Strona 26 z 91
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 908

Lutowe maleństwa 2017

maalinowa musisz być cierpliwa, wszystko będzie dobrze na kolejnym USG będzie już na pewno widać zarodek i serduszko

nati89 i jak po wizycie? Zobaczyłaś fasolkę?

Dżoana ja nie mam wstrętu do jakichś konkretnych rzeczy, czasami po prostu jak pomyślę o jedzeniu to mi się niedobrze robi. Jeśli chodzi o kota, to w pierwszej ciąży mieszkała z nami kotka i wszystko było ok. Tuliła się do mnie, kładła głowę na brzuszku i mruczała Wtedy pytałam lekarki czy kot nie stwarza zagrożenia, to powiedziała, że nie, bo wyniki na toksoplazmozę są w porządku (cokolwiek to znaczyło). Kotkę musieliśmy oddać dopiero pod sam koniec ciąży, bo właściciele od których wynajmowaliśmy mieszkanie nie zgodzili się na kota, więc to nie była kwestia ani ciąży ani dziecka.

Misia tak strasznie Ci współczuję. Nie wyobrażam sobie co możesz czuć w tej sytuacji Ale nie załamuj się, następnym razem się uda. Trzymaj się kochana :*

W końcu wakacje myślałam, że moje dziecko pośpi dłużej, skoro nie musi iść do przedszkola, ale oczywiście wstała o 6 :/ Jak do przedszkola trzeba iść to ciężko ją o 6 było zerwać z łóżka, a jak wakacje to sama wstała. Eh...
    6 lipca mam wizytę u gina i się coraz bardziej denerwuję i niecierpliwię. Jutro planujemy kupić basen taki na podwórko, żeby mała mogła w nim dupcie moczyć Chciałam pojechać nad jakieś jezioro albo zalew, ale jak pomyślałam, że to trzeba autobusem się tłuc i jeszcze z różnymi rzeczami to mi się odechciało. Dopóki nie zdam prawka i nie kupimy samochodu to nie ma szans, żebyśmy pojechali gdziekolwiek. Na szczęście 14 lipca jedziemy do moich rodziców, to może uda się z nimi gdzieś pojechać nad wodę, to chociaż mała popluska się trochę.

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny mam parę pytań

1. Jak psikam boli mnie w prawym boku jak przy wyrostku (wyrostek miałam usuwany rok temu ) no i przy tym jak siusiu robię to tak samo, ale czasami..co to może być?

2. Jak jest z farbowaniem włosów w czasie ciąży? Bo mam ciemne włosy, a chciałabym je rozjaśnić u fryzjera

Ja dziś się dobrze czuję, w sumie nie mam żadnych dolegliwości ciążowych nigdy nie miałam problemów z cerą... za dużo pryszczy zaczeło mi wychodzić -_-.

A co do kotów..to ostatnio małego kotka przy drodze uratowałam i jest teraz u mnie na dworze z pieskiem i razem śpią i się bawią...
    Ostatnio edytowane przez maalinowa ; 01-07-16 o 10:43

maalinowa z tym bólem to skonsultuj to z lekarzem, bo mnie nigdy nie bolało w ten sposób i nie wiem co to może być. Jeśli chodzi o farbowanie włosów to się odradza, bo farby zawierają amoniak itd., ale zajdź do fryzjerki i powiedz, że jesteś w ciazy i czy ma farby bez amoniaku i takie które nie śmierdzą

Senior Member Awatar groooooszek
    Mieszka w
    Wrocław/Kostrzyn
    Dżoana, z tego co wiem odnośnie kotów i wogóle zwierząt domowych to przecież jeżeli masz zwierzaka domowego, zaszczepionego, odrobaczonego to nic Ci nie będzie.
    Wrecz wskazany jest kontakt ze zwierzętami (tymi co mamy w domach i wiemy, że są pielęgnowane i szczepione), bo wtedy wiesz, że jest mniejsze prawdopodobieństwo, że dziecko będzie miało uczulenie na zwierzęta.
    Jedyne co to, jest kuweta kocia, bo jest narażenie na toksoplazmozę.

Ja mam kota, królika i psa i wiem, że są przecież wypielęgnowane i zdrowe, bo cały czas pod kontrolą weterynarza.

Senior Member Awatar Sylwka_17
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Misia smutna wiadomość, przykro mi dobrze że masz takie pozytywne podejście i dzielnie walczysz, podziwiam Cię. Trzymam mocno kciuki za Ciebie i zyczę powodzenia!!! Bedzie dobrze!

Dżoana ja ostatnio coraz bardziej nie mogę patrzeć na jedzenie... Mdłości to jedno i brak apetytu to drugie. Na szynkę już od dawna nie mogę patrzeć, z mięsem też różnie- jem bo jem ale nie smakuje, odrzuciło mnie od rzeczy które do niedawna normalnie jadłam i mi smakowały..najbardziej ciągnie mnie do tego co niezdrowe i najprędzej zjem jeszcze jakies kanapki z miodem lub dżemem (mam nadzieje ze cukier mi się za bardzo nie podniósł). Przy pierwszym dziecku mialam wręcz ogromny apetyt i raczej wszystko wcinałam a teraz zaczynam się troche martwić...

Maalinowa nie mam pojęcia co może oznaczać taki ból..takiego nigdy nie miałam. Za to ostatnio w jeden dzien mialam ból- takie kłucia w okolicy pępka, wyczytałam ze u kobiet w ciąży jest to normalne i wiąże się z rozrastaniem macicy (choć i tak dziwi mnie ze na tak wczesnym etapie już koło pępka by mnie bolało) Dopytam lekarza przy nastepnej wizycie. Na drugi dzien z kolei dopadl mnie ból taki jakby skurcz..rozpoczął sie od brzucha po czym zaczął promieniowac na plecy jakby mnie ktos jakims sznurem scisnął - zdarzylo się raz wiec nie panikuje i poczekam do wizyty, zobacze co powie lekarz, oby sie nie powtórzyło..

Rozpisalam się... Milego dnia mamusie życzę!

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    malinowaa skonsultuj z lekarzem ten ból , może zleci ci jakieś badania. Co do farbowania to się odradza rzeczywiście ale różnie to bywa, ja we wrześniu mam roczek córeczki i chciała bym się ufarbować tylko ze ja bardziej farbuje się do swojego zbliżonego koloru a teraz jeszcze bardziej bym chciała tak to zrobić żeby odrosty były jak najmniej widoczne . W poprzedniej ciąży nie zdążyłam się nawet obciąć bo odkładalam to bo jeszcze czas itd a wyszło jak wyszło, teraz na pewno wcześniej się obetne może taka sytuacja już się nie powtórzy jak w poprzedniej ciąży ale różnie to bywa.
    Co do cery to czasem mi wychodzą jakieś krostki tak jak bym miała mieć okres, dzisiaj też mi coś wyszło.
    Mnie ostatnio taki ból w podbrzuszu złapał ze nawet nie mogłam się załatwić ani wysikać trwało to kilka minut , myślałam że się popłacze z bólu ale zaraz przeszło.
    Ostatnio edytowane przez olianna ; 01-07-16 o 11:52

Senior Member
    olianna

O mnie
    Data
    23.09.2015
    Odebrałam badania, wszystko raczej w nich jest w porządku, co prawda dużo zamieszania z nimi było dzisiaj no ale mam wszystkie, teraz czekam do środy na wizytę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    olianna jak wyniki są w porządku, to tylko się cieszyć

Byłam dzisiaj w Rossmannie i odkryłam suplement diety Mama coffee. Kawa dla ciężarnych hm.., są dwa rodzaje albo o smaku naturalnej kawy, albo o smaku waniliowym. Kupiłam jedną taką, drugą taką i zobaczymy co to takiego. Ciekawe czy smakuje jak kawa, bo brakuje mi smaku kawy

Czytałyście lipcowy numer "M jak mama"? Jest kilka interesujących artykułów, m.in. o lekarstwach przeciwbólowych-jakie można i jakich kategorycznie nie można stosować w ciąży, o badaniach prenatalnych i wiele innych

Kupiłam sobie płyn do kąpieli o smaku czekolady mmm na sam zapach ślinka mi pociekła i już się nie mogę doczekać kiedy go wypróbuje

Byłyśmy z córką na podwórku i małych zakupach, przy okazji zjadłyśmy obiad w Sfinksie Ledwie wróciłyśmy do domu, mała położyła się na łóżku i po chwili już spała. Mam nadzieję, że będzie spać już do rana

To tyle u mnie, a co u was?

Senior Member
    olianna

O mnie
    Data
    23.09.2015
    Magera ja w Rossmannie też kupiłam tą kawę jakieś czas temu , piłam tylko waniliową bo na tamtej jakoś nie zauważyłam ze smak naturalnej kawy, ale smakuje mi bardzo i też znowu chce ją kupić bo kupiłam tylko dwie saszetki żeby spróbować.
    Co do czytania nie mam bardzo czasu na to, czasem coś przejrze online. A co do brania leków to w pierwszej ciąży żadnych nie brałam i teraz też nie chce brać, jedynie przy przeziebieniu był paracetamol septolete i nic więcej.
    Też ostatnio myślałam żeby kupić jakiś płyn i coś nalecialo mnie na wanilię , ale niedługo moje urodziny to może zrobię sobie jakiś prezent dla siebie .

Ja mam huśtawki nastroju... od wybuchów złości, lęków, płaczu to zaraz się śmieje i nie potrafię ze sobą wytrzymać. Straszne to jest...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów