Strona 29 z 91
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    rulowa trzeba być dobrej myśli teraz na pewno bd wszystko dobrze. Urządzenie super, a drogie takie cacko?
    komiwa malinowa ma rację, mnie też nie codziennie bolą piersi czy mam mdłości, wymiotować też nie wymiotowalam, jesteś w ciąży i tego się trzymaj. Ja mam wizytę 18, zobaczysz czas tak zaiwania ze ani się nie obejrzysz a bd po wizycie i bd na następna czekała
    Ja początki ciąży też źle wspominam, gin mi już nawet skierowanie do szpitala dała, bo nic na usg nie widziała, że niby pozamaciczna, tyle się strachu najadlam, czekałam na kolejną wizytę ponad tydzień, i już było wsztstko pięknie widać
    Teraz cieszę się pogoda, nie ma goraca, przyjemnie jest wyjść na spacer, tylko Tomus nie daje chwili wytchnienia, łobuz mały.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Muminkaa

O mnie
    Tak mi się jeszcze przypomniało. Zakladalyscie może konto lutowek na Facebooku ? Jeśli tak to możecie podać stronkę, albo mnie zaprosić po imieniu i nazwisku

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Muminkaa ja dalam za to 30 funtow czyli ok 155 zl po dzisiejszym kursie zaluje ze w pierwszej ciazy tego nie mialam ale teraz juz mam na szczescie... hehe to nie masz spokoju energiczne dzidzi mowisz
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    Hej! Krzyś mi zachorował na Bostonke a ja schizuje i zastanawiam się czy może być to groźne dla fasolki w dodatku mąż jest w delegacji i jestem z tym wszystkim sama. Ech...

Hej. Doczytalam Was, ale nie mam jak odpisac kazdej bo mam problem z laptopem. Pisze z tel i ciężko sie pisze.
    Od południa dziwnie boli mnie brzuch. Tak jak przed @. Zaczynam panikowac. Wzielam nospe ale nie pomogla. Jak do rana nie przejdzie to pojade do przychodni. Boję sie ze cos jest nie tak z maluszkiem dzisiaj Tosia spytala czy może poglaskac dzidzie i czy dzidzia od tego nie zachoruje. Juz nie może sie doczekac dzidzi a to dopiero poczatek

Member
    Muminkaa

O mnie
    rulowa cena nie zwala z nóg, a twój spokój jest najważniejszy no rośnie urwis, ale bez niego było by nudno
    aneta_k nie potrafię ci doradzić, ale może przeczytaj gdzieś na forum, nawet nie wiem co to za choroba ta bostonka, bądź dobrej myśli, mała jest dobrze chroniona przez Ciebie
    magerato ile ma twoją starsza kruszyna? Fajnie ze się cieszy, nie wszystkie maluchy chcą mieć rodzeństwo, znam różne przypadki, bóle tego typu są raczej w ciazy normalne, oczywiście nie codziennie, ale jeżeli chcesz być spokojniejsza to idź do swojego gin

Member
    Muminkaa

O mnie
    aneta_k nie wiem czy Cię to po cieszy, ale znalazłam na necie co piszą o tym wirusie
    http://m.tipy.interia.pl/artykul_145...bostonska.html

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Muminka ja też mam tak, że jak jestem głodna to mnie mdli i wtedy muszę szybko zjeść cokolwiek, żeby chociaż trochę było lepiej. Ale mam też tak, że często na samą myśl o jedzeniu mnie mdli, a później jak robię się głodna to mdli mnie jeszcze bardziej i takie koło zamknięte. Od początku ciąży schudłam 2 kilo i nawet gin był zdziwiony. Jak nic się nie dzieje to tylko się cieszyć. Ale zawsze możesz coś napisać do nas, chociażby jak Ci minął dzień Jeśli chodzi o konto na FB to nie zakładałyśmy. Osobiście nie czuję takiej potrzeby. Jest forum i mi to w zupełności wystarczy. A moja starsza ma 3 lata i 6 miesięcy i już od jakiegoś czasu piszczała, że chce siostrzyczkę lub braciszka. Fajnie, że tak się cieszy, ale zobaczymy jak będzie jak się dzidzia urodzi.

rulowa fajny gadżet. Na pewno będziesz spokojniejsza, jak będziesz mogła słuchać dzidzi kiedy będziesz chciała To straszne jak traktują ciąże w UK. Jak byłam w pierwszej ciąży to wystarczyło, że miałam opuchnięte nogi i lekarka wysłała mnie na oddział na obserwację czy przypadkiem nie mam żadnej choroby tej ciążowej. W pierwszej ciąży 2 razy leżałam w szpitalu. Jeden raz tydzień na obserwacji (ok. 38 tygodnia) i drugi raz już w terminie 5 dni przed porodem i 5 dni po porodzie. Akurat trafiłam wtedy na takich lekarzy, że szybko działali i gdyby coś było nie tak, to od razu miałabym pełną opiekę. Teraz też mam super lekarza i cieszę się, że na takiego trafiłam.

Komimwa nie denerwuj się. Piersi mają prawo raz boleć, a raz nie. Mdłości też nie u każdej kobiety są przez cały trymestr. Ja już też mam coraz mniejsze mdłości, a piersi nie bolą mnie codziennie. Najważniejsze to być dobrej myśli i cierpliwie czekać. Jeśli coś Cię bardzo niepokoi to jedź do lekarza, żeby Cię przyjął i sprawdził czy wszystko jest ok Jeśli chodzi o częstotliwość badań w PL to ja mam wrażenie, że jest ich za mało Szkoda, że nie można robić USG na każdej wizycie

maalinowa znów się nakręcasz? Nie denerwuj się Dzidzia była malutka jeszcze i to dlatego, poczekasz do 18go i wszystko będzie ok Ja byłam na USG w 6 tygodniu i 2 dniu ciąży i już słyszałam serduszko, ale to pewnie też dużo zależy od sprzętu jakim dysponuje lekarz. Najważniejsze to nie panikować

aneta_k15 ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć na temat bostonki, bo moja mała nigdy jej nie miała. Może pójdź do lekarza i dopytaj czy Ci zagraża i jakie musisz zastosować środki ostrożności.

W końcu odzyskałam swobodny dostęp do laptopa Dzisiaj czuję się już lepiej i nic mnie nie boli. Jak ból będzie się powtarzał to lecę do lekarza. W środę byłam u gina, założył mi kartę ciąży i przeraził się moimi wynikami badań. Mam dużą anemię i dostałam skierowanie na dodatkowe badania. 27go kolejna wizyta. Coś czuję, że w tej ciąży będę często widzieć się z ginem, jeśli wyniki dalej będą słabe. W środę mam egzamin na prawko i zaczynam coraz bardziej panikować, chociaż został jeszcze prawie tydzień. Najpierw mam teorię, a godzinę później praktykę. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i zdam

Edit: Właśnie na tvp2 w Pytaniu na śniadanie jest o znieczuleniu zewątrzoponowym w czasie porodu.

Edit: Dla tych, które nie oglądały, a chciałyby obejrzeć: KLIK
    Ostatnio edytowane przez Magera ; 08-07-16 o 14:42

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Magera Ty w polsce mieszkasz tak? wazne ze reaguja jak sie cos dzieje i jestes spokojniejsza ja dzis mialam pierwsza wiztye u poloznej i ta sie wydaje troche bardzej ogarnieta od tej w pierwszej ciazy co mialam. Bede miec czesciej scany robione i maja bardziej "dbac" o nas no ale zobaczyy jak wyjdzie i mowilam ze mam podejrzenie ze to mogla byc cholestaza ciazowa i jak cos mnie zacznie swedziec to odrazu mam sie zglosic do przychodni i mowic ze mam podejrzenie i mi zrobia badania z krwi na to, bo teraz to nie wyjdzie tylko wtedy ja bedzie swedzialo... jakos poczulam sie spokojniejsza po rozmowie z nia. Tak duszno miala w gabinecie ze po pobraniu krwi tak mi spadlo cisnienie ze sie az blada zrobilam cala mokra i przniosla mi wody i wlaczyla wentylator i jestem aktualnie wg poloznej w 8 tyg i 5 dniu i pierwszy scan w 12 tyg bede miec, juz sie doczekac nie moge... Widze po suwaczku to jestesmy prawie tak samo w ciazy
    Ostatnio edytowane przez rulowa ; 08-07-16 o 20:04
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

rulowa tak ja w Polsce mieszkam. W pierwszej ciąży miałam gina w mieście rodzinnym na podlasiu i tam też rodziłam. Teraz mam lekarza w Warszawie, bo tu mieszkamy, a nie chcę znów jeździć ponad 200 km co miesiąc i końcówki ciąży siedzieć u rodziców. Chociaż jeszcze nie wiem gdzie będę rodzić, ale pewnie tutaj w Warszawie, bo teraz miałabym problem, żeby na miesiąc wyjechać do rodziców, bo mała tutaj chodzi do przedszkola i ktoś jednak musi się nią zająć Dobrze, że teraz będziesz miała częściej robione Usg i może lepiej się Tobą zaopiekują i nie będą bagatelizować tak wszystkiego. Szkoda, że w pierwszej ciąży nie miałaś takiej opieki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów