Strona 4 z 91
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Jak się dziś czujecie? Ja od rana w łóżku mdłości na maxa. Chyba nic nie przelkne. MFK ja bym się nie zastanawiała jak ciezkie warunki to weź L4.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Paulina86 Zobacz posta
    Jak się dziś czujecie? Ja od rana w łóżku mdłości na maxa. Chyba nic nie przelkne. MFK ja bym się nie zastanawiała jak ciezkie warunki to weź L4.
    ja od chwili dowiedzenia sie ze jestem prawdopodobnie w ciazy, bo tpo był 5 tydzien dopiero juz jestem na zwolnieniu. dzis ide na kontrolę i podejrzewam, że moja gin sama mi da ale jak zapomni to sie upomne. bo praca ciezka, ale nawet jakby nie byla wymagajaco to i tak w tym stanie co jestem to nie moge pracowac. moze nudności nie mam, ale ciagle śpie i tak mnei brzuch boli, cały dzien potrafie z domu nie wyjsc, nawet z łóżka, tylko siku, lodówla i znowu do łóżka.... ciezkie te poczatki, oby później już to ustąpiło
    ale ta swiadomość ze w brzuszku jest mały człowiek to daje takiego kopa, że mimo słabego samopoczucia to jestem szczesliwa na maxa, i chyba nic nie zepsuje mi humoru

Member
    daria888

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-14 zobacz kalendarz
    ja się dobrze czuję, nawet jakbym się źle czuła to i tak muszę się czuć dobrze :-D kłucia też miewam, ostatnią ciąże musiałam przeleżeć i teraz się modle aby ta ciąża była lepsza.. :-) a tak w ogóle rozkimam jak odstawić moją córe od piersi... z butelki paskuda nie chce pić.. :/

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    daria888 a ile córcia już ma?
    ja bym chciała karmić piersią, mam nadzieję że tak będzie

Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Wreszcie lepiej pozostal tylko ból piersi. Mi smaki całkiem się zmieniły. A u Was jak to wygląda?

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Paulina86 Zobacz posta
    Wreszcie lepiej pozostal tylko ból piersi. Mi smaki całkiem się zmieniły. A u Was jak to wygląda?
    ja nigdy za słodyczami nie przepadalam, ciasto takie gomowe to zjadlam, ale ciastka, batony mogły dla mnie nei istniec, ze słodyczy najbardziej lubilam schabowego. a i teraz w ciazy nie ciagnie mnie do słodkiego, jak sa cieplejsze dni to mam ochote na lody. a właśnie dowiedzialam si eo cukrzycy ciazowej. skad, jak do tedo doszło nie wiem. no i musze przestrzegac diety. generalnie jest ok, bo unikanie słodkości nigdy mi nie sprawiało trudności, ale najgorzej że musze bardzo uważać i wiele owoców jest zakazanych przy cukrzycy, a bez owoców to ja sobie życia nei wyobrażam

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    U mnie dziś trochę lepiej, za to głowa mnie codziennie tak boli że nie wytrzymuje ale nie biorę nic przeciwbólowego. Mam ochotę na wszystko co 2 godziny bym jadła. Ale przez ostatnie dni to mdłości, osłabienie, brak apetytu itd. Niestety przy mojej córce nie mogę sobie pozwolić na leżenie, ale czasem pomoże M czasem mama jak jest.
    Dziś mam np wielką ochotę na spaghetti. Wybieram się też dziś na wizytę do ginekologa bo zadzwoniłam do niego i powiedział że mnie przyjmie .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar klaudia2684
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-03 zobacz kalendarz
    u mnie jest dramat.. Dobrze ze jestem na L4 bo bym w pracy nie wyrobiła.. Cały dzień mam mdłości na szczęście bez wymiotów ale są tak męczące że nie da się wytrzymać. Jak tylko coś poczuje nawet swoje perfumy lub Balsam który cały czas używałam od razu robi mi się niedobrze.. Przy moim pierwszym synku tak nie miałam.. W ogóle jakąś taka przybita się czuje..

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez klaudia2684 Zobacz posta
    u mnie jest dramat.. Dobrze ze jestem na L4 bo bym w pracy nie wyrobiła.. Cały dzień mam mdłości na szczęście bez wymiotów ale są tak męczące że nie da się wytrzymać. Jak tylko coś poczuje nawet swoje perfumy lub Balsam który cały czas używałam od razu robi mi się niedobrze.. Przy moim pierwszym synku tak nie miałam.. W ogóle jakąś taka przybita się czuje..
    znam to totalny brak sily i brzuch wykreca na druga strona jak przy najgorszym zatruciu. a to przeciez najlepsza dolegliwość jaka moze sie przytrafić
    przynajmniej ja tak mysle

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    dziewczyny ja mam to samo. koszmar, dramat to mało powiedziane. Czuje się jakbym była chora, jem ale nic mi nie smakuje, mdłości, nudności, ciągle bym spała i leżała. Podobno do 12 tygodnia tak ma być...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów