Strona 30 z 91
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    O magera no to trzymam kciuki za zdanie prawka, na pewno się uda za pierwszym razem. Kurczę z ta anemia to faktycznie nie ciekawie, musisz zacząć lepiej dbać o siebie i się odżywiać dobrze, u mnie wyniki w normie, chociaż też coś tam gin marudzila . Widzisz ja w poprzedniej ciazy schudłam aż 4 kg, gin też była bardzo zdziwiona, ja myślę ze to było przez stres w pracy
    rulowa no to super ze wizyta się udała, nie ma to jak nasz wewnętrzny spokój

Chyba sobie włączę jakiś film, bo nie ma co robić wieczory takie długie i spać się aż tak nie chce.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Mam nadzieje dziewczyny ze teraz nie dopuszcza do tego jak wczesniej ta polozna wzbudzila moje zaufanie wiec moze bedzie dobrze..

Magera Ty teraz prawko zdajesz? powodzenia! oby za pierwszym razem

Muminkaa kurcze to sporo schudlas z poczatku, ja w pierwszej jakos za bardzo nie patrzylam na wage czy cos chudlam czy nie i tez mialam duuzo stresu w pracy i dzwigania bylo tez ;/, teraz jakos nie widze zmian w wadze
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Muminka ja zawsze miałam problem z krwią. W pierwszej ciąży też miałam anemię. Tylko, że wszyscy lekarze machali ręką i twierdzili, że taka już moja uroda. W pierwszej ciąży przyjmowałam żelazo na receptę. A dopiero teraz lekarz zapytał czy byłam diagnozowana przez hematologa i dał mi skierowanie na dodatkowe badania.

rulowa no w środę mam egzamin i liczę na to, że zdam za pierwszym razem. Bardziej przejmuję się teorią niż praktyką.

Dzisiaj sobie pospałam aż do 10 Naszła mnie ochota na gołąbki i właśnie mąż poszedł kupić składniki

Jak ja wam zazdroszczę, że wszystko możecie jeść i pić. Ja się czuję mega fatalnie, jakby mój organizm walczył z jakimś wirusem. Jestem kompletnie nie do życia, ciągle bym spała i nie mogę pić ani jeść wszystko jest bleee.... Zaczynam się martwić czy to normalne, żeby aż tak się źle czuć...
    Przy wzroście 173 schudłam już z 57 do 54 kg..... Coś z tymi moimi ciazami nie jest ok..... Już nawet ciężko mi być optymistka i cieszyć się że jestem w ciąży...
    Trzymam kciuki za prawko! Na anemie pomagają buraczki podobno bardzo. Ja mam wysoki cukier to pewnie na obciążenie mnie wcześniej wyśle.
    Sorry za moje marne wpisy ale już nie mam siły...

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    magera jak ci zazdroszczę spania do 10 no i podziwiam za chęć robienia gołąbków, ja to wolałabym kupić w pobliskiej jadłodajni, też mają pyszne. Ale masz smaki ;p
    rulowa no ale później już szybko nadrobilam swoją wagę, po prostu gdy poszłam na l4 wszystko wróciło do normy
    komiwa na prawdę nie potrzebnie się zamartwiasz, jak widzisz my też chudlysmy w poprzednich ciazach, czasami tak bywa, nie wolno ci się zamartwiac, brak apetytu też kiedyś minie, może to już hormony u ciebie buzuja :P i masz huśtawki nastroju, bd dobrze zobaczysz i apetyt też powróci

Byłam dzisiaj u babci i z przejedzenia boli mnie brzuch, obzarciuch normalnie i mam za swoje , w telewizji nic nie ma i już nie wiem co tu robić, trzeba bd iść wcześniej spać.

Dziękuję za słowa otuchy, pewnie faktycznie to hormony... Postaram się wziąć w garść!
    Do wizyty jeszcze długo ale wytrzymam i nie zamarudze się i was na śmierc
    Mam nadzieję, że już niedługo też się tak będę mogła poobzerac i nadrobie stracone kilogramy byleby kropek dał radę te moje fixy wytrzymać...
    No nic idę oglądać Kuchnia+ dalej, może mi apetyt w końcu wróci
    Miłej reszty weekendu!

Junior Member
    Zuza1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-10 zobacz kalendarz
    Witam was , jestem tu nowa i mam termin porodu na 9 lutego , miło było by sobie z wami pogadać

rulowa też jestem z UK a ty z jakiego miasta jesteś?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Zuza1 Witaj Okolice Nottingham a Ty?
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Hej dziewczyny

Muminkaa ja mogę czasami pospać do 10 pod warunkiem, że mąż ma wolne i mała jego pierwszego budzi. Jak on pracuje, to o 6.00-6.30 jest pobudka. Za to przez pierwszy rok standardem było budzenie się o 4.30, bo mała tak wstawała i miała mnóstwo energii z samego rana. Jeśli chodzi o robienie gołąbków, to mam czasami takie napady, że mogę stać w kuchni cały dzień i pichcić i to nie są moje zachcianki, po prostu uwielbiam gołąbki, ale dawno ich nie jadłam, to wczoraj sobie zrobiłam Może jutro jak mała mi pozwoli to zrobię bigos na obiad

Komiwa na spokojnie. Apetyt na pewno wróci i kilogramy też nadrobisz. Ja też na razie nie tyję i czekam do kolejnej wizyty u gina i wtedy zobaczymy czy ta waga jest normalna czy coś jest nie tak.

Hej dziewczyny

Muminkaa ja mogę czasami pospać do 10 pod warunkiem, że mąż ma wolne i mała jego pierwszego budzi. Jak on pracuje, to o 6.00-6.30 jest pobudka. Za to przez pierwszy rok standardem było budzenie się o 4.30, bo mała tak wstawała i miała mnóstwo energii z samego rana. Jeśli chodzi o robienie gołąbków, to mam czasami takie napady, że mogę stać w kuchni cały dzień i pichcić i to nie są moje zachcianki, po prostu uwielbiam gołąbki, ale dawno ich nie jadłam, to wczoraj sobie zrobiłam Może jutro jak mała mi pozwoli to zrobię bigos na obiad

Komiwa na spokojnie. Apetyt na pewno wróci i kilogramy też nadrobisz. Ja też na razie nie tyję i czekam do kolejnej wizyty u gina i wtedy zobaczymy czy ta waga jest normalna czy coś jest nie tak.

Zuza1 witamy gratuluję maleństwa.

Ja dzisiaj pół dnia uczyłam się do egzaminu, a drugie pół obijałam się. Wczoraj wieczorem strasznie głowa mnie bolała i dzisiaj jest to samo, a dodatkowo przez pół dnia miałam okropną zgagę We wtorek rano idę zrobić badania. Wizytę mam 27go, ale w czwartek wyjeżdzam z małą do moich rodziców i nie będę miała kiedy później zrobić tych badań. Jeszcze zastanawiam się komu ją będę mogła sprzedać na 2 dni (26 i 27), żebym mogła przyjechać, rano pójść do gina i wrócić do niej. Może moja mama akurat będzie miała wolna, albo brat będzie miał czas. Na razie nie mogę ich o to wypytać, bo nikt nie wie o ciąży. Czekam aż spotkam się z nimi i wtedy im powiem, bo nie chcę przez telefon informować.

Cześć dziewczyny przepraszam, że tak długo mnie nie było, ale się stresowałam.. i strasznie się źle czułam. wiem , że co tydzień mam USG...musiałam dzisiaj iść bo mi żyły popekały i się przestraszyłam... bo miałam straszne duszności.. ale byłam dzisiaj i okazało się, że wszystko jest ok...usłyszałam serduszko i jest ok najpiękniejszy moment mojego życia... pochwaliłam się już oficjalnie,że jestem w ciąży tak jest łatwiej...przynajmniej alkoholu przestaną mi proponować i nie muszę szukać wymówek bo nie lubie kłamać dostałam skierowania na wszystkie badania dla ciężarnych i karte ciąży za dwa tygodnie będę mieć założoną nie wiem czemu tak późno.. ale mam nadzieje, że USG nie zaszkodziło mi a tak to wszystko jest ok... jak tam u was dziewczyny ? termin porodu mam na 28 lutego

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów