Strona 32 z 91
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Muminkaa daj koniecznie znać jak po wizycie! Masz rację kochana ze straszna tu cisza ,nie ma z kim porozmawiać ....To super że wesele się udało ,my mamy na koniec sierpnia osiemnastkę u męża chrzesniaka więc pewnie się ubawimy jeśli mi zdrowie pozwoli , :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Ja odliczam godziny do wizyty, która mam jutro... Strasznie szybko mi ten czas, od poprzedniej wizyty, wbrew pozorom minął mam też nadal ogromne mdłości.. Po jedzeniu źle, przed źle, na nic ochoty ani apetytu a najgorzej z piciem.... Tylko fanta mi jako tako wchodzi reszta powoduje odruch wymiotny próbowałam wszystkiego juz chyba.... Migdały troszkę pomagają bo zmieniają smak w buzi. Imbir - katastrofa, herbata mietowa - katastrofa, ale za to jabłka są bardzo dobre!
    Jak znajdziecie jakiś pomysł na mdłości to chętnie skorzystam bo chciałabym bardzo chociaż zacząć dużo pić....
    Też wybieram się na wesele ale nie swoje

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    ola 18 fajna sprawa mój brat miał ostatnio, nas czeka jeszcze jedno wesele pod koniec sierpnia i myślę ze bd już spokój, następne już są w przyszłym roku po co oni biorą śluby to ja nie wiem hehe. Myślę ze tematy się rozkręca już jak fasolki bd większe, albo za 8 miesięcy hehe dobre i to
    komiwa faktycznie masz problem z tym jedzeniem i piciem, u mnie już chyba ok nie czuje w stretu do jedzenia, wręcz mam duży apetyt ale szybko się najadam I potem się mecze. A oto po fanty to ja gazowanego nie pije, praktycznie mineralna tylko, wiem ze gazowane napoje szkodzą, nie wiem z autopsji ale tak mówią
    Oczywiście daj znać jak bd po wizycie, też jestem ciekawa jak u Ciebie.

My czujemy się super, wyniki dobre, suwaczek mi tylko przyspiesza bo moja dzidzia ma 10 tydzien i 4 dzień, więc tydzień do tylu niż na suwaku. Machal do nas rączka, mam śliczne zdjęcie jego z bliska, aż mi sie miło na sercu zrobiło. Wiem że tam jest i czeka aż mnie zobaczy. Następna wizyta dopiero 22 sierpnia, także dużo czekania.

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    Jedynie muszę ograniczyć noszenie Tomusia, tak gin mowila chodź i tak się nie nosimy za często, staramy się chodzić, więc mam nadzieję ze za chwilę zacznie sam chasac. A poza tym siatki tez sa nieraz ciezsze czy wychodzenie po schodach też bardzo męczące.

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Komiwa czekamy na wiesci po wizycie :-) Muminkaa to super że wszystko jest ok ,oby tak dalej ! :-) Ja również nie pije gazowanego ,w pierwszej ciąży piłam tylko wodę niegazowana,teraz pije smakowa lub soki bo zwykła mi nie wchodzi :-) Co do migdalow to mi raczej nie pomagają ....Dziś się trochę napracowalam bo ogarnialam w domu ,musiałam swinka posprzątać bo mamy dwie :-) A jutro od rana będę w kuchni buszowac bo mamy gości,przyjeżdża mój kuzyn z rodziną :-) A tak w ogóle to spać nie mogę ....

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Dziewczyny a pytalyscie się swoich lekarzy Kiedy poznacie płeć ? Bo mnie dziś bardzo zaskoczyła moja sąsiadka która w 12 tygodniu się dowiedziała ze będzie miała synusia,bardzo wcześnie moim zdaniem ....Ja się dowiedziałam w pierwszej ciąży jak byłam w 5 miesiącu bo wcześniej dzidziuś nie chciał pokazać :-) Ja mam wizytę 10 sierpnia i już się doczekać nie mogę :-) będę wtedy w 12 tygodniu :-)

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Ola21061987 witaj ciagle mysle jak to mozliwe ze w 12 tyg sie dowiedziala jaka plec dziecka hmm, zwykle gdzies kolo 16-20 tyg wlasnie mowia plec ja w pierwszej ciazy nie wiedzialam az do porodu, bo nie bylo mozliwosci zobaczyc bo malutka byla skulona strasznie mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze juz i urodze zywe placzace zdrowe dzieciatko...
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    patiew

Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-12 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny

Jestem mamą 8 letniej Kingi oraz jestem w 11 tygodniu ciąży. Dzisiaj miałam trzecią wizytę o ginekologa. Powiedział, że dzidzia ma 3,3 cm. Czy nie jest za mała?
    Ostatnio edytowane przez patiew ; 19-07-16 o 18:14

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Rulowa mnie również strasznie zdziwilo ze tak wcześnie poznała płeć Ale dzwoniła do mnie wczoraj moja kuzynka która jest obecnie w 5 miesiącu bo była u lekarza na usg i mówi do niego ze chciała by poznać płeć A on do niej ze płeć powinna już dawno znać ze teraz czasem w 12 tygodniu już można podać jeśli usg jest 3D lub 4D :-)Kochana na pewno teraz będzie wszystko dobrze !,wszystkie urodziny zdrowe śliczne bobasy :-)
    Ostatnio edytowane przez Ola21061987 ; 20-07-16 o 09:35

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Witaj Patiew! Kochana myślę że gdyby było coś nie tak czyli tak jak piszesz czy nie za małe dzieciątko to na pewno lekarz by coś powiedział więc wszystko jest na pewno dobrze ! Ja jak byłam teraz na usg to był to 8 tydzień i dzidzia miała 2 cm więc Twoje maleństwo jest znacząco większe :-) Czy Twoja córeczką wie o ciąży ? Cieszy się z rodzeństwa ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów