Strona 40 z 91
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Hej. Jestem już po badaniach usg prenatalnym i wszystko ok. Tak na 70% dzidziuś będzie zdrowy, tyle mi wystarczy.
    Fajnie znów było zobaczyć maleństwo w brzuszku, choć to dopiero moje trzecie dziecko, ale uczucie zachwytu i niedowierzania jak za pierwszym razem. Rozczuliłam się.
    Dzidek fikał jak cyrkowiec, więc trudno było go zmierzyć, co dopiero podejrzeć co ma między nóżkami. Mam dwie cudowne córeczki i synek byłby jak wisienka na torcie, ale gdyby była dziewczynka to też super, byle zdrowa.
    Zmykam do pracy.
    Trzymajcie się i samych dobrych wieści życzę.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Witam Nową mamę , fajnie że do nas dołączyłaś .

Malinowa- współczuję ci teścia i jego zachowania. Ja zawsze uważałam że mam dobrych teściów , mili ludzie i w ogóle aczkolwiek zawsze bardziej wolałam teścia niż teściową. W tej drugiej ciąży ciężko mi się z nią dogadać, coraz częściej się do niej nie odzywam albo mówię co myślę bo irytuje mnie to co ona mówi. Być może to przez hormony itd , sama nie wiem, nawet nie mam ochoty tam jeździć, co najlepsze 4 września robimy roczek Zuzi i teściowa miała mi pomóc bo mojej mamy nie będzie , z jednej strony wiem że nie dam rady sama, a z drugiej nie mam ochoty z nią gotować itd.

współczuje Ci także, teście z mojego doświadczenia to nic dobrego...ja mam zaplanowany obiad..to teściowa potrafi nagotować w ciągu jednej nocy na cały tydzień byle nikt moich dań nie jadł...a dobrze gotuje...bo swoim rodzicom pomagałam od 16 roku życia...bo ciężko chorowali..mój ojciec czekał na przeszczep serca, nie doczekał..moja mama tak samo na serce choruje, więc mam w jednym palcu jak mam gotować zdrowo itd. jej to nie pasi. myślicie, że nie zaszkodziłam dzidzi jak mi tak serce zaczeło mocno bić?

Hej dziewczyny
    Malinowa myślę że nic dzidzi nie będzie ale trzeba uważać na nerwy i ich unikać jeśli można. Ja teściów mam daleko ale czasem moja mama mnie tak zdenerwuje. Po ostatnim postanowiłam mniej się widywać z nią bo aż mnie brzuch rozbolal. A z drugiej strony to moja mama i szkoda mi tego czasu gdy nie mamy kontaktu.
    Ja też po badaniach prenatalnych i lekarz mówił ze jest ok. Dzidzia ma 6,8 cm a termin na 14 lutego U nas maluszek mało się ruszał i lekarz musiał aż za brzuch mnie zmusić trochę żeby się poruszalo. Trochę mnie to martwi al e coś pamiętam ze córka tez tak mało się ruszyła na początku. Lekarz nic nie mówił tylko ze leniuszek. Czy któreś maleństwo mi podobnie?

Witam nowa mamusie

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    maalinowa a jak na to wszystko reaguje Twoj maz? on dopuszcza zeby Cie tak traktowali?.... to jest chore zeby tak robili... musisz byc spokojniejsza i troche ich olewac chociaz to nie bedzie proste ale to dla Waszego zdrowia, musisz byc silna!

Witam i ja nowe mamusie!

papaja no to masz kolezanko termin dzien po mnie mysle ze nie musisz sie tym martwic, moje dziecko tez na poczatku w ogole sie nie ruszalo bo spalo a pozniej sie obudzilo i juz bylo ok chociaz moje pierwsze tez malo sie ruszalo ale ja juz wiem ze mialam problemy z lozyskiem i dlatego... ale Ty jestes pod stala kontrola wiec u Ciebie taka sytuacja nie bedzie miala miejsca napewno.. bedzie dobrze

dziewczyny a macie widoczne juz brzuszki? u mnie to juz no bardzo widac a dopiero 13 tydz ;o a mam teraz brzuch jak z Nicola mialam duuuzo pozniej kolo 5 mies
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Junior Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    U mnie w ogóle nic nie widać, allle może niedługo maluch nadrobi

A co do kochanych teściów - najlepiej z dala i rzadko tylko szkoda że nie zawsze się tak da.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Swieta prawda Marta z dala i rzadko a to jest Twoja pierwsza ciaza?
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Junior Member
    mmaarta

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    tak pierwsza ciąża

Rulowa mój mąż jest po mojej stronie. Ale hamuje Go z tym, żeby poszedł Go upomnieć bo po prostu się boję, że dojdzie do jakiejś bójki. Teść wielokrotnie powtarza, że bez problemu mógłby komuś krzywdę zrobić w czasie bójki....i tego się boję. To jest podły człowiek. Fajnie masz, że widać brzuszek. Teraz robię tak by jak najwięcej unikać teściów, nie jem z nimi śniadań ani obiadów, wole u siebie na górze w samotności i w spokoju pobyć. Ograniczyłam kontakty jak to możliwe W pierwszej ciąży dopiero w 5 miesiącu było widać?

mmaarta ja tylko przy dotyku czuję, że brzuszek mi się zaokrąglił. tak to nie widać, według USG to już 12 tydz. więc myślę, że zanim się obejrzymy to nawet schylić się nie będziemy mogły Też bym bardzo chciała by brzuszek już był widoczny. Ja czekam na 16 sierpnia, boję się tej wizyty...badania prenatalne...no i nadal się boję czy wszystko w porządku po tej kłótni...bo serce tak zaczęło mi walić z nerwów.. i napisałam do lekarza gin którego mam na FB, czy mogłam zaszkodzić to odpowiedział, że w 12 tyg dziecko jest dobrze chronione....chyba napisał tak by mnie uspokoić.

papaja fajny masz termin na same walentynki superowo ja niby mam na 27 lutego ja na szczęście zawsze mogę liczyć na swoją mamę... wcześniej miałam wspaniałego ojca, ale dwa miesiące po ślubie odszedł na tamten świat, byłam z nim bardzo związana.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów