Strona 242 z 252
Pokaż wyniki od 2,411 do 2,420 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Nie, nie ja wlasnie dlatego chce kupic mate piankowa, zeby nie musiec kocow klasc. Bo nie mam maty i Wiki na kocach lezy :-) a jak ogladalam w sklepie maty to maja napis ze przeznaczone dla dzieci powyzej 10 mca zycia i mnie to zdziwilo.

I tak kupie juz teraz, nie bede czekala do 10mca ;-) Wybralam ze skip hopa.

Ja wlasnie jestem na spacerze. A tak bardzo chcialabym wystawic wozek na dwor i usiasc z kawa i ksiazka ... ;-) balkon mam ale jest waski :-(

To wbijaj na usg na chama kasjo :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Ciesz sie, ze nie lubi slodkiego kasjo :-)

Moja Wiki wdala sie w mamusie i lubi jabluszka, i wszystko co ma marchewke czyli slodkosci. Wczoraj dostala pierwszy raz warzywa z kleikiem jaglanym i mieskiem. Zjadla pol sloiczka ale niezbyt chetnie ;-P

Pol godziny temu pyklo Wiki pol roku ;-P

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Szymkowi o 4:20 dzisiaj pół roku minęło
    Dostał dzisiaj jabłko w gryzaku do posmakowania i wyglądało na to że Bardzo polubił
    Jutro podam brzoskwinie

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Hey kochane!A u nas wszystko dobrze (odpukac) :-) Małemu już kaszel przeszedl,je coraz lepiej ,jak wychodzilismy ze szpitala to ważył prawie 7500 Ale myślę że sporo przez ten tydzień przytyl bo pultuny dostał i faldki na nunach :-)

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Kurcze laski co jest nie tak z moim brzdacem, brzoskiwie fee jeszcze gorsza reakcja niz na jablko. Sok marchewkowy jablkowy fe, sok jablkowy fe. No nie chce tego mi jesc. Kto to widział, żeby niemowlę nie jadło słoikich owoców.
    Dzisiaj nawet bylam mala walka z warzywkami ale po 5 minutach wkoncu zaczela wcinac, zjadla mniej niz zawsze ale pol sloiczka poszlo.

Ola cieszę sie, ze u was wszystko dobrze. Teraz tylko sie cieszyc latem i piekna pogoda :-)

Kasjo ja bym sie tym nie martwila jeszcze. Do roku podstawa zywienia jest mleko. A teraz na poczatkach rozszerzania diety to juz w ogole niech sobie tylko probuja, ucza sie nowych smakow. Byleby sie nie zrazily.

Wiktoria tez ma rozne dni i raz wcina sloiczek, raz nie. Wczoraj tarte jablko jej srednio smakowalo, takze wiesz... Jak to baby.. humorki juz swoje maja :-D

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo pamiętaj że dziecku taki nielubiany produkt podaje się kilka razy. Spróbuj za tydzień. Może wtedy jej zasmakuje
    Synek mojej siostry zaczął jeść marchew przy 4 podejściu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Taki mam włąsnie plan, robimy tydzien przerwy od owocow a sprobuje kaszke na sniadanie wlączyć od soboty. Zupki póki co zajada. Raz więcej raz mniej ale otwiera pyszczek ze chce
    Jutro gotuje brokułową zupkę a od poniedziałku mam plan wprowadzać mięsko.
    Jak u Was z przechodzeniem na mleko 2? Mi została jedynki 1.5 opakowania i mam zamiar to zuzyc a potem zaczac wchodzic w 2.

My przechodzimy od tygodnia z bebilonu 1 na nutramigen 2. Dla Wiki nie ma znaczenia cyferka tylko , ze to nutramigen zamiast jakies pysznego normalnego mleczka ;-D

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    czesc dziewczyny
    wpadłam w wir pracy, spotkań towarzyskich i porządków i nie mialam czasu na pisanie, aczkolwiek podgladalam forum.
    Kasjo moj tez troche wybrzydza.Generlani widze ze nie chce jesc sloiczkow, za to banan skrobany lyzeczka pychaa.
    My caly czas na Enfamilu bezlaktozowym, probowalam mieszac z bebilonem 1 i od razu prolemy z kupka, tak wiec na razie zostaje bezlaktozowy a potem chyba sprobuje z enfamilem zwyklym.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów