Strona 247 z 252
Pokaż wyniki od 2,461 do 2,470 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    ładnie ci urosla, poszla w cm a nie w wage
    doczytalam ze brzdace teraz z kilo na miesiac przybueraja w pozniej okolo 0,5kg.
    Ostatnio edytowane przez kasjo ; 06-08-17 o 14:06

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Kasjo kapałam w basenach i morzu,a miał wtedy 4 miesiace,dlaczego mała miałaby się rozchorować?

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    My po chrzcie, jednak w domu mniej spieta atmosfera, swobodniej, poszliśmy na spacer po obiedzie i dopiero wtedy deser,mogłam małego nakarmić w ciszy,mógł pospac we własnym łóźeczku.Fakt więcej sprzątania,ale dziewczyny mi pomogły powstawiać do zmywarki, część pomyć więc nie było tak źle

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Komiwa w tym wieku dzieci przybierają ok 500-600 na miesiąc,więc myślę że kg w 7 tyg jest dobrym wynikiem

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny.
    Szymek ulewa praktycznie po każdym karmieniu ale coraz mniej.
    Kasjo ja smaruję całego Szymona kremem z filtrem przed każdym wyjściem.
    I teraz jak były upały to kapal się w baseniku. Podobało mu się bardzo. Chlapal rączkami i nóżkami. Był cały golutki a trzymała i pilnowala go chrzestna. Póki co nic przez kąpiel nie złapał.

No dobra ,dzieki uspokoilyscie mnie :-)

Mloda zaczela sie przesuwac do przodu! Nic juz nie zrobie w domu ....

Dostala lek na to ulewanie, zobaczymy czy pomoze. Licze ze samo przejdzie....

Wozicoe w gondolach czy spacerowkach juz?

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    ooo Komiwa super ja Ciebie uspokajałam a wczoraj sama z ciekawosci mloda na wage polozylam i co?? w ciągu 5 dni nie przybrała nic ale spokojnie mowie sobie teraz ma przybierac 0,5kg na miesiac wiec moze tak byc ze nic nie przybrala. Je całkiem nieźle ok 650ml mleka i ok 100gr obiadku i czasem troche owocka z jakies 30gr. Kupki robi ładne, coraz rzadkiej kleksy ,mam mniej do wycierania

My jeszcze gondola bo sie miesci, ma 65cm ale juz robi sie jej ciasno i tak myslimy ze za miesiac w spaceerówke przejdziemy.

No to jak bedziemy na wczasach w górach (tam maja basen odkryty) i pogoda bedzie ładna to młodą popluskamy. Muszę kupić pieluszki na basen

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Ja używam i spacerówki i gondoli. Szymek śpi w gondoli, w spacerowce długo nie chce jeździć ale z pozycji pollezacej zaczyna się podnosić do siedzenia.
    Od wczoraj turla się także zostawić go mogę tylko na podłodze i to nie w pobliżu mebli bo wali głową

Musze wyciagnac spacerowke i ja przymierzyc wobec tego. Gondola super ale na wakacje pol samochodu zajmuje i sie zastanawiam czy moze na czas wakacji jej nie wpakowac w spacerowke. Musze zobaczyc do jakiego poziomu sie obniza...

Kasjo Wiki je w porywach 550ml mleka i 190 obiadku i czasami jakis owoc lub chrupka. Ale owoce ja przeczyszczaja wiec jej nie daje duzo...

Podciaga sie zupelnie nieswiadomie kiedy bardzo bardzo chce siegnac jakas zabawke, ktora akurat sie zauroczy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów