Strona 35 z 91
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Tak Pani Ginekolog w szpitalu mi to wypisała...byłam u niej bo ja znów mi wyszło problemy z tarczycą by przepisała mi hormon na to i nie było problemu... ale napisałam sms'a do swojego ginekologa chyba ma mnie dosyć...z zapytaniem czy mogę to brać...nie dał odpowiedzi jeszcze....chyba ma mnie dosyć bo w tym tyg co jakiś czas się z nim kontaktowałam...nie wiem czy tak można.. aż mi głupio i wstyd...ale to najlepszy ginegolog u nas w powiecie warto mu płacić taką cenę... jak myślicie przesadzam...ale zawsze lepiej to skonsultować ze swoim lekarzem prawda...?

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar kasiek2706
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-03 zobacz kalendarz
    Witam! Postanowiłam dołączyć do Was po raz drugi :-) Do tej pory mocno dokuczały mi mdłości. Do tego opieka nad małym w ostatnich miesiącach też wymagała sporego poświęcenia :-) Ale na szczęście mdłości powoli mijają, maluch na nowo przyzwyczaił się już do ciągłej obecności mamy w domu i daje mi więcej luzu:-) Wiec i ja jestem ponownie:-)

Member
    Katek88

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-08-23 zobacz kalendarz
    Maalinowa, Monural mozesz wziac w ciazy. Jest to antybiotyk w 1 dawce, duzo wieksza szkoda dla dziecka jest infekcja drog moczowych.

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    B]rulowa[/B] a widzisz, no to Cię nie zrozumiałam z tym 8 sierpnia
    magera kurczę, skąd u Ciebie az taka anemia? Musisz się zdrowo odżywiać kobieto ! dobrze ze z dzidzia wszystko dobrze, to człowieka cieszy najbardziej. U nas wszystko w porządku, wczoraj musiałam wyczyścić już dywan bo była masakra jakas, samo odkurzanie nie wystarczy. Na razie jest nas mało, myślę ze przy końcówce ciazy więcej dziewczyn się ujawni, z zapytaniami,obawami.
    malinowa sama piszesz że w końcu płacisz mu za to, gdyby mu to przeszkadzało dałby ci znać, na pewno wiekszosc pacjentek do niego pisze, wiadome że pewne pytania są dla niego oczywiste, ale my kobiety wolimy być pewne w 100%. Ja też mam problemy z tarczyca, obecnie wyniki mam bardzo dobre, mam niedoczynność tarczycy, wyszła mi przy pierwszej ciazy, ale jakiś innych objawów nie mam,nie ty je przy tym .
    kasia no to witamy z powrotem, fajnie ze znalazłaś dla nas czas

hej dziewczyny
    Ja mam usg w 13 tyg .1 sierpnia i idę z tatusiem niech popatrzy co nam tam rośnie w brzusiu u mamusi. Denerwuje się trochę ,ale chyba to jasne- mam nadzieję że jest ok brzuszek mi urósł już ładnie się zaokrągliło łono. To pewnie rośnie. Minęły mi mdłości ale za to wrócił apetyt no i zachcianki mam totalny odrzut od mięsa Ciągnie mnie do mącznych rzeczy wczoraj np. jadłam łazanki z kapustą i grzybkami . Wiem ,że to szybka droga do dużej nadwagi ale postanowiłam że do mojego ślubu a to już 6 sierpnia nie będę sobie zawracała głowy dietą. Potem jedziemy nad morze więc nasza kochana ciocia zadba o to żebyśmy bardzo często jedli świeżą rybkę pozdrawiam wszystkie nasze lutowe mamusie

Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    Ja mam pytanie do mam, które już mają dzidziusia. Czy korzystałyście w monitora oddechu? Jak sprawdza się urządzenie? Czy warto kupić ( jaka firma) ? Czytałam, że bardziej polecają dla wcześniaków, palących mam, oraz jeśli u rodzeństwa występował problem bezdechu.

No maż powiedział, że mimo, że tego gin nie znam, bo mojego nie było..a jednak mnie potraktował poważnie to mam mu zaufać i wzięłam ten antybiotyk No Muminka w tamtym roku już tarczyce miałam powyżej 4, ale internista nie widział problemu..potem w tym roku powyżej 3 prawie 4, a gin mówi, że dla kobiet w wieku rozrodczym są inne normy żeby najlepiej było poniżej 2,5... mi to nawet endykrolog wczoraj nie chciał nic przepisać bo twierdził, że wszystko ok... wiem i tak bym dostała to w środę od swojego lekarza, ale jestem taka, że wolałam już wczesnej by dzidzi nie zabrakło tych hormonów , w środę będę się widziała ze swoim lekarzem, nie odpisał mi bo pewnie nie widział zagrożenia, albo nie miał czasu, ale też nie jestem na to zła bo to też człowiek ale dzidzia wczoraj miała już 20 mm czyli chyba 2 cm jak się nie mylę Magera na anemie polecam Ci sok z buraków pomoże Ci trochę z tą niedokrwistością jest świetny...mój ojciec często miał anemie i spożywał ten napój dużo mu to pomagało
    Ostatnio edytowane przez maalinowa ; 29-07-16 o 12:23

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Muminkaa

O mnie
    dzoana pewnie ze sobie nie odmawiaj, łazanki to bym sama chętnie zjadła zazdroszczę takich wakacji, jeszcze świeża rybka na miejscu, no marzenie wypoczynij i naladuj akumulatory na zimę.
    patiew co do sprzętu nie doradze, ale jakąś dziewczyną kiedyś kupiła, bo wcześniej dziecko jej umarło na bezdech czy coś takiego no i teraz woli być spokojniejsza. Ponoć sprzęt mega super, tak opisywała dziewczyna.
    magera kurde, dziwią mnie ci lekarze, przecież powyżej 3 to wciąż wysokie TSH, u mnie nawet babka podtrzymuję żeby tak 2.0 było , też w tamtym roku miałam powyżej 4, ale teraz się już pilnuje no i regularnie endokrynolog i konsultuje z ginekologiem.

Muminkaa ja nie mam problemów z tarczycą

Member
    Muminkaa

O mnie
    magera widzisz teraz dopiero zauważyłam przepraszam , miało to być do malinowa ,człowiek jest czasami zakręcony i nie popatrzy dolladnie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów