Strona 245 z 252
Pokaż wyniki od 2,441 do 2,450 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

No dokladnie..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    no ja musze kupic te pałeczki kukurydziane i zobaczyc czy niunia wogole bedzie trafiac do ust Póki co łyżeczke łapie tylko po to zeby nie doszła jej do ust i tez ją trąca dając znać juz nie chce. Butelke tez juz traca ze nie chce ale jej jeszcze nie probuje trzymac. Zastanwiam się ostatnio czy kupić kubek niekapek albo taka butelke z raczkami zeby zaczela probowac lapac. A wy moze juz macie takie cudo i cos polecacie?

Porobiłam kilka rodzai obiadków zapasteryzowałam i fajno. Tylko, że dzisiaj gwiazda mojego obiadku zjadła tylko 40g a słoik potrafi cały wsunąć. wydawało mi się że, smakowało prawie identyczne co słoikowe tylko nie dałam kleiku ryżowego tym razem bo i tak wyszło gęste.
    U nas ta wysypka co była to raczej ten brokuł z rynku. Bo po kaszce bananowej wiecej nie wyszło choc zjadła tyle co kot na płakał.

U nas kaszka ryżowa bananowa i jabłkowa nie bardzo coś wchodzą. Mam jeszcze zbożową ale chciałam z nią poczekać trochę. Owoce nadal odstawione moze sprobuje w tygodniu cos jej podac.
    Teraz przeszlismy na mleko 2.

Ogólnie wiekszych postępów rozwojowych nie mamy, oprócz tego że słonce łapie się już za stópki ale do buzki jeszcze nie wkłada
    . Dostała siostrzyczkę uczniczka i lubi/uśmiecha się gdy ona spiewa. oj co to będzie jak załapie ze jak gdzies cos sie wciska to leci muzyczka. Póki co to my wciskamy.

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo kubka niekapka czy innego nie mamy. Młody łapie tylko gryzak do owoców i chrupki.
    Szymek często je mi w nocy. Co 2 godz myślałam żeby mu podawać wodę w butelce bo pewnie bardziej jest spragniony niż głodny, ale nie chciał. Teraz robię 2 podejście z wodą z glukoza. Mam nadzieję że to podziała.

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    MałaM a czemu chcesz go wodą poić? Widocznie potrzebuje Twojego mleczka. Mi ostatnio Ewcia też budzi się szybciej na mleko wczesniej bylo 3-4 rano a od kilku dni jest 1-2 ale potem slodko spi az do 6-7 rano.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    czesc dziewczynki, my wczoraj wieczorem wrocilismy z kolejnych krotkich wakacji.Bylam z chlopakami u babci apotem na weekend do znajomych.
    Mam kilka przemysleń a'propos wakacji.Moj mlodszy gorzej toleruje zmiany, nie spi wtrakcie jazdy .U babci skonczylo sie awantura:_)

Nie chcial jesc mleka, w koncu wpadlam na to ze zmiana wody mu nie pasuje i zrobilam z wody butelkowanej--oczywiscie wypil, ale babcia powiedziala ze wymyslam bo woda u nich jest najlepsza na swiecie heh no moze i jest ale mlodemu nie smakowala, to co ma nie pic mleka?skończylo sie obrazą

A tak z innej beczki, organizujemy w koncu chrzicny, okazalo sie ze u nas zmienil sie proboszcz i w ogole nie robil problemów:-).Postanowilismy zrobic je w domu tym razem, czy ktoras tez robila w domu? co no obiad serwowalyscie? mam juz co prawda pewne pomysly ale chcialabym wiedziec tez jak inni to robia.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    a dzis czeka mnie bieganina do poradni chirurgicznej, wyobrazcie sobie moje dzieckow sobote karmilo konia sianem no i kon go ugryzl, zrwyajac paznokiec i lamiac paliczka.Strasznie plakal, a ja z nim.Od wczoraj twierdzi ze juz go nie boli ale wiecie polowe sierpnia mamy z glowy.Boje sie ze paznokiec juz nie odrosnie.Co prawda chirurg mowil ze dobrze ze mu nie odgryzl tego palca.No coz patrzac na to z takiej strony brak paznokcia wydaje sie byc blahym problemem no ale jednak.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    co do kupków niekapk ow przez te wyjazdy nie mialam czasu to nic wprowadzac, ale mi sie wydaje ze te kupki niekapki sa dobre dopiero od ok 9 miesiaca jak dziecko jaz ma sile to trzymac u porzadnie usiasc.
    jak na razie wprowadzilam o 11 owoce, podaje jabkla z biszkoptem lub banana, ale nie ze sloiczkow, nie chcial ich jesc.
    Probowalam tez z upkami ale jedyna jaka chce jesc to jarzynowa z gerbera, raz mu chcialam dac taka wlasna i w sumie chetnie moze by jadl, ale babcia miala slaby blender i grudki byly-oczywiscie sie krztusil wiec dalam mu sloik.
    aaa i biszkopt suchy ciumciany tez jest dobry i kawalek szynki tez byl mniam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    a Kasjo moj kaszel tez nie chce
    mam zwykla ryzowa, potem mam ryzowa bananowa, owocowa i ich tez nie chce-- za kilka dni poprostu znowu sprobuje.Mam tez tego snilaca- ale plul nim.

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo bo mi się wydawało że je za dużo... Ale Ty piszesz że jest tak u Ciebie i u mojej koleżanki też więc chyba odpuszczę. Eksperyment i tak się nie udał bo Szymon wodę owszem wypił ale cycka i tak chcial
    Carlaaa co za przygoda z tym koniem! Współczuję!
    Mój kleik ryżowy je ale w małych ilościach i trochę się krzywi. Za to nektarynke pozeral

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    no my dzis po chirurgu dzieciecym, nie jest tak zle jak myslalam, aczkolwiek palec nadal wyglada niezbyt zachecajaco.No coz teraz czekamy na wygojenie i na paznokiec, mam jednak nadzieje ze odrośnie.

zrobilam dzis pare zakupow chrzcinowych,musze na raty teraz bo Milek nie chodzi ju do przedszkola, a wiecie ze dzieci w sklepie najbardziej bola nogi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów