Strona 28 z 91
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. Sorki ze tak rzadko pisze ale u nas kompletnie nic ssie nie dzieje (oczywiście nie narzekam) ciągle chodzę głodna, wczoraj byłam na paznokciach też mi się coś należy sofy ze nie od pisze każdej z osobna, współczuję straty fasolki, kłótnie z mężem od czasu do czasu na pewno bd nieuniknione, ah te hormony, witam nowa mamusie, mi też po ostatniej ciazy szybciej zaokraglil się brzuszek(a może i dużo jem) . Fajnie że u pozostałych dziewczyn wszystko dotychczas dobrze się układa tak trzymać, do lutego nie daleko hehe. Dolegliwości ciazowenchyba ustępują, chociaż rano czy w ogóle przez dzień jak jestem głodna to mnie mdli. Postaram się częściej zaglądać na ile to bd możliwe. Pozdrawiam, i każdej zdrówka życzę.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    Moj nowy zakup:

jestem taka szczesliwa z tego zakupu... bede mogla sluchac dzidzie kiedy bede potrzebowac
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

Hmm też myślałam o tym urządzeniu...
    Ja chyba dziewczyny zaczęłam dziś panikowac... Nagle prawie mnie piersi przestały boleć, mdłości mam duzo mniejsze... Do tego mam zoltawobiala wydzieline od samego początku ciazy... 19 lipca dopiero wizyta..... Jestem 8t i 1 dzień....
    Kurde....

Komiwa nie martw się wszystko będzie dobrze. Mnie piersi raz mocniej bolą raz mniej a czasem w ogóle a mdłośc raz mam a raz ich nie mam głowa do góry ! Wszystko będzie ok ! Ja wizytę mam 18 lipca i nie potrzebnie poszłam w ten poniedziałek bo sama się stresuje bo widziałam tylko pęcherzyk i zarodek malutki ale akcji serca nie było widać bo za wcześnie i teraz świruje...

Dzięki maalinowa, stresuje się strasznie bo mniej więcej w tym tyg moje ciąże obumieraly.....stąd czarne myśli
    Ja jak byłam w 4 t to tylko pęcherzyk było widać. Zarodek i serduszko zobaczyłam w 6t i 5 dniu ciąży. Ja akurat wcześniej poszłam na wizytę bo musiałam ale gdyby moje ciąże były zwyczajne to poszłabym na pierwszą wizytę nie wcześniej niż 8 t. Jeszcze tyle czasu.... Omg.... A on się wlecze jak.....

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jeju jak ja wam zazdroszcze ze wy wszystko duzo wczesniej wiecie w polsce ze lekarz prowadzi, usg czesto robione, nie bagatelizuja niczego a tutaj to pierwszy scan jest dopiero 12-14 tydz... sa 2 scany a robia wiecej jak juz cos sie dzieje, no ale u mnie zbagatelizowali swedzenie co mialam a to byla cholestaza ciazowa na 98%..

To prawda rulowa też mi się to bardzo teraz podoba chociaż w pierwszej ciąży uważałam zupełnie inaczej. Wydawało mi się, że lekarzy, badań, usg i wszystkiego jest dużo za dużo i czułam się jak chora a nie jak w ciąży.
    Ale teraz bardzo doceniam opiekę lekarska i już nie mam pretensji do lekarza, że wymyśla i za bardzo się rozczula (uważałam, że jestem okazem zdrowia).
    A ty gdzie mieszkasz? W UK? Nadal lekarze prowadzą twoja kolejna ciążę tak samo mimo tego co się stało??

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Tak tak w srodkowej anglii, opieka przy samym porodzie byla super, mialam swoja sale gdy rodzilam corke, nie musialam wysluchiwac placzu dzieci gdy moje serduszko odeszlo w piatek mam pierwsza wizyte u poloznej, zalozy mi ksiazke, wysle na pierwszy scan i bedzie sie pytac jak sie czuje pomaca brzuch, zwazy, pobierze krew, zmierzy cisnenie i to by bylo na tyle ;/ i tu wlasnie nie mam nawet jak zmienic lekarzy bo tutaj to ciaze prowadzi tylko polozna a lekarz? lekarza widzialam jak juz dziecko odeszlo... w polsce z tego co wiem to jak sie cos dzieje powaznego to biora do szpitala i proboja ratowac a tu kazali mi czekac i czekac az umrze eh...

Faktycznie chore podejście tam mają.... Szczególnie, że byłaś tak daleko w ciąży. Zupełnie tego nie pojmuję.. Tutaj różnie z tym bywa ale jednak faktycznie zawsze jest JAKAŚ reakcja. Mam jednak nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie dobrze u ciebie. Trzymam mocno kciuki, żeby tym razem była to nuuudnnnaaa, zwyczajna ciąża
    Za wszystkie nas trzymam kciuki!

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Mam taka nadzieje ze bedzie teraz bo jak nie to ja nie wiem co zrobie zawsze bylam mysli ze jak juz sie minelo te 3 miesiace i sie nie poronilo to nic sie nie stanie a tu zauwazylam ile jest nieszczesc wazne zeby teraz donosic ciaze zeby miec swoje ziemskie szczescie i tez trzymam kciuki zebysmy wszystkie donosily szczesliwie ciaze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów