Strona 33 z 91
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Ola21061987 normalnie jestem w szoku bo to i tak mimo wszystko wczesnie jeszcze ale medycyna idzie do przodu wiec widocznie to jest juz mozliwe tylko na tych 3d i 4d
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    RULOWA moja doktor właśnie takie ma więc mam nadzieję że dość szybko poznam płeć :-) Dziś mnie naszło na gorący kubek pomidorowa :-) wiem że to nie zdrowe Ale raz kiedy chyba można sobie pozwolić na takie śmieci ....W pierwszej ciąży w ogóle nie mialam zachcianek A teraz proszę :-) jutro chyba zrobię gołąbki bez zawijania bo mam ochotę :-) Moja gin się ostatnio śmiała ze nie pamięta żebym miała jakieś dolegliwości typu mdłości jak byłam z córeczką w ciąży więc stwierdziła że teraz będzie pewnie Maciuś :-) A mojej córci strasznie się to imię spodobało i chce albo Maciusia albo Karolinke :-)

Hej wszystkim

Dawno mnie nie było, ale już jestem, doczytałam Was i zabieram się za odpisywanie

patiew witaj i serdeczne gratulacje. Wydaje mi się, że 3 cm w 11 tygodniu to jest tak normalnie. A co lekarz mówi?

rulowa wydaje mi się, że teraz jest już możliwe poznać płeć dziecka tak wcześnie. Ja w pierwszej ciąży chyba na połówkowym się dowiedziałam, że będzie córa. Chociaż mogę się mylić, bo już nie pamiętam dokładnie.

Ola ja tez ostatnio zjadłam zupke chińską i nie miałam wyrzutów. Nie popadajmy w paranoje.

U mnie wszystko w porządku. Mdłości już nie mam i w ogóle nie czuję,że jestem w ciązy. Za tydzień mam wizyte u gina i zobaczymy co tam mi powie ciekawego. Moze kolejne usg bede miala Czasami pobolewa mnie dół brzucha tak w okolicy jajników, jak przed @ i nie wiem od czego i co się dzieje
    Prawko zdałam, co prawda nie za pierwszym razem (tydzien temu), tylko dopiero dzisiaj (drugie podejscie), ale najwazniejsze ze sie w końcu udało

A co z resztą dziewczyn?

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Magera super ze się lepiej czujesz ! :-) no i gratulacje za zdanie egzaminu !!!Na kiedy masz termin ?W jakim.wieku Masz córeczkę? Znowu zasnąć nie mogę więc sobie podjadam płatki w łóżku ,znowu tak dużo przytyje

Ola termin mam na 13go lutego, a Tosia ma 3 lata i 6 miesięcy - w grudniu skończy 4 latka. Ja ostatnio zasypiam praktycznie od razu jak tylko położę się do łóżka. Poszukaj może jakichś małokalorycznych przekąsek, żebyś nie przytyła

Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    Ola21061987, Magera- lekarz nic nie mówił niepokojącego. Jest mały problem z określeniem wieku ciąży. Miesiączkę miałam nieregularna i rozbieżność miedzy ostatnim okresem a wielkością dzidzi według usg wynosi ponad miesiąc.

Córeczka bardzo się cieszę z rodzeństwa pomimo tego, że zawsze mówiła, że chce być sama

Super, ze u was wszystko dobrze i gratuluję prawka!!! Ja zdałam za 3cie razem ;P
    A w ogóle to jestem po wizycie, wszystko ok, kropek rośnie ma 3,71 cm. Lekarz wysyła mnie na prenatalne... Mam w następny poniedziałek....
    Wtedy wszystko będzie jasne...
    Piszcie co tam u was?? Widzicie już brzuszki powiększające się?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Magera no dlatego mowie ze medycyna idzie do przodu i pewie sa w stanie juz to okreslic jak widac no gratki zdania prawka ja tez zdalam za drugim razem i w krk no ale to bylo prawie 5 lat temu hehe i widze ze mamy podobny termin ja sie dowiem dokladnie 8 sierpnia jaki termin mi dadza ale wg obliczen to 12-14 luty

U mnie juz brzuszek sie troche zaokraglil i jakby troche juz widac no ale to po pierwszej ciazy szybciej widac
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

u mnie brzuszka nie widać, ale to dlatego, że nie należę do szczupłych osób i pewnie zanim brzuszek przebije się przez fałdy tłuszczu, to trochę minie
    Lecę opłacić prawko i odezwę się wieczorkiem

Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    Magera U mnie też tłuszczyk na brzuszku Zastanawiam się, czy przez to, następne USG będzie już normalne, bo chciałabym zabrać partnera.

Gratuluję prawka Ja już oblałam dwa razy. Jazdy wychodzą mi ok a na egzaminie robię głupie błędy ;(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów