Strona 240 z 243
Pokaż wyniki od 2,391 do 2,400 z 2428

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    O tak pocieszne są nasze szkraby. Oj moja Ewcia też nerwus. Komiwa dokładnie jak u Ciebie. Czasem daje perfidnie znać że ona chce na ręce. Potrafi tak krzyczeć/płakać że aż bębenki w uszach pękają. Ale staramy się nie dać teroryzować. czasem tylko się poddajemy.

Jak myszka zje te 65gram słoiczka to robię jej 120ml mleczka i zjada koło 100ml. Ja karmie tak co 4 - 3,5 godziny. Cały czas budzimy się raz w nocy miedzye 3 a 4 rano.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Tak ,jeśli zje takiego wywaru ok 100ml to po 3 godzinach daje mleko ,a pół słoiczka jabluszka lub banana daje między posiłkami .A my dziś z mamami dzieciaczkow sobie zabalowalysmy w nocy hihi :-)-Nas oddzielają szyby a lezymy jakby w jednym pomieszczeniu i się zebralysmy we 4 wieczorem po uspieniu maluchow i siedzialysmy i gadalysmy do prawie 1 w nocy :-) pielegniarki się z nas śmiały ze brakuje flaszki i zagrychy :-)jedną z dziewczyn ( która z nami nie siedziala) Tak masakrycznie chrapie ze nie daje spać dziewczynie która jest z nią na sali ,mialysmy ja wysmarowac pasta Ale się obudzila :-) A w ogóle wkurzajaca jest bo Noe wstaje do tej małej w nocy jak płacze ( mała ma 4 ms) tylko czeka aż mala się wyplacze i zaś nie ....jak tak można ...Ja w ciągu dnia non stop Kaspiego na rękach żeby czuł się bezpiecznie ,w nocy jak się przebudzi to od razu na równe nogi wstaje do niego i nie rozumiem jak można tak lekcewazyc chore dziecko ....

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    U mnie mały też jest nerwus hihi :-)-przewróci się na brzuch i zaraz ma nerwa ze nie umie się obrucic :-) Wogole przez ten pobyt zrobił się mniej ufny i już tak się nie śmieje do wszystkich ,choć upodobal sobie Pana ordynatora i do niego się śmieje a jak go osluchuje to zabiera mu słuchawki a ten się śmieje żeby zostawił bo to jego zabawka hihi :-)Przypuszczam ze to akurat nie świadome Ale Kaspi daje "cześć":-) Jak byliśmy w domu to dziadek jak przychodzi to zawsze się z nim tak wita i jak się mówi do małego żeby dał "cześć" to wyciąga prawą rękę :-)

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    No hey !A my już w domku od wtorku :-) Kaspi zaczął normalnie jeść ,niestety nadal charczy i kaszle...Jutro mamy kontrolę i mam nadzieję że nic się nie rozwinelo na plucach bo wtedy z powrotem na oddzial....trzymajcie kciuki żeby już było dobrze :-) A co u Was ? Cisza taka na forum ..sama ze sobą pisze hihi :-)

Fajnie Ola, ze juz w domku. Trzymam kciuki, zeby nic juz tam sie nie rozwijalo w plucach :-)

U nas nic nowego. Jestesmy po wizycie u dermatologa. Wyglada to wszystko na po prostu wrazliwa skore z cechami atopi ale mleko dalej dla alergikow. Tym razem znowu nutramigen.
    Dobrze, ze mamy 2 puszki bebilonu jeszcze to mozemy spokojnie kilka tyg przechodzic na to ohydztwo.

A tak poza tym nic nowego. Pogoda dzisiaj taka, ze obie z wiktoria wstalysmy ledwo o 8, jak nigdy (najczęściej to max 6...). I to ja stwierdzilam, ze trzeba wstac bo jesc musi przeciez jeszcze.

Czytam wątek styczniowek i Karoll wstawila zdjecie swojego smyka. Az nieprawdopodobne jak ten maly juz fika hihi :-)

Komiwa moja corcia jest na mleku nutraningen, i naprawde u niej przeszly skorne problemy, oczywiscie nie dawalam rowniej w pokarmach stalych. Probowalam dac sernika nacdrugich urodzinach i dale jej wyskoczylo na skorze, ale teraz po 4 miesiacach dalam kluski z truskawkami i dodalam naturalny jogurt i jest ok nawet niunia jadla juz loda z maszyny i nalesniki z mlekiem krowim i skora czysta
    Olu, super ze juz w domciu. A ta mamuska co daje sie wyplakac dziecu 4cznemu to jesc w nocy nie daje? Dlugo maluszek tak plakal?
    U nas tez deszcz i sennie

Tak wlasnie mi sie cos kojarzylo, ze to ty papaja rozszerzalas szybko malej diete ;-) my na sloiczkach a ty na lodach z automatu :-) no pieknie :-)

Dziewczyny czy mozecie mi przypomniec jak masowac i czyscic oczko? Wiki sie przytkal kanalik w oczku. Mysle, ze jak szybko zaczne dzialac domowymi sposobami to obedzie sie bez lekarza ale nie do konca wiem jak?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Komiwa hehe dobre To prawda Olek jak widzi ze cos jem albo jego siostra to tez ma chec ale jeszcze niech sie mlekiem nacieszy troche co do oczka to nie pomoge bo nie pamietam.
    Nurtuje mnie jeszcze ta czerwona plama na raczce po szczepieniu. Niby juz znikla ale czy u Was takie rzeczy sie pojawily? Plama byla duza ok 10 cm
    Ostatnio edytowane przez papaja ; 14-07-17 o 11:28

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Komiwa oko przemywasz solą fizjologiczna albo rumiankiem - jest lepszy. Masujesz w kąciku przy nosie. Dosyć mocno trzeba uciskac. Będziesz czuła górkę pod palcami bo właśnie tę górkę trzeba uciskac.

Ok dziekuje :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

clexane i acard w ciąży

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów