Strona 37 z 91
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Witam się i ja po długiej nieobecności :-) U nas ok ,choć nadal mnie męczą mdłości i czasem mi słabo .Maalinowa ja dwa tygodnie temu byłam z mężem na wyjeździe i również jechaliśmy ponad 2 godz w jedną stronę i uważam że to dziecku nie zaszkodziło.Jeśli chodzi o zaparcia to też czasami je mam i nie ma się co martwić ponieważ na początku ciąży może być rozwolnienie A potem właśnie zaparcia - to słowa lekarza .Jeśli chodzi o zapalenie pęcherza to chorowalam na nie przez 5 lat ,lekarze rozkładali ręce ,cała pierwsza ciążę musiałam brać leki na bazie żurawiny .Dobrze jest też podjadac suszona żurawinę,piłam herbatę zurawinowa oraz zwykła herbatę lub wodę z cytryną bo kwaśne zabija bakterie w moczu .
    Ostatnio edytowane przez Ola21061987 ; 07-08-16 o 12:29

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Kochane A powiedzcie mi czy badania prenatalne zalecił wam lekarz czy same chcialyscie je zrobić ? Bo ja się zastanawiam czy robić ....Co lekarz to ma inną teorię bo jeden zaleca je zrobić Kiedy przyszła mama jest po 35 lub gdy widzi jakieś nieprawidlowosci A z kolei moja doktor zachęca wszystkie przyszłe mamy .W środę mam wizytę i się jej dokładnie podpytam czy robić .....Mam 29 lat ,to moja druga ciąża ,pierwsza przebiegała prawidłowo ,córcia zdrowa jak ryba :-)

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny.
    bravesour też mam dzidzie 10 miesięczna damy radę.
    [Bmalinowa][/B] w takim krótkim okresie czasu nie mogłaś zaszkodzić dzidziusiowi, ja w przyszłym tyg bd jechała 3 godz w poprzedniej ciazy też dużo jeździłam, nawet autobusem czy pociągiem parę godzin. Zaparcia w ciazy to niestety normalne, bo macica czy coś tam się powiększa czy naciska, przygotowuje się, ja pije dużo wody, i nabiał również
    komiwa fajnie ze już po badaniach, rośnie ci maluszek
    juja witaj, fajnie ze nas coraz więcej.
    sylwia cieszę się razem z tobą super wynikami, do lutego już tylko pół roku
    My też czujemy się dobrze, czas mi się strasznie dłużny do wizyty 22, masakra , mój starszy szkrab nauczył się chodzić, dał mamie trochę odsapnac

Witamy nowe mamuśki!
    Jeśli chodzi o prenatalne to zlecił mi je mój lekarz. Nie widział nic niepokojącego ale za chwilę skończę 33 lata i jestem po 3 niepowodzeniach. Myślę, że to był główny powód. Stres nieziemski w oczekiwaniu na wyniki, na szczęście wszystko w porządku.
    Jeśli lekarz by mi nie zlecił tych badań chyba sama bym się nie zdecydowała.

U mnie brzucha właściwie nic nie widać... No ale póki co chudne a nie tyje :/ a jak tam u was? jakieś inne dolegliwości ciążowe? Nowy etap już niedługo - II trymestr
    Ściskam

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    A ja wkoncu po pierwszym scanie! z moja dzidzia wszystko tak jak ma byc!! dzis mam 13 tydz i 1 dzien a dzidzia na wielkosc rowno 13 tyg, jeden dzien tylko mniejsza ale sie ciesze! widac ze jest duzo wieksza niz moja Nicola i duzo bardziej zwawe niz ona na pierwszym scanie, oby teraz wszystko bylo tak jak ma byc i bede tulic moja dzidzie w lutym mi brzuszek widac juz i to bardzo, w pierwszej bylo widac pod koniec ciazy prawie... a dolegliwosci to zalezy jaki mam dzien i z rana to okropnie mnie meczy ale nie mam czym wymiotowac to ciezko jest, jak dlugo nic nie zjem to tez zaraz ciezko na zoladku ale teraz i tak lepiej sie czuje niz w pierwszej
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Jestem głupia. Dzisiaj jak wkładałam aplikatorem luteinę to czułam opór...takie zgrubienie w pochwie i nie mogłam jej włożyć...po czym mi ona wypadła więc jeszcze raz włożyłam ją palcem.. ale jakoś tak po 15 min jeszcze raz włożyłam tam palec sprawdzić czy tabletka tam jest... czy mogłam zaszkodzić ciąży... ręce miałam czyste umyłam itd.... i co to za zgubienie w pochwie czy to może być szyjka... bardzo mnie to martwi a wizytę mam w środę...

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Witajcie po długim czasie
    Malinowa myślę że nie mogłaś sobie zaszkodzić, przecież lekarz zawsze nas bada na samolocie też ręką i nic nam od tego nie jest . Nie wiem co to za zgrubienie , zapytaj lekarza ale nie martw się bo na pewno nie zaszkodzilas dziecku.
    Co do tycia ja też narazie nie przytylam ale brzuszek jest inny i trochę go widać ten kto nie wie prędzej powie że po ciąży mi coś zostało.
    U mnie ostatnio trochę lepiej , nadal jakieś mdłości zawroty głowy ale już mniej. Najbardziej mi dokucza niski puls wtedy bardzo źle się czuje.
    Jadę dziś na pierwsze usg pierwszy raz zobaczymy swoje drugie maleństwo, już nie mogę się doczekać <3 .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Sylwka_17
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Hej Wam

Juja ja też się denerwowałam przed tym badaniem chociaz młoda jestem i w zasadzie nie było podstaw do obaw..ale stres zawsze jakiś jest mimo wszystko. Ty lada chwila też będziesz juz po badaniu i napewno wszystko będzie w porządku. Powodzenia i trzymam kciuki!

Ola mi badanie robił mój lekarz, bo zawsze je robi kobietom w ciąży..z tym że ja miałam tylko takie dokladniejsze USG (z badanie przeziernosci karkowej i kości nosowej) bez dodatkowego badania krwi.

Muminkaa fajnie ze synek nauczył się chodzić. Bedziesz mieć juz lżej mój ma 16 miesięcy ale ostatnio coś mu się "podziało" że ciągle chciałby na ręce żeby więcej widzieć..eh a ja nie mogę go nosić więc się złości. Wchodzi właśnie w etap buntów..

Komiwa u mnie z dolegliwości to częste uczucie pelnego pecherza... Macica chyba na niego uciska i przez to czesciej odwiedzam toalete. Za to mdłości powoli odpuszczaja i wracaja mi siły do życia

Rulowa super wieści. Fajnie ze dzidzia zdrowo sobie rośnie i niech tak będzie juz do końca

Maalinowa nie masz się raczej czego obawiać, napewno nie zaszkodziłas w żaden sposób dzidzi. Jesli chodzi o to zgrubienie to najlepiej jak sprawdzi to twój lekarz przy najbliższej wizycie. ogólnie szyjka macicy w ciąży podobno jest bardziej rozpulchniona więc może stąd takie masz wrażenie ale nie chce Ci zle doradzać..tutaj tylko lekarz moze cos stwierdzić po badaniu.

Olianna powodzenia na badaniu! Odezwij się jak juz bedziesz po wszystkim Ja z wagą jestem aktualnie na -1kg ale brzuszek jakis tam mam..choc niewtajemniczeni pewnie niczego jeszcze się nie domyślają.. Ale jeszcze chwila nie bedzie się dało ukryć

Senior Member Awatar Sylwka_17
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja dziś odebrałam wyniki badań z morfologii.. i kilka wskaźników nie mieści się w normach chociaż nie ma też duzych odchyleń od zakresu norm. Mam mniej limfocytow i plytki krwi w dolnych granicach, a z kolei MCHC, MPV i P-LCR troche podwyższone. Pojecia nie mam co to znaczy ale mam nadzieje że wszystko jest w porządku...wizyta u lekarza za dwa tygodnie, wtedy sie wszystkiego dowiem.

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    U mnie po usg super, wszystko dobrze, dzidziuś ładnie się rozwija, jest bardzo ruchliwy więc ciężko było go zmierzyć . Z racji tego że się tak ruszal nie mam ładnego jego zdjęcia ale najważniejsze ze jest wszytko w porządku i że go widziałam, teraz z utęsknieniem mogę czekać na drugie usg.
    Sylwka- nie martw się na pewno wszystko jest w porządku nam kobietą w ciąży mogą się przydarzyć lekkie odchylenia.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów