Strona 3 z 91
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    ja dziewczyny też was trochę podczytuję bo termin mam sam koniec stycznia albo początek lutego z OM wynika że jest to koniec stycznia, ale ciąża okazała się młodsza więc pewnie urodzę na początku lutego.

pozdrawiam i trzymam za nas wszystkie kciuki

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar kasiek2706
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-03 zobacz kalendarz
    Ja mam dzisiaj za sobą chyba jedną z najtrudniejszych i najbardziej stresujących rozmów. Zgłosiłam w pracy, że jestem w kolejnej ciąży. Spodziewałam się wszystkiego (łącznie z bluzgami). Ale reakcja menagera zupełnie mnie zaskoczyła. Zapytała czy nie mogłabym zostać w pracy jeszcze 3 tygodnie do momentu kiedy nie wyszkolę osób na moje miejsce. Oczywiście praca pod specjalnym nadzorem i ze specjalnymi przywilejami. Zgodziłam się. Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam.

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kasiek2706 Zobacz posta
    Ja mam dzisiaj za sobą chyba jedną z najtrudniejszych i najbardziej stresujących rozmów. Zgłosiłam w pracy, że jestem w kolejnej ciąży. Spodziewałam się wszystkiego (łącznie z bluzgami). Ale reakcja menagera zupełnie mnie zaskoczyła. Zapytała czy nie mogłabym zostać w pracy jeszcze 3 tygodnie do momentu kiedy nie wyszkolę osób na moje miejsce. Oczywiście praca pod specjalnym nadzorem i ze specjalnymi przywilejami. Zgodziłam się. Mam nadzieję, że dobrze zrobiłam.
    zależy jaka praca.
    3 tygodnie to nie jest tak dużo. ale jak cokolwiek zacznie Ci dolegac to powinnas iść na zwolnienie.
    rodzi sie tez w mojej glowie pytanie - czemu mialabys zostac zbluzgana? chyba ciezka atmosfera w pracy

Witam- ja już jestem po pierwszym USG widać było tylko pęcherzyk 3 mm, ale zbyt wcześnie, żeby potwierdzić ciąże, następna wizyta wizyta 25 czerwca . Z wyliczeń to dzidziuś powinien się urodzić w okolicy Walentynek. To moja pierwsza ciąża. Mam dużo obaw bo bardzo często mam takie mocne ukłucia jajników tak że kilka razy się zgięłam z bólu i troszkę ciągnie mnie w pachwinach . Czy któraś z Was miała takie objawy ? Boję się że coś tam jest nie tak . Na forach piszą o bólu ale przypominającym menstruacje a nie takim mocnym kłuciu ( które trwa kilka sekund i przechodzi ale mam takich kłuć tak do 10 dziennie)

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mfk Zobacz posta
    zależy jaka praca.
    3 tygodnie to nie jest tak dużo. ale jak cokolwiek zacznie Ci dolegac to powinnas iść na zwolnienie.
    rodzi sie tez w mojej glowie pytanie - czemu mialabys zostac zbluzgana? chyba ciezka atmosfera w pracy
    Jak się człowiek bardzo stresuje to mu różne dziwne rzeczy do głowy przychodzą
    Pracę mam dosyć wymagającą. Na dodatek w czasie ostatnich 2 miesięcy cztery osoby poszły na zwolnienie lekarskie, więc mamy deficyt personalny
    Jutro idę do lekarza i dowiem się co on myśli o moich zawodowych planach. Jeżeli powie, że praca nie jest wskazana to nie będę z nim dyskutować. Maleństwo jest dla mnie najważniejsze!!

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Dżoanna Zobacz posta
    Witam- ja już jestem po pierwszym USG widać było tylko pęcherzyk 3 mm, ale zbyt wcześnie, żeby potwierdzić ciąże, następna wizyta wizyta 25 czerwca . Z wyliczeń to dzidziuś powinien się urodzić w okolicy Walentynek. To moja pierwsza ciąża. Mam dużo obaw bo bardzo często mam takie mocne ukłucia jajników tak że kilka razy się zgięłam z bólu i troszkę ciągnie mnie w pachwinach . Czy któraś z Was miała takie objawy ? Boję się że coś tam jest nie tak . Na forach piszą o bólu ale przypominającym menstruacje a nie takim mocnym kłuciu ( które trwa kilka sekund i przechodzi ale mam takich kłuć tak do 10 dziennie)
    Ja też czasami mam takie bóle. I też mnie to trochę niepokoi, ale nie chce się niepotrzebnie stresować. Mam nadzieję, że jutrzejsza wizyta u lekarza wszystkie moje obawy rozwieje. I z Tobą też na pewno tak będzie

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez kasiek2706 Zobacz posta
    Jak się człowiek bardzo stresuje to mu różne dziwne rzeczy do głowy przychodzą
    Pracę mam dosyć wymagającą. Na dodatek w czasie ostatnich 2 miesięcy cztery osoby poszły na zwolnienie lekarskie, więc mamy deficyt personalny
    Jutro idę do lekarza i dowiem się co on myśli o moich zawodowych planach. Jeżeli powie, że praca nie jest wskazana to nie będę z nim dyskutować. Maleństwo jest dla mnie najważniejsze!!
    ja nie planowalam zwolnienia i nawet nie prosilam o nie. ale poprosilam o zaswiadczenie o ciazy i pani ginekolog sama mi dala zwolnienie. na poczatku bylam zaskoczona i bilam sie z myslami czy z niego skożystac, bo u mnie wpracy od 1 czerwca z zespołu odeszło 5 osob z 9!!! i ja do tego zwolnienie mam. ale juz jestem wdzieczna, bo nie wyobrazam sobie pracy jak sie tak czuje. no i w moim zespole 3 osoby zostaly i teraz one musza wszystko ciagnac, ale sorry. juz nie mam wyrzutów sumienia, to wolne to nei wakacje tylko regeneracja organizmu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hejka
    I ja się dołączę Termin mam na 20 lutego. Jestem mamą dwóch uroczych łobuzów- Adam ma prawie 3,5 roku, a Artur prawie 2 latka. O to maleństwo staraliśmy sięod lutego tego roku i w końcu nam się udało

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Biedronka13 Zobacz posta
    Hejka
    I ja się dołączę Termin mam na 20 lutego. Jestem mamą dwóch uroczych łobuzów- Adam ma prawie 3,5 roku, a Artur prawie 2 latka. O to maleństwo staraliśmy sięod lutego tego roku i w końcu nam się udało
    Witaj,
    od lutego, hehe 3 miesiace to szybciutko, gratuluje!!!!
    i jak wrazenia? troche myslicie juz czy chcielibyscie córkę dla odmiany, czy wolicie chłopak bo juz wiecie mniej wiecej jak sie z chłopcem obsłuiwać

Dżoanna takie kłucia są normalne. Powiększa Ci się macica i dlatego ciągnie i kłuje. Najważniejsze to się nie denerwować i nie brać do głowy

kasiek2706 to dobrze, że kierownik tak zareagował czy źle?

mfk i nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia. To już jest problem szefostwa, że ma braki kadrowe, a nie Twój

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów