Strona 44 z 91
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Magera trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze .
    Dziewczyny jakie witaminy bierzecie? Ja w pierwszej ciąży brałam femibion był ok , już wtedy cena zaczynała się od 35 zł i zaczął drozec , teraz mężowi też kazalam kupić ten sam bo reż mi go gin kazał brać , okazało się że kosztuje 50 zł no w szoku byłam, wybiorę już całe to pudełko ale później chciała bym jakieś inne i tańsze witamy no bez przesady zeby wydawać 100 zł na miesiąc na same witaminy. Gdybym ja była po nie w aptece to bym podziękowała i kazała żeby dała mi jakieś inne.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Muminkaa nie pracuje na szczescie, siedze na macierzynskim po Nicoli, wtedy robilam pranie moich ciuchow ciazowych bo sie nie mieszcze w normalne ciuchy, mam taki juz duzy brzuch jak z Nicola w 5 czy 6 miesiacu dopiero mialam i teraz juz taki w 4 miesiacu jest i raz na jakis czas czuje ruchy malca sama bylam w szoku ze mam chyba jakies omamy czy co ale to sa ruchy bo sie powtarzaja wiec jestem spokojniejsza jak cos zrobi i jeszcze pozniej posciel wynosilam na dwor i cos jeszcze i jeszcze jak to w domu zawsze pelno roboty sie znajdzie

A co do witamin to jak kiedys bylam w pl i bylam u dwoch innych lekarzy i sie pytalam jakie witaminy brac i mi powiedzieli obydwoje ze z witaminami jest jak z proszkami do prania chyba, czyli ze duzy wybor i za bardzo niczym sie nie roznia poza cenami wlasnie i ja bralam i femibion, prenatal duo chyba a tak to caly czas witaminer z dha
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    rulowa A ten witaminer z dha to bierzesz przez całą ciążę? Z zalecenia lekarza czy sama? Bo mi zostało kilka tabletek ladee vit a zapomniałam spytać ginka co dalej.

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    Rulowa wiesz każdy wysiłek się liczy, jaki by nie był i trochę się napracowalas fajnie ze już czujesz ruchy bobasa, ja się nie mogę doczekać
    Co do tabletek to ja też płacę około 50zl Mama dha premium kupuje, z tym że w aptece internetowej i tam zawsze taniej , a kupuje hurtowo od razu więcej to samo z mlekiem dla małego robię

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Mi wtedy lekarze powiedzieli ze to bez roznicy wlasnie jakie witaminy, wazne zeby je brac a Wam lekarze zalecaja jakies specjalne witaminy? bo tak jak sklady kiedys porownywalam to wszystkie maja do siebie bardzo zblizone.

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    Mi w pierwszej ciąży lekarka poleciła te mama dha premium, i w sumie lubię je i są ponoć bardzo dobre, przy mojej tarczycy zresztą a teraz już do innego lekarza chodzę i w sumie nic nie mówiła tylko zapytała czy coś biorę, i powiedziała jaką dawkę brać

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    A no to dobrze ja to nie mam takiej stycznosci z polskimi ginekologami/lekarzami, wtedy bylam w pierwszej ciazy jeszcze w pierwszym trymestrze zeby sie przebadac a wtedy polecialam do polski zeby nadzerke usunac a tu ciaza wyszla

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Wcześniej brałam mama dha, a teraz jeszcze pierwszy trymestr specjalny zestaw vitamama... kiedy się kończy pierwszy trymestr, bo 3 września mam wizytę u stomtologa i nie wiem czy mogę jakieś znieczulenie wziąść

Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Cześć
    Jestem nowa na forum i nawet nie bardzo wiem jak się tutaj poruszać. Moje błędy wybaczcie.
    Termin porodu wypada na 22 lutego (wg najnowszego USG - 19 lutego).
    Od samego początku mam wszelkie objawy ciąży: oczywiście brak okresu, ciągła senność, ból piersi, pobolewanie kłucie podbrzusza, mdłości przez cały dzień, niekiedy wymioty, apetyt mam wielki (jak nie zjem porządnej porcji - mdłości nasilają się), do tego zaparcia i ostatnio doszła zgaga.
    Poza tym wszystkie badania wyszły ok. Następne USG w 21 tyg.
    Cieszę się z mojego stanu OGROMNIE

Pozdrawiam M.

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    MałaM witam i gratuluje! jest to Twoja pierwsza ciaza?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów