Strona 36 z 91
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Junior Member Awatar Gloria88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-18 zobacz kalendarz
    późno bo późno, ale dołączę do tej elitarnej grupy
    Pomyślałam sobie, że może forum pomoże mi przetrwać ten trudny czas kiedy jestem uwiązana do łóżka
    termin na 18 lutego czyli kończymy teraz 11 tydzień.. ale od początku lipca problemy z odklejającym się łożyskiem.
    Ze mną fizycznie wszytko ok, ale psychika mi już pada
    Pierwsza ciąża, trochę z zaskoczenia..

2. dzieckozakupy.pl
    Witaj Gloria88 Bądź dobrej mmyśli i może książki czytaj to na chwile będziesz miała głowę zajęta
    W piątek byłam u lekarza i jest ok dzidzia ma już 4,5 cm za dwa tygodnie mam usg prenatalne ( chyba tak to się nazywa ) Juz Nie Mogę Się Doczekać. Termin na 17 lutego. Co tam u Was?
    Ostatnio edytowane przez papaja ; 01-08-16 o 09:39

Hey dziewczyny, ja mam zapalenie pęcherza wiec żurawina. No i leki na tarczyce na 16 sierpnia mam umówione badania prenatalne dzidzia ma 3,5 cm

Hej!
    Ja jestem właśnie po pierwszych prenatalnych badaniach. Według usg wszystko jest w porządku jeszcze na wyniki krwi muszę poczekać nie mam pojęcia w którym tygodniu jestem, pogubiłam się ale z moich obliczeń to 12t 1d.. kropka ma 5,71 mm
    A wy jak tam?
    Pozdrawiamy

Hej dołączam się do Was kochane lutowe Mamusie !
    Jestem w 13 tyg ciąży byłam zaskoczona gdy ujrzałam dwie kreski bo mam 10 cio miesięczną córeczkę, mimo to cieszę się.

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Witam.
    Mam dwie córcie lat 7 i 5. Teraz znów jestem w ciąży - ok. 11 tydzień. Cieszę się bardzo i boję. Ale najważniejsze jest tylko zdrowie naszych dzieci i nasze a reszta jest bez znaczenia.

Pozdrawiam.

Senior Member Awatar Sylwka_17
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Witajcie!

Witam nowe mamusie, fajnie że do nas dołączyłyście
    Ja jestem już po badaniach prenatalnych i z dzidzią wszystko w porządku. Rośnie sobie ładnie i macha rączkami i nóżkami radośnie. Mi już pokazał się brzuszek i spodnie robią się przyciasnawe aktualnie u mnie 12 t. 5 d.c.

maalinowa ja jak miałam słabe wyniki z moczu to gin przepisał Femisept URO bezpieczny lek w ciąży, ale tak łagodny że sama żurawina chyba ma podobne działanie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Sylwka_17 super. Szczerze zazdroszczę, bo badanie prenatalne usg mam mieć robione 11 sierpnia.

Choć córcie mam zdrowe i wiek (dla mnie dopiero 34 lata) to obawy jakieś tam mam. Choć mówię sobie "będzie dobrze i po co się denerwować zawczasu" - to mi nie pomaga. Muszę cierpliwie przeczekać ten tydzień.

Hey dziewczyny, wczoraj jechałam odwieść moją siostrę na lotnisko w jedną strone2 godziny i z w powrotem autem myślicie, że mogłam zaszkodzić maleństwu... Dzisiaj przy wypróżnianiu bolało mnie podbrzusze miałyście tak ? (martwią mnie te zaparcia).

Witam wszystkie mamy które do nas dołączyły ! Gratulacje

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    maalinowa nie zaszkodzilas napewno, wazne zeby sie dobrze nawadniac ja myslalam zeby do polski jechac a to ponad 25h jazdy wiec wtedy bym mogla zaszkodzic malenstwu wiec Ty sie nie martw tez mam zaparcia okropienstwo ale w ciazy to duzo nas tak ma staraj sie zawsze z rana wyprozniac bo wtedy lepiej jelita pracuja czy cos takiego i nie napinac sie, nie wolno ale czasem wiadomo nie da sie bo az wszystko boli. Staraj sie jesc sliwki suszone, pic duzo duzo wody, ogolnie zeby wprowadzic duzo blonnika do diety i powinno byc lepiej a konsultowalas sie z lekarzem? Trzymaj sie kochana wszystko bedzie dobrze!
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów