Strona 42 z 91
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 908

Lutowe maleństwa 2017

rulowa nie rozumiem ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Malinowa ja też ostatnio chciałam coś kupić do mycia twarzy jakiś żel czy coś , od czasu do czasu mnie wysypie właśnie w ciąży, ale myślałam o czymś normalnym nie z apteki, wydaje mi się ze skoro to twarz to tak nie przejdzie do dziecka, co innego gdyby to było ciało. No ale co kto woli, też jeszcze pomyślę.

rulowa mnie nic nie swędzi, ani nie mam żadnej wysypki. Mam tylko parę pryszczy..które miałam przed ciążą, ale się nasiliły.

olianna
    ja też jak będę w mieście to podejdę do apteki, bo te pryszcze ropne mam, i nawet makijażu nie daje by się nie pogorszyły, słyszałam, że jak kobiecie się cera w ciąży pogarsza to będzie dziewczynka ciekawe czy u mnie się to sprawdzi

dzisiaj przeżyłam chwile zgrozy...jak aplikowałam luteine to zauważyłam różową kropeczkę...i od razu się wystraszyłam... po kościele od razu pojechałam na izbę by to sprawdzić nie pozwoliłam się badać papitacyjnie czy jak to się nazywa, tylko poprosiłam o USG żeby zobaczyć czy z dzidzią jest ok i wszystko jest ok, więc jestem spokojniejsza, musiałam sama czym naruszyć ściankę w pochwie...tak mój lekarz powiedział... czekam na wtorek.

Co tam u was? Jak tam niedziela?

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Maalinowa wiele razy slyszalam ze jak się kobiecie w ciąży zmienia na gorsze cera wygląd to będzie dziewczynka bo ponoć zabiera mamie urodę :-) dlatego jak byłam w pierwszej ciąży z córeczką to kolezanki z pracy mi nie wierzyly ze będę miała dziewczynke bo cerę miałam nawet ładniejsza niż przed ciążą :-) tak samo mówią że jak w kolejnej ciąży kobieta czuje się inaczej to będzie inna płeć :-) A ja mam kilka przypadkow w najbliższym otoczeniu ze ciążę się różniły bardzo A płeć była ta sama :-) choć ja mam cichą nadzieję że jak teraz inaczej się czuje to będzie synuś :-) No i moja dok po ostatnim usg powiedziała że pewnie będziemy robić boisko do piłki choć nie kazała się nastawiac bo dzidzius był bardzo ruchliwy i tylko przez chwilę miała wrażenie że widzi chłopca :-)

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    maalinowa a to ok bo myslalam ze cos gorszego masz
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

maalinowa to mit, że jak się cera pogarsza to będzie dziewczynka ja nigdy nie miałam dużych problemów z cerą, ani przed ani po ani tym bardziej w trakcie ciąży i mam dziewczynkę. Jak widać to się nie sprawdza

olianna to nie chodzi o to, żeby nie zaszkodzić dziecku, tylko żeby nie zaszkodzić sobie Cera w czasie ciąży się zmienia, staje się delikatniejsza i dlatego lepiej kupować w tym czasie kosmetyki sprawdzone i specjalne, żeby właśnie nie podrażnić i tak delikatnej już skóry Z resztą nie tylko cera się zmienia, ale też np. włosy. Mi po pierwszej ciąży włosy się wyprostowały. Kiedyś miała takiego byle jakiego baranka na głowie, a po ciąży miałam prawie proste włosy.

A my dzisiaj byłyśmy z małą w kościele. Trochę rozrabiała, ale jakoś udało się przetrwać bez większych problemów Na szczęście msza trwała tylko 35 minut. A później obiadek i tak obijamy się w domu Dzisiaj pierwszy raz gotowałam zupę kurkową i wyszła przepyszna
    Mój W. dzisiaj w pracy, a mała zaczyna już piszczeć kiedy ten tata wróci, bo zachciało jej się iść grać w piłkę.
    Jutro idziemy na obchody święta Wojska Polskiego. Mała uwielbia takie "imprezy"

Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    My dzisiaj do południa wróciliśmy od teściów. Wypoczęłam, tylko droga trochę męcząca, ponieważ aż 250 km w jedną stronę.
    Młoda poszła do taty na wakacje na 2 tygodnie, więc trochę odpocznę i przygotuje wszystko do szkoły. W końcu się wyśpię hehe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    Jestem po wizycie u ginka, Z dzidzią wszystko w porządku. Na usg było widać oczka, rączki i nerkę.
    Lekarz mnie nastraszył, że jak będę mieć robione badania na cukier i wynik będzie zły to do Poznania do szpitala. Od 20 tyg będę liczyć codziennie ruchy dziecka i jak będzie za mało też do Poznania. Mówi, że woli dmuchać na zimne, bo były przypadki gdzie dziecko było podduszone.
    Chyba dobrze, że jest wrażliwy

Patiew super, że wszystko dobrze fajnie się czyta, ze było widać rączki oczka i....... nerkę :-D
    Swoją drogą to niesamowite co oni widzą na tym usg już na tak wczesnym etapie... Ze w ogóle coś widzą ;-P chociaż i ja potrafię już odróżnić główkę od reszty ciałka ;-)
    Ja mam wizytę w przyszłym tygodniu, oczywiście DOPIERO w przyszłym tygodniu :-)
    Z cukrem faktycznie trzeba uważać. Ja też mam dosyć wysoka glukoze ale póki co na szczęście wystarczy dieta.

Hejo dziewczyny ja po badaniu prenatalnym, według USG jest wszystko w porządku i termin porodu na 26 lutego mam. Teraz czekam jeszcze na wyniki badań z krwi Dzidzia ma 6 cm, według USG jest to 12 tc i 2 dc czyli się wszystko wyrównało z terminem miesiączki Jestem przeszczęśliwa i uspokojona Maluszek tak się wiercił, że lekarz zmuszał go do zmiany pozycji słodkie to było.. nie wiem może będzie takim sportowcem jak jego mamusia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów