Strona 38 z 91
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Hejo jestem po wizycie wszystko jest ok.. dzidzia ma już ponad 5 cm 16 sierpnia mam badania prenatalne luteina opakowanie ostatnie mam dokończyć Termin 27 luty

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    Oliaanna - fajnie ze już jesteś po usg dobrze wiedzieć ze z dzidzia wszystko w porządku, czlowiek od razu spokojniejszy, ja jeszcze muszę trochę poczekać.
    Sylwia - jeżeli są małe różnice to nie powinno to być coś poważnego, nasz organizm się zmienia, dzidzius ma duże zapotrzebowanie, bd dobrze. Ja mojego szkraba zabawiam na ziemi ile tylko mogę, nie strasz mnie ze przyjdzie z powrotem czas noszenia tego małego na razie klocusia w dużej mierze bawi się już samodzielnie, i oby mu tak zostało.
    Malinowa- i co tam u Ciebie ? Byłaś u lekarza, wszystko dobrze?
    Rulowa- w koncu jestes chyba spokojniejsza co ? tym razem na pewno bd wszystko dobrze, zobaczysz jak te pół roku szybko zleci, ja już sobie wyobrażam jak to bd, jak Tomus bd się opiekował dzidziusiem, glaskal je ehh
    Komiwa- brzuszkiem sie nie przejmuj, zdarzy jeszcze sporo urosnąć, i będziemy potem narzekać jak nam ciężko hehe. Dobrze ze wykonalas te badania, wiek wiekiem natomiast spokój nas matek najważniejszy
    Ja z dolegliwości ciazowych to mam już chyba niewiele, schudlam chyba 4 kg, wraca powoli do normy, mdłości raczej nie, apetyt mam wilczy, piersi nie bolą, chyba ze je jakoś docisne, brzuch też na szczęście mnie nie boli, obawiam się jedynie rozstępów, w tamtej ciazy niby niewiele, coś na udach, i oby tak pozostało. A wy dziewczyny się już smarujecie czym kolwiek ? Normalnie pogoda przyprawia mnie o ból głowy, jak tu wyjść na spacer skoro pada i pada i się tak zimno zrobiło, kurde w Krynicy i chyba Zakopanym śnieg spadł, masakra.
    Musimy rozwinąć nasz wątek, bo coś nam słabo idzie, kwietniowe mamy już dawno nas wyprzedziły u nas taka cisza albo mało nas jest. Miłego wieczorku.

Member
    Muminkaa

O mnie
    Malinowa- tak długo pisałam że mnie uprzedzilas z pytaniem do Ciebie hehe cieszę się ze u Ciebie wszystko w porządku, teraz już spokojnie możesz czekać na następna wizytę

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    No malo malo nas tutaj jakos czlowiek jest spokojniejszy jak juz zrobili wkoncu ten pierwszy scan i na kiedy macie terminy? wiadomo orientacyjnie bo dzidzia i tak wychodzi kiedy chce albo kiedy musi
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Cześć

Gloria88serdecznie witam Cię w naszym elitarnym gronie Nie denerwuj się i leż. Pamiętaj, że wszystko co robisz to dla dobra i zdrowia Twojego i dzidziusia

Papaja super, że dzidzia rośnie.

Maalinowa jak pęcherz? Już wyleczyłaś? Co do wypróżniania się, to porozmawiaj z lekarzem czy możesz zażywać Lactulose. Ja piłam ją w pierwszej ciąży jak miałam problem z zaparciami i naprawdę działa świetnie Jeśli chodzi o tą luteinę to na pewno nie zaszkodziłaś. Nie panikuj A zgrubienia występują całkiem naturalnie, albo po prostu byłaś w takiej pozycji, że zrobiła się fałdka.

Bravesoul i Juja Witamy Was serdecznie

Muminka super, że Tomuś sam już śmiga Teraz to dopiero będziesz musiała mieć oczy dookoła głowy, żeby nigdzie nie wszedł, albo nie zrzucił niczego na siebie.

Sylwka jak możesz to wrzuć te wyniki badań. To powiem Ci mniej więcej czy masz się czym martwić ale jak nie są to duże odchylenia, to pewnie nic się nie dzieje. W ciąży nieduże odchylenia są całkowicie normalne

Dawno się nie odzywałam, ale nie miałam ani siły, ani czasu, ani ochoty. Jakoś ostatnio mogłabym tylko spać. Do tego jak szybciej zmienię pozycję, to strasznie ciągnie mnie i boli podbrzusze. A jeszcze miałam 3 razy taką sytuację, że nagle robiło mi się strasznie słabo i zaczynałam się trząść i dopiero mi sie poprawiało jak coś zjadłam, albo napiłam się. Moja mama stwierdziła, że może cukier mi nagle spadł i to dlatego tak. Więc może jeszcze oprócz anemii mam jakąś cukrzycę, albo coś :/ Będę musiała porozmawiać z lekarzem na ten temat :/ Za tydzień mam wizytę i mam nadzieję, że wyniki już się trochę poprawią. Cały czas biorę żelazo i kwas foliowy. Martwię się, że jak się nie polepszy to położy mnie do szpitala na transfuzję :/

A poza tym to wszystko w porządku

Magera współczuje Ci Twojej sytuacji. Ale na pewno wszystko będzie dobrze!! zobaczysz następne wyniki będą już lepsze..a miałaś wcześniej problemy z tymi rzeczami? tak ja wyleczyłam pęcherz sokiem z żurawiny

Sylwia ne masz się co martwić, ja też mam jakieś odchylenia w badaniach, lekarz to widział i powiedział, że wszystko jest w porządku , zawsze jakieś odchylenia się zdarzają

U mnie wszystko w porządku, w nocy budzę się kilka razy bo spać nie mogę...pryszcze na twarzy mi wychodzą nigdy takich problemów nie miałam. No i mam pytanie do was dziewczyny. Bo wczoraj na USG był 11 tc i 6 dzień. No i wczoraj na wizycie lekarz powiedział, że mam dokończyć te opakowanie luteiny i więcej jej już nie brać no i moje obawy czy może się coś stać jeśli to jest ostatnie opakowanie i już więcej jej nie będę brała...? czy to normalne, że na tym etapie się odstawia luteine

Pokłóciłam się z Teściem, nie lubię Go. Mówiłam wam wcześniej, że mam małego pieska i mówię, że z kotem ma się nie bawić bo kot nie szczepiony ani nie jest odrobaczony....i przenosi bakterie...psiakowi i jak ja się zajmuje psem to i mnie... a on, że zamknie mnie w klatce by bakterie nie mogły dojść, że głupia jestem, że lekarza słucham, że jak urodzę to na dziecko nie będzie można się popatrzyć itd. mówię, żeby przestał mnie atakować... ale nie dalej mnie atakuje itd. aż mi serce ze złości zaczęło mocniej walić...ale się uspokoiłam...mam nadzieję, że dziecku nie zaszkodziłam. On jest taki, że wszystkich w około krytykuje, nie widziałam jeszcze Go by z piwem nie siedział.. swoim dzieciom krzywdę zrobił ...bo od najmłodszych lat krytykował zero wsparcia...i teraz mnie zaczyna atakować gdy wie, że mam się nie denerwować w ciąży...no mnie wyzywa i śmieszy go moje wykształcenie... bo jestem psychologiem i pedagogiem.... i po prostu dzisiaj mam takie nerwy...nie mogę doczekać się dnia kiedy się z stąd wyprowadzę.
    Ostatnio edytowane przez maalinowa ; 11-08-16 o 14:15

Ooo życie na forum naszym ale fajnie
    Nie potrafię odpisywać tak po kolei wszystkim jak wy potraficie, nie ogarniam po prostu cieszę się, że u was/ nas wszystko dobrze wyniki krwi w ciąży faktycznie mogą swirowac więc myślę, że nie ma się czym przejmować a na pewno jeszcze lekarz na wizycie cie Sylwka uspokoi
    Ja już nie wymiotuje i nie mam prawie odruchów wymiotnych! mdli mnie jednak nadal często ale da się żyć i nadal pewne zapachy mnie ogromnie drażnią jak np. Zapach bulek świeżych ;P piersi też mnie przestały boleć powoli wkraczamy w nowy trymestr więc już powinno być lepiej
    Chciałabym załadować też suwaczek ale hmmm nie wiem jeszcze jak....
    Maalinowa nie dawaj się sprowokować, olej teścia
    Ja się jeszcze niczym nie smaruje oprócz standardowego balsamu jak zawsze.. Nie mogę się już doczekać bebzola
    Magera mam koleżankę w pracy, która ma ogromne problemy z żelazem i też bardzo często jej słabo. A nie jest w ciąży. Miejmy nadzieję, że to nie żadna cukrzyca!
    A termin według ostatniego prenatalnego badania wychodzi na 13 lutego 2017.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maalinowa Zobacz posta
    Hejo jestem po wizycie wszystko jest ok.. dzidzia ma już ponad 5 cm 16 sierpnia mam badania prenatalne luteina opakowanie ostatnie mam dokończyć Termin 27 luty
    maalinowa Moja dzidzia w 11 tygodniu miała 3,3 cm. Wydaje mi się mało... Ale we wtorek mam wizytę, więc zapytam czy nie jest za mała.

Przedwczoraj udało mi się zdać egzamin na prawko. Bardzo się cieszę, zwłaszcza, że jak młoda pójdzie do szkoły to nie będę musiała się tłuc z brzuchem autobusami

Mdłości powoli mijają, zdarzają się z 3-4 w tygodniu ale za to problem z wypróżnianiem i apetytem....

patiew nie masz się czym martwić może się skuliło, lekarz mi mówił, że takie rzeczy są możliwe

ja to dzisiaj się stresuje, bo się pokłóciłam ostro z teściem, strasznie podły człowiek, że serce zaczeło mi mocno bić, więc oddychałam głęboko...no i się boję, że to mogło zaszkodzić dziecku.

Member
    Muminkaa

O mnie
    rulowa ja mam termin na 12 lutego wg usg
    magera głowa do góry, ja też nie raz tak się zatrzese jakby mi zimno było, najgorzej to mam w kosciele, stać mogę ale kurde zaraz muszę kucnac czy coś bo mi się robi gorąco słabo, nie nawidze tego uczucia. Miejmy nadzieję że to nie cukrzyca w twoim przypadku, trzymam kciuki żeby tak było. Wystarczy ci już ta głupia anemia, ale i to na pewno szybko uregulujesz jesteśmy silne babki w końcu .
    malinowa niestety co do luteiny nie pomogę bo nie brałam nigdy, ale jeżeli twój lekarz tak zadecydował to chyba wie co robi, na pewno Noe narazal by ciebie ani twojego dziecka kuzwa ten twój teść to na prawdę kawał chama, współczuję ci ze musisz z nim mieszkać, ja niby mieszkam w bloku ale nikt mi się do niczego nie wtrąca i bez potrzeby nie denerwuje. Wydaje mi się że jemu sprawia radość jak może kogoś obrazic, napsuc krwi komuś ,taki typ goscia. Trzymaj się tam jakoś i nie dawaj mu się sprowokować(wiem, łatwo mówić) też bym nie wytrzymała. I obyś jak najszybciej mogła się od niego wyprowadzić.
    komiwa fajnie ze dolegliwości ciążowe mijają. Co do zapachu bulek, pierwsze słyszę mi tam świeże pieczywko zawsze ładnie pachnie hehe. W końcu wkraczamy w II trymestr, teraz każda z nas powinna się czuć lepiej, aż do III trymestru ) suwaczek się łatwo dodaje,wystarczy go stworzyć np na stronie internetowej babyboom.pl wpisujesz dane i potem kopiujesz odpowiedni link który ci wyskoczy ,wchodzisz w swoje ustawienia i dajesz ustaw swoją sygnature i tam wklejasz link i tyle, jeszcze dokładnie sprawdzę by cię nie wprowadzić w błąd.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów