Strona 34 z 91
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Już wróciłam Miałam odezwać się wieczorem, ale teraz mam wolniejszą chwilkę

patiew ja też zrobiłam na egzaminie kilka błędów, ale miałam wyrozumiałego egzaminatora i nie przerwał egzaminu. A co do usg to w pierwszej ciąży mój mąż był nawet na tym pierwszym usg przezpochwowym. W środę mam wizytę i strasznie się stresuję, czy wszystko jest ok.

Wiecie co się dzieje z Malinową?

2. dzieckozakupy.pl
    Żyje i dzieciątko też ma się dobrze...ma już 1,5 cm. Zaliczyłam szpital, bo zleciałam ze schodów, ale wypisałam się na własne żądanie...bo leki zaczeli mi zmieniać...a mam większe zaufanie do swojego gin. Chociaż pewnie ma mnie dość, bo przed chwilą pisałam do niego bo się przeziębiłam i gardło mnie boli z zapytaniem o argamentin t spray do psikania...mogę Go spokojnie brać... jestem też na forum u marcówek bo termin mam 28 luty/1 marzec xD wszystko jest ok lekarza mam wspaniałego naprawdę : a ze szpitala uciekłam bo położne są bardzo nie miłe i bardziej się stresowałam przez nie...i w sumie mam całą rękę w siniakach przez nie bo mi tak wenflon zakładały, że mam trzy żyły poopękane... ale jest OK wszystko.

Hej dziewczyny
    U mnie też mdłości nie do zniesienia a i Wymiotowalam również, szczególnie jak córci obiad podgrzewalam. Od 3 dni troszkę słabsze. Mam nadzieje ze całkiem przejdą. Ma.y remont dodatkowo i tak się to wszystko dluzy ze masakra.
    Dziś robiłam badania krwi i mocz. W piątek wieczorem mam wizytę u ginekologa i juz się nie mogę doczekac )) Trochę mi brzuch wyszedł i nie zapinana. Się w spodenki ...
    Powiedzieliśmy rodzicom i mojej siostrze a po piątkowej wizycie powiemy reszcie

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    malinowa o masakra, uważaj na siebie kobieto, mam nadzieję ze nie poobijalas się strasznie, i ze Cię już nic nie boli.
    Z tymi poloznymi to kurczę różnie bywa, czasami takie wredne, jakby ich ktoś na siłę w robocie trzymał, same sobie taki zawód wybrały w końcu.
    papaja u mnie miałam najgorsze mdłości przy przebieraniu mlodego, masakra. To już rodzinka wie, fajnie my też już powiedzieliśmy, zresztą już widać, brzuch się z powrotem naciagnal, A to dopiero połowa 3 miesiąca
    magera no gratulacje tak w ogóle, witaj w gronie kierujących babek
    rulowa dlaczego 8 sierpnia się dowiesz? Planujesz cesarke ? Mój bobas też chce przyjść 12 lutego, zobaczymy jak mu to wyjdzie
    komiwa dobrze czytać ze u naszych maluchów wszystko w porządku, i byle do lutego.
    pati rodzeństwo to fajna sprawa, ja mam 5 i z każdym idzie się dogadać. Twoja pociecha na pewno bd pomocna jak się maluszek urodzi. Ja nie mam co liczyć bo młody bd miał nie całe dwa lata, choć w sumie coś tam bd rozumiał na pewno dzieci są w końcu bardzo mądre ,tylko czasami ich nie doceniamy.

U nas upały powróciły, jakoś się ratujemy, planujemy wypad na baseny, trzeba się trochę pochlapac.
    Dzidzia rośnie, wizyta dopiero 22 sierpnia, szmat czasu. A no i chciałabym już poznać płeć, a wy już może znacie?
    I jak wasze samopoczucie w ogóle?

Senior Member Awatar Gosia93
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-07 zobacz kalendarz
    Data
    29.07.14
    Lutowe mamusie prosze Was bardzo mocno o pomoc w wygraniu konkursu dzieciakow mozna oddac jeden glos do 29.07 Dziekuje za uwage !

http://rudaslaska.com.pl/plebiscyt-o...080,12621.html

Szczesliwych rozwiazan !

Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    Ja mam następną wizytę na 16 sierpnia. Chciałabym już poznać płeć ale mój ginek ma trochę słaby sprzęt i nie wiem czy będzie to możliwe. Ale w połowie września idę na badanie 3d, więc mam nadzieję, że wtedy będzie już wszystko wiadomo

Samopoczucie dobre, ale w ciągu dnia jestem bez sił i śpiąca. Też tak macie? Może to przez wysokie temperatury na dworze...

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    patiew co do zmęczenia to mam to samo, jak syn ma drzemki to potrafię z nim dwie godziny przespać, nie wiem jak mężu funkcjonuje, praca i obowiązki domowe również, a pracuje na nocki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Muminkaa ja mam wtedy dopiero pierwszy scan, na poczatku 13 tyg wtedy bede, a cesarki nic nie planuje jeszcze duzo bardzo duzo czasu do lutego, nie mysle o porodzie, mysle co robic zeby donosic ciaze i miec zdrowe dzieciatko...
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Dziewczyny czy któraś z was miała w I trymestrze infekcje dróg moczowych....? Lekarz przepisał mi Monural. i nie wiem czy to jest bezpieczne??

Hej Wam

patiew też jestem non stop zmęczona i totalnie nic mi się nie chce, ale u mnie to może być spowodowane czymś innym.

maalinowa a lekarz wie, że jesteś w ciąży? Przepisywał Ci je ginekolog czy rodzinny?

Wczoraj byłam na wizycie u gina i miałam drugie USG Dzidzia ma już 5,8 cm i jest zdrowa Wszystko ma na swoim miejscu i serducho bije jak szalone, mocno i głośno. Termin porodu przesunął mi się na 5 lutego. Niestety wyniki moich badań są bardzo kiepskie. Mam dość dużą anemię i pewnie dlatego właśnie chodzę zamulona i non stop mogłabym spać. Lekarz przepisał mi żelazo i kwas foliowy na receptę i za 3 tygodnie kontrola. Pierwszy lekarz, który przejął się moimi wynikami. Boję się tylko, że jak przy kolejnej wizycie będą słabe wyniki to położy mnie do szpitala A na to nie mogę sobie pozwolić. Na początku września muszę oddać pracę magisterską, a nie napisałam jeszcze nawet połowy :/
    Poza tym to mdłości już mi zupełnie przeszły i w ogóle nie czuję, że jestem w ciąży. Wcale nie przytyłam, nawet nie odzyskałam tych 2 kilogramów, które zgubiłam na początku. Ale to dobrze, bo i tak mam za dużo tu i tam
    U mnie to tyle, a co u Was? Jak się czujecie?
    Strasznie nas mało, normalnie elitarne grono lutówek

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów