Strona 248 z 252
Pokaż wyniki od 2,471 do 2,480 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny

Moja córeczka jutro kończy 4 miesiące i dziś pierwszy raz dostała jakiś taki atak histeriii nagle na spacerze... nie wiem co to było ale 45 min z mężem nie umieliśmy jej uspokoić potem w domu.....była najedzona i przebrana...a był to taki przeraźliwy mocny płacz i prężenie
    Potem się obudziła i było ok a teraz wieczorem też jakoś podobnie... Aż się boję nocy
    Zmieniłam małej mleko z tydzień temu...nie wiem czy to może to....choć wcześnie tak jak teraz też często odbijała i puszczała bączki

Miało tak któraś z Waszych pociech?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Anka a może to kolka? U na snie był to płacz bardzo glosny ale caly czas sie prezyla i stekala tylko u nas to trawlo calymi dniami i nocami a tylko czasami płakała bardzo głośno przez jakieś 10-15 minut ale bardzo rzadko.
    moze jak zacznie taki atak to sprobuj dac jej espumisan w kroplach i zobacz czy sie uspokoi po 15 minutach jak tak to szansa ze to kolka a jak nie to trudno powiedziec.

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Anka mój tak miał ze 2-3 razy. Nic go nie uspokoilo. Ani cyc ani noszenie, przytulanie, smoczek, espumisan. Darl się jakby go ze skóry obdzierali.
    Moja mama stwierdziła że może go coś boleć więc daliśmy syrop i pomogło. Wypił syrop, załapał cyca, usnal i jak się później obudził to nie było problemu. Wesołe dziecko Ale nie mam pojęcia co mogło u niego wywołać taki krzyk.

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Dzięki, że odpisałyście

No to tak wyglądało jak kolka......Nie złe rozpoczęcie 5 miesiąca.....dam jej dziś ten espumisan ...na razie jest ok choć często jej się odbija...i słyszę przelewanie w brzuchu...nie wiem czy znów zamawiać te poprzednie mleko...( było dla mnie już za drogo i musiałam je przez neta zamawiać i kupiłam teraz w sklepie bebiko.....widzę że jest tez b.comfort...Tyle ze na tym poprzednim mleku też często prężyła się podczas jedzenia..Byliśmy wtedy u pediatry prywatnie i powiedział że to nie alergia i przepisał syrop robiony w aptece na wzdęcia...Ale już się skończył jakiś czas temu...
    W nocy spała ale dużo się wierciła i szybciej jadła bo już o 5.00 a zwykle o 7.00...

MałaM dosłownie się tak darła....że stres i strach ( bo jestem sama z Nią ) mnie trzyma do dziś...już chciałam wieczorem jechać na SOR ale mąż nie był za tym

O mnie
    kurczaki laski, cos sie chyba u nas dzieje nie tak.
    Ewka nie przybrala ani grama przez tydzien a nawet miała 10gram mniej.

Dzisiaj zrobiła bardzo dziwną kupe, trochę stała fioletowa( byłoby ok z 3 -4 dni temu bo jadła wówczas jagody) potem troche ciastowej żółto-pomaranczowej (to pewnie obiadek) ale co mnie bardzo martwi to liczne duże grudki galarowate i zielonkawe. Diety nie zmieniałyśmy. Dzisiaj tylko poraz pierwszy zjadła 40gram nekarynki ale to było 2godziny przed kupą więc raczej to nie to. Zdarzyło się którejś coś podobnego?

Do tego co chwile spi. Spi z 40 minut obudzi sie bawi z 30 minut i znowu idzie spac. Nigdy tak nie miała (nie licząc I kwartału). Liczę troche ze moze jest to spowodowane tym ze w nocy obudzila sie po 2 prawie nic nie zjadla i fikala do 3:30.

Ale zaczynam się marwtić trochę. Mąż mówi, żeby poczekac na jutrzejsza kupe. Teraz jak jemy obiadki to kupa jest codziennie.

I jak kasjo? Ma temperaturę?

O mnie
    Póki co nie ma. Je ładnie nawet dzisiaj zjadła zmiksowaną nekatrynkę 40gram. Mam nadzieję ze taka kupa to jakis wybryk jednorazowy i jutro nic nie wyskoczy , no i ze zacznie przybierac na wadze. Samo to ze nie przybrala nic przez tydzien tak mocno mnie nie zmartwiło. Pomyslalam no zdarza sie no, ciepło było troszkę mniej jadła. No ale ta dzisiejsza kupa mnie wybiła z spokoju.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    kasjo mojej Wiki od 19 lipca do 4 sierpnia caly czas rowno 7500 na wadze pokazywalo. A dzien przed szczepieniem nawet 7400 (czyli przez 2 tyg nic nie przytyla). A i tak w ogolnym rozrachunku, jak carlaaa wspomniala, przytyla calkiem ok. Wyglada naprawde dobrze moim zdaniem. Chociaz tez myslalam, ze musi z kg na miesiac tyc.
    Jak widac nie musi :-)

Za to od owocow ma tak obszczypana mordke wokol ust, ze wyglada jakby sie czyms poparzyla.... na szczescie poki co krem daje rade. W ogole ma taka skore, ze łyżeczką nie moge zgarniac za duzo jedzenia z mordki bo od razu ma cala podrazniona... masakra co za lady :-D

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo rzeczywiście dziwna sytuacja. Obserwuj dalej. Ja się z taką kupą nie spotkałam chociaż jak Szymon jadł brokuła to miał zielonkawa.
    co do wagi to mój raczej problemów z nią nie ma. Jest pulpecik Ale dzieciaczki się więcej ruszają więc już raczej nie będą tyle przybieraly.
    W te upały Szymon jak trochę pofika to jest zaraz cały mokry i zauważyłam że robi mniej siku.

O mnie
    wiadomo, ze po brokule jest zielonkawa no ale u nas brokul dopiero dzisiaj sie pojawil. czekam na kupe zobaczymy czy dzisiaj bedzie normalana. maz robil zdjecie moge wrzucic jak chcecie zobaczyc o czym pisałam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów