Strona 27 z 91
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 908

Lutowe maleństwa 2017

A ja byłam wczoraj na wizycie na nfz bo okazało się że lekarz do którego poszłam na kartę luxmedu przyjmuje tylko w soboty w moim mieście a leczy 100 km dalej w tygodniu. Za namową zaprzyjaźnionej położnej poszłam do lekarza który pracował kiedyś z nią w tym samym szpitalu kiedy zapytałam czy iść prywatnie czy na nfz padło kilka solidnych argumentów i wybrałam tego poleconego lekarza na nfz.Z tej racji m.in , że zawsze miałam idealne wyniki i jestem zupełnie zdrowa. Przyjemnie się zdziwiłam ,na prawdę sympatyczny uprzejmy rzeczowy i ani minuty spóźnień (pytałam inne dwie kobiety w zaawansowanej ciąży ) podobno u pana doktora jest jak w zegarku . Super! Nie chciał patrzeć na usg wykonane prywatnie sam zrobił mi na miejscu całe badanie nawet piersi było szybkie i sprawne .Odpowiedział tez uprzejmie na moje dwa pytania zapytał czy jest coś co mnie niepokoi A fasoleczka ma juz 11 mm podrosła od poprzedniego usg. Serduszko bije. Będę robiła teraz wszystkie wyniki wizytę mam za 2 tg.

2. dzieckozakupy.pl
    malinowa może nie mam jak Ty takiej huśtawki ale wczoraj jak wychodził mój na basen to mi powiedział ,że jestem dzika bo nie chciałam na chwilę wyjść (w domowych ubraniach bez makijażu) do jego kolegi a ja w sekundę potok łez hehe potem się z tego śmiałam
    Puki co i tak mam dużo na głowie bo nasza fasolka zrobiła nam lekkiego falstarta i 6 sierpnia pod ołtarzem staniemy już we trójkę ja mój przyszły mąż i fasolka w brzuszku.
    Ale mam 31 lat to moje pierwsze dzieciątko będzie i okropnie się cieszę ,że szybko nam się udało mimo że totalnie byliśmy zaskoczeni bo nawet nie mieliśmy czasu dobrze się poprzytulać ale widać ten na górze w nosie ma nasze plany Mąż zmieniał prace ja zdawałam prawo jazdy więc oboje w stresie a fasolka uparciuszek dała radę i w tych warunkach

maalinowa ja i bez ciąży potrafiłam mieć zmiany nastroju jestem zodiakalnym bliźniakiem i to się u mnie sprawdza idealnie, dwie natury w jednym ciele

Dżoanna super, że fasolka rośnie i jest zdrowa może Ten na górze stwierdził, że teraz jest idealny moment na dziecko i dlatego tak szybko, pomimo stresu Ja jak z Tosią zaszłam w ciążę to też było tak, że akurat skończyłam studia i obroniłam się w lutym i planowaliśmy, że od marca zaczynamy starania. W marcu odebrałam dyplom i miesiąc później okazało się, że jestem od miesiąca w ciąży A teraz w ogóle się nie staraliśmy. W lutym odebrałam kiepski wynik cytologii i byłam w trakcie róźnych badań. Ostatnią @ miałam 27 kwietnia, a 2 maja miałam elektrokonizację szyjki macicy i kilka dni po zabiegu zaszłam w ciążę. Na szczeście wyniki są dobre, więc to był fałszywy alarm. Powoli przyzwyczajam się do myśli, że rośnie we mnie maleństwo, bo w pierwszym momencie byłam totalnie przerażona. Ale widocznie tak miało być i to jest idealny moment na drugie dziecko
    Byliśmy dzisiaj za zakupach, trochę poszalałam w sklepie z ciuchami i kupiłam sobie kilka bluzek i spódnic, bo już nie miałam totalnie w czym chodzić. Wynalazłam córce dwie śliczne letnie sukieneczki, w których wygląda rewelacyjnie Teraz mój pojechał po wiatrak i basen dla małej. Mam nadzieję, że kupi, a ja idę pranie kolejne wstawić W taką pogodę szybko wyschnie, to chcę poprać jak najwięcej, żeby jutro odpocząć

Nie jest dobrze. Czuję się taka samotna...zaczyna mnie to wszystko przerastać. Moje małżeństwo nie ma sensu...dziś usłyszałam "że nawet jak będzie dziecko to się rozejdziemy" płacze już od godziny...z mamą też się pokłóciłam...bo przypadkiem usłyszałam rozmowę jej z moją siostrą...która mnie zabolała...bo się rozłączyła. mam wszystkiego dosyć...

maalinowa nawet nie wiem co mam Ci doradzić myśl o dziecku i niczym więcej się nie przejmuj. Jeśli facet chce od Ciebie odejść, to niech sobie idzie, widocznie nie zasługuje na Ciebie. Znajdziesz lepszego. Na pewno będzie ciężko samej z dzieckiem, ale wydaje mi się, że lepiej się rozstać niż żyć i się kłócić. A może to tylko chwilowy kryzys i niedługo się pogodzicie? Z mamą i siostrą na pewno dojdziecie do porozumienia. Trzymaj się kochana i nie poddawaj się

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    maalinowa rozumiem cię , w pierwszej ciąży też miałam duże huśtawki nastrojów . Głowa do góry , otrzyj łzy , mężczyzna inaczej przechodzi " naszą " ciążę . To też jej początek a hormony nam buzują i jeszcze będą nam dokuczac . Być może twój mąż musi mieć czas aby trochę rzeczy przemyśleć , może to właśnie chwilowy kryzys, musisz uzbroić się w cierpliwość , wiem że to nie łatwe ale niech trochę się sytuacja uspokoi i porozmawiaj z nim. A mamą się nie przejmuj. Będzie dobrze trzymam kciuki :* .
    Ja dziś zauważyłam ze brzuszek zaczyna mi rosnąć , trochę wcześnie ale to druga ciąża a podobno w kolejnych już szybciej widać brzuszek.
    Dziewczyny takie pytanie mam , czy wy w ciąży jecie ser feta? Bo ja mam ochotę sobie kupić ale ktoś mi powiedział że nie wolno w ciąży bo coś tam. Co myślicie?

Senior Member
    rulowa

Mieszka w
    Wielka Brytania
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-13 zobacz kalendarz
    maalinowa sluchaj jestes w ciazy i to jest najwazniejsze, chlop to chlop nieraz cos palnie jak ma zly humor, nie bierz tego za bardzo do siebie, jak mu przejdzie to bedzie Cie na kolanach przepraszal, uwierz w siebie a mama ona Cie kocha bezgranicznie, teraz troche powiedzialyscie sobie za duzo ale wszystko przejdzie, wiem po sobie jak z mama sie klocilam to pozniej przechodzilo i nie wracalysmy do tego. Musisz cieszyc sie malenstwem teraz ono jest oczkiem w glowie wszystko inne sie ulozy potrzeba czasu az emocje opadna. Trzymaj sie kochana, jestesmy z Toba :*
    Nicola[*] - 28 tc, 30.01.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cześć dziewczyny, sytuacja jest opanowana, dzięki za wsparcie. Wczoraj dołączył do naszej rodzinki 8 tyg York jest słodziutki, już zaszczepiony i raz odrobaczony

Dzisiaj byłam na USG, był pęcherzyk ciążowy i widać było już zarodek, ale nie było widoczne tętno dziecka, mam nadzieje, że jak pójdę za dwa tyg będę już wdziała Lekarz powiedział, że za wcześnie jeszcze na to

Senior Member Awatar aneta_k15
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-05 zobacz kalendarz
    Hej! Ja chciałam się przywitać z lutowymi mamami Ja mam termin na 19.02. mam już 3-letniego synka Krzysia i czas najwyższy na rodzeństwo Teraz tak szybko i krótko, ale postaram się udzielać częściej

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Aneta_k15 witaj w naszym gronie .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów