Strona 25 z 252
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Member
    Muminkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-20 zobacz kalendarz
    malinowa ja biorę mama dha jedna dziennie. Ja gdy jestem pewna to mówię, później głupio się tłumaczyć ze nie pije bo coś tam, kawy czy alko.
    oliaanna widzisz, u mnie brało mnie na wymioty parę razy jak młodego przebieralam, i jeszcze w tedy zastanawiałam się dlaczefo ttak, ogólnie w miarę się wysypiam, z n oszeniem Tomka gorzej, bo zaraz się mecze, no i ten gorac jakiś gorszy, w tamtej ciazy to na slonku siedziałam i nic mi nie było, teraz nie ma szans.
    ola witaj, fajnie ze dolaczylas, ja najbliższym powiedziałam po ostatnim usg żebym była pewna.
    magera no to nie zazdroszczę wsfptawania tak wcześnie, z tymi schodami mam podobnie, a do tego jak młody na rękach to już w ogóle odpadam. Eh ci faceci zawsze coś pokreca, mój wiele razy wracał do apteki bo się pomylił
    Mój w 41 tyg ciazy ważył 3540, 54 cm wydawał się taki malutki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Magera no to dobrze że zrobili ci to cc.
    Muminkaa a ja znowu na odwrót rzadko kiedy się wysypiam do tego jestem senna w dzień gdzie nie zawsze mogę pozwolić sobie na sen bo nie raz jestem sama z Zuzią i muszę się powstrzymać od snu. Co do noszenia to mi też ciężko już, czy wyjąć ją z wanny, szybko się też męczę.
    Narazie odpukać zgagi jeszcze nie mam na szczęście.
    Dziewczyny ja mieszkam na 4 piętrze więc też mam wysoko.

jestem nie cierpliwa następne USG dopiero 18 lipca... dlaczego tak tak to tylko pęcherzyk widziałam i nic więcej

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    maalinowa ja jak poszłam pierwszy raz do lekarza to też było widać tylko pęcherzyk, ale lekarz fajnie się zachował ponieważ kazał mi przyjść tydzień później na chwilę żeby zobaczyć czy zarodek jest.
    U ciebie też napewno zarodek będzie ale faktycznie ten czas oczekiwania na kolejne usg to męczarnia....;p
    ja dzisiaj idę, mam nadzieję że już będzie dobrze widać małego robaczka

hej
    dziewczyny czy tez macie taki wstręt do jedzenia niektórych rzeczy . Mi ostatnio mało co podchodzi jem tylko pomidory i ser żółty z razowym i fasolkę szparagową gotowaną totalnie odrzuciło mnie od mięsa , wędlin.
    Mam pytanie do Was czy któraś z Was ma kota ,ja mam i tyle jest sprzecznych opinni na temat kot - kobieta w ciąży ale ja kocham Rysia i nie oddałabym go nikomu czy jeśli będę po głaskaniu myła ręce i nie dotykała do spraw kuwetowych to będzie to bezpieczne ? Nie chciałabym narażać dzidziusia...może powinnam go oddać

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Dziewczyny. Bylam wczoraj na wizycie. Dobrych wiadomości nie mam. W Poniedziałek serduszko bilo, wczoraj juz nie. Dostalam skierowanie do szpitala, dzisiaj nie bylo miejsca, wiec mam przyjsc jutro na czczo, wyczyszcza i zaczynamy przygode od poczatku. ten nowy lekarz od razu mi kazal do siebie przyjsc zeby porobic badania i poszukać przyczyny. Trzymam za Was bardzo mocno kciuki! Trzymajcie sie zdrowo ze swoimi Brzuszkami! (oczywiscie bede Was podgladac ;-) ah ta ciekawosc) pozdrowienia! I samych dobrych wiesci!

Misia1221 bardzo mi przykro z Twojej sytuacji wiem co przechodzisz, pierwszą ciąże poroniłam i też byłam czyszczona. Możesz na nas liczyć ! nie ma możliwości, że lekarz się pomylił ? czy to ten sam co na mecz się spieszył?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Też już przez to raz przechodziłam.. niestety pomyłka niemożliwa.. Inny lekarz. Wydaje się być fajny... przez 20 minut szukał serduszka.. Dwa razy podchodził do usg, żeby się nie pomylić. 9tc.. ostatnim razem doszłam do 10... z tym, że teraz nie zostanę z tym sama tylko będziemy badać do skutku, aż znajdzie się przyczyna... EEjjj, głowa do góry! Proszę się nie przejmować! Mam nadzieje, że szybciutko będę mogła Wam się pochwalić dobrą wiadomością

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Misia współczuję nawet nie wyobrażam sobie co możesz czuć. Ale trzymam kciuki żeby szybko "Wam" się udało zajść w następną ciążę i żeby było wszystko dobrze.
    Dżoanna ja już od jakiegoś czasu nie jem wędliny tylko dlatego że nie mam ochoty na nią wolę zjeść już kanapkę z pasztetem czy z jakimś białym serkiem, ostatnio przerzucilam się na dżemy. Co prawda zdarzy się ze zrobię sobie kanapki z wędlina ale to musi mnie nalecieć na nie i rzadko kiedy tak jest. Ogólnie nie odrzuca mnie od żadnych rzeczy , sama nie wiem co mam jeść i na co mam ochotę , często otwieram lodówkę i mówię ze nic nie ma do jedzenia i się denerwuje a zwyczajnie nie wiem co bym zjadła. Co do kota to pamiętam że niektóre dziewczyny oddawały koty komuś, wiem też ze nie wróciły potem bo źle się zachowywały wobec takich maluchów. Nic więcej nie mogę pomóc na ten temat.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Dżoanna ja też nic nie wiem na temat kotków w domu gdzie kobieta jest w ciąży. Powiem tylko tyle, że nic nigdy złego nie słyszałam na ten temat.

Misia1221 współczuję ale wierzę, że następnym razem po trafnej diagnozie lekarza uda wam się

olianna u mnie też ciężko z tym jedzeniem, też sama nie wiem co bym zjadła i nic mi nie smakuje za bardzo...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów