Strona 41 z 91
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Junior Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Maalinowa Hehe pewnie tak będzie !. Ja też mam 16 badanie prenatalne , też boję się czy wszystko jest w porządku także osobiście chciałabym już wtorek

Zażywacie jakieś witaminy dla kobiet w ciąży. ?
    Bo mi właśnie nie przepisał i teraz na wizycie musze go zapytać
    Ostatnio edytowane przez mmaarta ; 13-08-16 o 10:53 Powód: poprostu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Maalinowa o kurde.. to nieciekawie macie ;/ nie myslalam ze az tak... no ale widzisz najlepiej ograniczyc kontakty do minimum tyle ile sie da i zyc w spokoju, wkoncu nosisz w sobie nowe zycie u mnie w pierwszej ciazy to pozno bylo co kolwiek widac, kolo 5 miesiaca bo tak to nic zupelnie i nikt mi nie wierzyl ze w ciazy jestem a teraz to sasiadka zapytala czy jestem bo widac juz go nie ukryje nawet wkoncu jak to sie mowi juz rozciagniete co nie co hehe a co do witamin ja jeszcze wezme do niedzieli kwas foliowy i od pon przechodze na witaminy + dha bo juz zaczne drugi trymestr wiec juz czas zaczac

Marta no musisz byc cierpliwa az pozniej zacznie brzuch rosnac ze no nie "ukryjesz", w pierwszej ciazy przewaznie tak jest ze dlugo brzucha nie widac, widze po sobie
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Hey dziewczyny :-) U mnie z kolei w pierwszej ciąży było bardzo widać już w 3 miesiącu ,miałam taki duży brzuch jak kobiety w 5 :-) A teraz ten kto nie wie to by nie powiedział że jestem w ciazy :-) Jeśli chodzi o witaminy to przez ostatni miesiąc brałam prenatal uno A od dziś zaczynam brać prenatal classic i prenatal dha .RULOWA coś wspomnialas kochana ze miałaś problemy z lozyskiem ,miałaś może przodujace lozysko? Ja niestety teraz takie ma i bardzo się martwie

Bry w ten ponury, zimny dzień 

Maalinowa powiedz teściowi co o nim myślisz i nie denerwuj się. Osobiście nie pozwoliłabym na to, żeby jakiś „pajac” tak się do mnie odnosił. Ja rozumiem, że to ojciec Twojego męża, no ale bez przesady. Pamiętaj, że musisz być spokojna i nie możesz się teraz denerwować. Jeśli chodzi o luteinę, to nigdy jej nie przyjmowałam, więc nie pomogę, ale chyba lekarz wie co robi. Odnośnie teściowej to nawet się nie wypowiem, bo bym chyba zamordowała, gdyby mi taki numer wywinęła z tym gotowaniem. Dziecku nie zaszkodziłaś, bo jest naprawdę dobrze chronione i jak raz się bardziej zdenerwujesz to nic się nie stanie. Chyba, że stresów masz więcej i faktycznie mocno się zdenerwujesz to możesz zaszkodzić, ale po jednorazowej akcji raczej nie ma możliwości. Musiałby to być faktycznie mocny wstrząs.

Patiew gratulacje zdania prawka

Mmarta serdecznie witam Cię w naszym gronie. Jeśli chodzi o leki to ja zażywam te, co lekarz mi przepisał na receptę ze względu na anemię i nic więcej. Nie mogę nic dodatkowo brać, żeby nie przedobrzyć.

Ola nie przejmuj się łożyskiem. Jeszcze może się przesunąć, a jeśli się nie uda, to po prostu będziesz miała cesarkę i tyle. A cesarka to nie jest koniec świata. Sama jestem po cc i jakoś przeżyłam i bynajmniej nie czuję się gorszą matką od tych co robiły sn. Najważniejsze to obserwować organizm i jeśli zacznie się najmniejsze krwawienie to od razu zgłosić się do szpitala i nie denerwować się, bo ani przodujące łożysko, ani cc nie są końcem świata i kobiety rodzą zdrowe dzieci mając przodujące łożysko.

Juja extra, że wszystko w porządku z dzidzią. Jak fika, to dobrze

Jeszcze będziecie narzekać na za duży brzuch i marzyć, żeby już było po, bo macie dość :P

Mój dzisiaj zrobił mi numer, a mianowicie zrobił sobie drinka i mi o tym nie powiedział. Postawił szklankę na biurku i wyszedł z pokoju. Dobrze, że wzięłam tylko łyka i od razu się zorientowałam :/ Ale niesmak w buzi pozostał.
    Ja mam dzisiaj dzień prasowania. Nazbierało się tego trochę i trzeba to w końcu ogarnąć. Za to mąż robił dzisiaj obiad. Mniam.

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Ola21061987 ja nie mam pojecia co sie dzialo z lozyskiem bo tutaj do ciazy za bardzo sie nie przywiazuja... u mnie dziecko zmarlo wlasnie przez lozysko bo przekazywalo malej 1/4 tego co powinno... tutaj w ogole nic nie mowia co sie dzieje z lozyskiem, czlowiek pyta to oni nic, tak sie dzieje a ze takich przypadkow jak ja to w ogole nie maja to nic nie poradza... caly czas szukam co to moglo byc ale nie znajduje odpowiedzi... teraz mnie cieszy ze mam spory brzuch bo w pierwszej bardzo dlugo nic nie bylo widac... i bylo juz mniejsze na pierwszym scanie niz teraz.. musisz koniecznie pytac lekarzy o lozysko i czy przekazuje wszystko do dziecka. Ja jestem z tutejszej opieki bardzo niezadowolona ale co moge zrobic?.. na polskie przychodnie to mnie nie stac zeby robic scany po 150f co 2-3 tyg... i musze polegac na nich ehh..

A co do cc to ja nie rozumiem dlaczego kazdy mowi ze cc takie gorsze? czesto ratuje zycie dziecku i matce jak sa komplikacje podczas sn..
    Ostatnio edytowane przez rulowa ; 13-08-16 o 13:18

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Dzięki za odpowiedź :-)Moja doktor właśnie mowila żebym na razie o tym nie myślała ,że będziemy się martwić po 20 tygodniu jak się łożysko nie przesunie.Ale wiecie jak jest i na pewno każda przyszła mama się cholernie boi o swoje maleństwo :-) Jeśli chodzi o CC to trochę mnie przeraża to fizycznie ,bo akurat pierwszy poród wspominam dobrze i szybko urodziłam i też bym chciała teraz siłami natury rodzic :-) Ale oczywiście najważniejszy jest dzidzius i jego dobro ! A gadanie ze kobiety czują się gorszymi mamami bo rodzily przez CC to dla mnie jest jakaś tatalna bzdura !!! Najważniejsza jest miłość i zaangazowanie w wychowanie A nie sposób rodzenia :-)

A ja mam problem, mam wysyp pryszczy na twarzy. nie wiem czy można używać normalnych kosmetyków w ciąży do tego czy są jakieś inne na to? wcześniej nie miałam takich problemów...a co ciekawsze tych pryszczy najwięcej mam na brodzie...wysyp jak nie powiem co.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    maalinowa zajdź do apteki i zapytaj co możesz stosować, żeby było skuteczne i żebyś mogła je bezpiecznie stosować

Junior Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Dużo kobiet w ciąży ma ten problem.
    Nie przejmuj się !

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    maalinowa jakby Cie zaczelo swedziec stopy i dlonie szczegolnie miedzy palcami to zglos sie odrazu do lekarza, bo wtedy to moze byc cholestaza ciazowa tyko ze ona teoretycznie wychodzi ok 30 tyg ciazy, ja mialam takie cos jakos po 20 tyg i mi powiedzieli ze to egzma po prostu zbagatelizowali to.. trzeba sie obserwowac

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów