

O mnie
    Muszę opanować to forum, z telefonu pisze się znaczenie gorzej niż na kompie teraz w 14 tygodniu czuję się znacznie lepiej niż na poczatku ale tak jak napisała maalinowa przyjmujesz się każdym, nawet małym, odstepstwem od normy - jeśli chodzi o wyniki badań. No bo o tym co wyczytałam na stronach internetowych nawet nie wspominam, więcej złego sobie wyobrażam, rozważam najczarniejsze scenariusze a ze mną i dzidzią jest najzwyczajniej w świecie Ok. Mniej nerwów i rozmyślania a wiecej spokoju, obserwowania siebie i wiary w umiejętności lekarzy. Hmm... trudno będzie to zrealizować

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    MałaM nie doszukuj sie nie wiadomo czego na tym internecie szkoda nerwow najwazniejsze zebys dbala o siebie, nie przemeczala, nie dzwigala... teraz dzidzia najwazniejszan wszystko bedzie dobrze mussz w to wierzyc, tymbardziej ze nie stracilas malenstwa to nie masz powodow do nie pokoju bo nie musi sie nic zlego stac a jak bedziemy tak myslec to nic z tego dobrego nie bedzie! takze glowa do gory dziewczyny!
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Junior Member
    antena

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-03 zobacz kalendarz
    Witam! Jak wasze ciążowe samopoczucie? Ja ledwo stoję na nogach, cały czas jest mi niedobrze i wymiotuję...Lekarz rozkłada ręce, mówi, że "tak już będzie". Ale co mam powiedzieć mojemu starszemu dziecku, które wymaga opieki??? Czy istnieje jakiś środek zwalczający nudności? Przetestowałam wszystkie domowe sposoby i nic. Podobno kropelkisię dobrze sprawdzają, próbowałyście? Pomocy
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 13-09-16 o 15:54

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Juja

O mnie
    Hej. A boli którąś dupka? Dokładnie kość ogonowa? Bo mnie strasznie, w pracy nie mogę wysiedzieć przy biurku. A zastępuję dwie koleżanki i nie mam możliwości zrobić sobie najmniejszej przerwy na mały spacerek. We wcześniejszych ciążach miałam z kolei inne dolegliwości. Kurcze za każdym razem jest inaczej
    Dziewczyny nie martwcie się za bardzo do przodu, nie czytajcie za dużo poradników czy dr google. Z doświadczenia wiem, że nie ma sensu. Jak jesteście pod kontrolą dobrego lekarza to wszystko będzie dobrze. Pa. Zmykam do pracy.

Member
    MałaM

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Juja Zobacz posta
    Hej. A boli którąś dupka? Dokładnie kość ogonowa? Bo mnie strasznie, w pracy nie mogę wysiedzieć przy biurku. A zastępuję dwie koleżanki i nie mam możliwości zrobić sobie najmniejszej przerwy na mały spacerek. We wcześniejszych ciążach miałam z kolei inne dolegliwości. Kurcze za każdym razem jest inaczej
    Dziewczyny nie martwcie się za bardzo do przodu, nie czytajcie za dużo poradników czy dr google. Z doświadczenia wiem, że nie ma sensu. Jak jesteście pod kontrolą dobrego lekarza to wszystko będzie dobrze. Pa. Zmykam do pracy.
    Kość ogonowa nie boli chociaż też pracuję przy biurku ale dały o sobie znać hemoroidy, które miałam już wcześniej. Ja tak się męczę tym siedzeniem, nogi mnie bolą, więc w przyszłym miesiącu pójdę na zwolnienie.

Member
    MałaM

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez rulowa Zobacz posta
    MałaM nie doszukuj sie nie wiadomo czego na tym internecie szkoda nerwow najwazniejsze zebys dbala o siebie, nie przemeczala, nie dzwigala... teraz dzidzia najwazniejszan wszystko bedzie dobrze mussz w to wierzyc, tymbardziej ze nie stracilas malenstwa to nie masz powodow do nie pokoju bo nie musi sie nic zlego stac a jak bedziemy tak myslec to nic z tego dobrego nie bedzie! takze glowa do gory dziewczyny!
    Dzięki za poradę. Wrzucam na luz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów