Strona 31 z 91
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    No hej! U mnie póki co w porządku, Krzyś zdrowieje a u mnie żadnych objawów więc mam nadzieję że tak pozostanie.
    Dziewczyny powiedzialyscie już w pracy o ciąży? Ja powiem w poniedziałek bo będzie moja Pani prezes i powiem Wam że trochę się tego obawiam. Pociesza mnie tylko fakt że ona sama ma 4 dzieci więc powinna zrozumieć miłego wieczoru!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    klitra

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Witajcie
    Jeśli macie facebooka to polecam. Można zadawać anonimowo pytania a inne mamy odpowiadają
    https://www.facebook.com/Mamu%C5%9Bk...0092952409358/

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    Magera no to faktycznie masz urwanie głowy, najgorzej jak jeszcze nikt nie wie o ciąży bo musisz wszystko tak zaplanować żeby się nie wydało :-) a widzisz ją myślałam że masz cały czas takie rarytasy ze do 10 sobie leniuchujesz , u nas pobudka zawsze koło 7 rano
    Malinowa dobrze że wszystko u was w porządku, kartę ciąży miałam zakladana dopiero w 9/10 tydzien się musialas najeść strachu, a bicie serduszka bezcenne
    Aneta ja jeszcze w pracy nie mówiłam, obecnie jestem na macierzyńskim i też się zastanawiam czy powiedziec już teraz i isc na l4 czy czekać do końca jak mi się skończy macierzyńskie. Twój stresik rozumiem , też się stresowalam , dobrze że cię ten wirus syna nie dopadł o by juz tak zostalo

Member
    Muminkaa

O mnie
    U nas nic nowego, Tomus zabkuje i troche jest niespokojny uczymy sie zasypiac samemu w lozeczku, dotychczas bylo tylko noszenie, a ja dlugo tak nie pociagne. Z fasolka nie wiem co tam, czekam z niecierpliwoscia na poniedzialkowa wizyte, mam nadzieje ze wszystko jest dobrze. Ciekawe czy tym razem bd dziewczynka czy znow chlopczyk, zawsze to taka mila niespodzianka . W sobote mam wesele i problem z sukienka sie juz zaczyna, ciagle mysle czy by sobie jakiejs nie kupic, bo wszystko takie dopasowane, masakra

Senior Member Awatar Sylwka_17
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Witajcie mamuśki!

Magera jak czytam o tych twoich mdłościach to widzę ze masz tak samo jak ja, dokladnie takie blędne koło...i tez schudłam. A jak tam twój egzamin na prawko? Wczoraj mialaś?

Maalinowa fajnie że juz uslyszałaś serduszko. Teraz pewnie bedziesz spokojniejsza

aneta_k15 dobrze ze synek zdrowieje, a Ciebie ominęło. Oby tak zostało. Mojego synka z kolei dopadła w weekend trzydniowka i tez troche sie martwię, żeby u mnie się nic takiego nie pojawiło, bo też ryzykowne dla dzidzi.

Muminkaa ja wlaśnie też jestem na etapie uczenia synka zasypiania w łóżeczku. Wcześniej musiałam usypiać go w wózku. A co do sukienek to mam nadzieje że za miesiąc jeszcze zmieszcze sie w ktorąś ze swoich, bo tez wybieramy sie na wesele.. Ciekawe w jakim miesiącu tym razem pojawi się brzuszek..

Ja byłam we wtorek u gin. Wszystko w porządku, badania wyszly ok, dzidziuś rośnie, serduszko pięknie bije i widzialam już jak maleństwo delikanie się poruszało..coś cudownego za trzy tyg bardzo wazne badanie USG i mam ogromnego stresa..

Przy okazji mam pare pytan do Was..chodzicie do gin na NFZ czy prywatnie i jak dlugo wykonuje Wam te podstawowe USG? Macie usg 2D czy 3D? Kurcze ja chodze prywatnie, a to USG zawsze wydaje mi sie tak krotkim badaniem że nie moge się nacieszyć tym momentem kiedy mogę widzieć moje maleństwo..chociaz pewnie dluzsze badanie tez nie mialoby sensu skoro lekarz zobaczy co ma zobaczyć

Witam ,ale miałam do nadrobienia w czytaniu.
    Sylwka_17 ja chodzę na nfz do poleconego ginekologa i bardzo sobie chwalę, bo jest rzeczowy kompetentny a do tego uprzejmy . Miałam rozterki ale puki co zaplanowaliśmy z mężem że usg zrobimy prywatnie z wizyta na lepszym sprzęcie. A ponieważ nie ma jakiejś powikłanej ciąży jakiś wrodzonych wad układu rozrodczego czy tez jakiś chorób przewlekłych to zdecydowałam się na nfz. jak to mówi moja zaprzyjaźniona położna i tak na koniec lądujesz w naszych rękach a jak już przy porodzie są jakieś komplikacje to każdy lekarz będzie potrafił Ci pomóc. Wczoraj odbierałam wyniki i gdy usłyszałam od lekarza że są idealne i że okaz zdrowia ze mnie to tylko się upewniłam w decyzji. Puki co dzidziuś rośnie i jest ok. A mamusia i tatuś przygotowują się do swojego ślubu i wesela. ps. jeśli któraś z Was kobietki ma problem z ciężkością żołądka po jedzeniu i z uporczywym odbijaniem polecam migdały . jeden dwa po jedzeniu to działa . Ja się bez migdałów nigdzie nie ruszam

Member
    Muminkaa

O mnie
    Sylwia_17 ja również jestem u lekarza na NFZ i póki co bardzo sobie chwałę, kobietka starsza bardzo konretna i dokladna, wizyty u niej trwają po 15 min około, odpowie na wszystkie nurtujące pytania i przy tym bardzo miła, wcześniej byłam prywatnie wizyta 5 min i nie raz nie wiedziałam co i jak i musialam się dopytywac . A usg ma 3D. Już masz ustalone pierwsze prenatalne? Super ze z dzidzia wszystko w porzadku, również mam wesele w sierpniu , miałam tego roku już 4,czasami mi się już iść nie chce.
    Dzoana o to gratuluję, kiedy weselicho ? Czyli rozumiem że dzidzia zrobiła wam niespodziankę? Co do migdałów dobrze wiedzieć, chociaz za specjalnie za nimi nie przepadam no i super ze wszystko u ciebie i maluszka w jak najlepszym porzadku

Rodzinka na wesele się zjeżdża, teściowa itp, Ciekawe jak to bd jutro, dobrze że mam z kim Tomusia zostawić, pogoda jedynie chce nam splatac figle bo słyszałam że ma padać, oby się bez tego obeszlo. Tomus biedaczek cierpi 6 ząbek na horyzoncie , cierpliwie czekamy aż mu już wyjdą te niedobre zęby miłego weekendu dziewczyny dla wszystkich. Może jeszcze tu zagladne między czasie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Muminkaa tak dzidziuś zrobił falstarta
    I to tuż przed zaplanowanym od ponad roku ślubem Kiedy tatuś zmieniał pracę a mamusia zdawała prawo jazdy i oboje byli zestresowani to raz się odstresowali i tadam mamy na pokładzie dzidziusia. Byliśmy mega zaskoczeni Oj będziemy sobie miłość i wierność przysięgali we trójeczkę
    I tak planowaliśmy ruszyć z pracami po ślubie zaraz , na szczęście brzuszek malutki bo to pierwsza ciąża i 3 miesiąc w dniu ślubu. A najgorsze mdłości już mijają .
    Pozostało tylko to ,że bardziej jestem senna i zmęczona. Wczoraj po pracy byliśmy na zakupach po czym mój prawie mąż poszedł biegać z kolegą a my z fasolką usnęliśmy słodkim snem od 18 :30 do 19 :20 i nic nam nie przeszkadzało.
    Troszkę się boję jak wytrzymam ślub zabawę do samego rana i następnego dnia poprawiny. Ale pocieszam się ze mamy pokój nad salą - będę mogła sobie tam pójść i odpocząć chwilę.
    Życie płata figle i to nie my w nim rządzimy. A jak się okazało tylko z jednego jajnika dojrzewają komórki więc lekarz stwierdził że mieliśmy szczęście. A dziecko to szczęście

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Witajcie kochane ! U nas wszystko ok ,byłam w środę u lekarza ,wyniki bardzo dobre ,nasze maleństwo ma już całe 2 centymetry :-) Jeśli chodzi o mdłości to jakaś porażka ,w pierwszej ciąży czułam się świetnie A teraz bardzo dużo rzeczy nie mogę jeść ,mdli mnie praktycznie przez cały dzień z małymi przerwami .Moja doktor kazała mi brać prenatal uno bo ponoć niweluje mdlosci,zobaczymy ...jak mi nie pomoże to mam dzwonić to mi zapisze coś na recepte bo normalnie funkcjonować nie mogę Kochane A powiedzcie mi w jakiej pozycji spicie? Czy już na lewym boku ? Ja się staram Ale jakoś najwygodniej mi na plecach

Member
    Muminkaa

O mnie
    dzoana najwazniejsze że się kochacie, a dzidziuś no cóż dla niego ta pora była odpowiednia . A wesele na pewno dobrze przeżyjesz, to jeszcze nie bd taka zaawansowana.
    ola ja też ta ciążę inaczej przechodze, mdłości są większe i większe zmęczenie na pewno . Ja się staram spac na lewym boku, ale jakoś wygodniej mi teraz na prawym masakra a i na plecach też mi wygodnie, później bd gorzej na pewno jak brzuch bd wiekszy.
    My po weselu, jakoś przezylam pierwszy dzień był super bo Tomus został z siostrą moja więc byłam spokojna. Za to w ppprawiny dał mi w kosc, z nikim nie chciał siedzieć ani się bawić tylko ze mną, więc szybko się zmylismy, ale i tak jest co wspominać właśnie jestem u gin i czekam w kolejce, jestem mega ciekawa co tam u mojej fasolki. Dam znać jak bd po a co u was dziewczyny, chyba bardzo zajęte jesteście bo straszna cisza na forum .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów