Strona 24 z 91
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 908

Lutowe maleństwa 2017

u mnie taka pogoda pół na pół umiarkowana tak, że w ogrodzie mogę sobie usiąść i poczytać książke dzisiaj przy gotowaniu obiadu mnie na wymioty ciągło jaką dawkę kwasu foliowego bierzecie?

jak myślicie mogę pochwalić się bliskim osobom, że noszę w sobie fasolę ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Muminkaa wydaje mi się że mam więcej mdłości w tej ciąży jak z Zuzią. Właściwie wszystko zależy od dnia jeśli mnie głowa boli to zaraz mnie mdli. Przerzucilam się na kawę dla ciężarnych to czasem trochę mi lepiej po niej. A ty jak ? Widzisz jakieś różnice między tą a poprzednia ciążą?
    Mam nadzieję że w tej ciąży mniej przytyje a dzidzia będzie większa, no ale zobaczymy jak to będzie.
    U mnie pogoda ładna słonko świeci i ciepło.
    maalinowa chwalenie się fasolką to sprawa indywidualna jedni chcą drudzy nie ale myślę że skoro chcesz powiedzieć to mów . Ja też się chwalilam praktycznie zaraz po pierwszej wizycie u lekarza .

Member
    ola87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-08 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, ja też chętnie dołączę do waszej grupy
    Termin z OM mam na 1.02 a z USG na 8.02 i pomimo tego że ciąża była planowana jakoś nie mogę w nią uwieżyć
    Objawów nie mam wcale, czasem tylko lekkie bóle podbrzusza i piersi...
    Na pierwszym USG było widać tylko pęcherzyk i się trochę zawiodłam (i naczytałam w necie samych złych scenariuszy o pustym jaju ), ale 2 tyg póżniej już było bijące serduszko :-D Następna wizyta dopiero za 2 tyg, nie wiem jak ja tyle wytrzymam :-)

Dziewczyny powiedziałyście już komuś o ciąży???

Mam nadzieje, że nasze ciąże będą baaaardzo nudne i książkowe :-)

maalinowa to super, że trafiłaś na takiego dobrego lekarza, tylko gratulować jeśli chcesz powiedzieć rodzinie o dziecku to powiedz, o mojej ciąży na razie wie tylko mąż, córka i przyjaciółka. Rodzinie powiem dopiero jak się z nimi zobaczę. Nie chcę przez telefon o tym mówić, bo wolę widzieć ich reakcję

Muminkaa zazdroszczę pospania do 7 Ja wstaję o 5.30, ale jeszcze tylko jutro i będę mogła dłużej pospać o ile moja Antosia da mi pospać dłużej, bo z nią to różnie. Jak trzeba wstawać do przedszkola, to można budzić i budzić, a jak weekend to wstaje o 6 :/ eh

olianna ja w pierwszej ciąży też nie miałam takich mdłości jak teraz. Wtedy w ogóle nic mi nie dolegało, a teraz czasami jest mi strasznie niedobrze, ale nie wymiotuję. Też bym chciała mniej przytyć, a ile Zuzia ważyła jak się urodziła, że chcesz, żeby teraz dziecko większe było?

ola87 serdeczne gratulacje i witamy ciesz się, że nie masz objawów, bo jak zaczną się, to będziesz miała dość

Pytałyście o kwas foliowy to ja biorę standardową dawkę, czyli 0,4 mg, ale czytałam, ze w I trymestrze dawka ta może być zwiększona do 1 mg.
    U mnie dzisiaj pięknie i słonecznie. Posprzątałam w jednym pokoju i stwierdziłam, że jutro ogarnę drugi pokój, a w weekend jakoś kuchnię i łazienkę. Ostatnio nie mam w ogóle sił i nawet jak wchodzę po schodach (mieszkamy na 2 piętrze) to zadyszka mnie łapie, a wcześniej nic takiego nie miało miejsca. Eh :/

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    mi mdłości odeszły, ale coś czuję, że to tak pięknie u mnie nie będzie że tylko 2 tygodnie mdłości i koniec. Chociaż mam nadzieję, że już nie wrócą, nie chciałabym tego... muszę jeszcze troszkę siły mieć na pracę.
    ola87 u mnie wie mój partner i moi rodzice jak narazie. Ale już w wakacje powoli będziemy mówić wszystkim że jestem w ciąży. Bo w końcu będzie już widać brzuszek.

nati może nie będziesz miała już mdłości... kto wie ja w pierwszej ciąży w ogóle mnie nie mdliło, jedynie 3 razy zwymiotowałam z własnej głupoty, bo wzięłam tabletki na czczo, a tak to czułam się rewelacyjnie.

Senior Member
    olianna

O mnie
    Data
    23.09.2015
    Magera Nasza Zuzia była urodzona w 37 tygodniu ciąży ponieważ wody zaczęły mi odchodzić, przy urodzeniu ważyła 2540 i 52 cm , myślałam że będzie przynajmniej miała te 3 kg , dlatego chciałbym żeby drugie dziecko było troszkę większe.
    Co do kwasu foliowego też przyjmuje standardową dawkę .
    Ja w pierwszej ciąży może ze 2-3 razy miałam mdłości i nic więcej ani wymiotów ani nic innego no oprócz zgagi.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    olianna no to faktycznie maleństwo. Moja jak się urodziła (w 41 tygodniu) to ważyła 4150 i miała 60 cm. Chciałabym, żeby teraz dziecko ważyło tyle samo, albo troszkę mniej, bo więcej mogę nie udźwignąć
    Zgagę w pierwszej ciąży to też miałam i to taką, że myślałam, że oszaleje, a do tego miałam koszmarne migreny i jeszcze było takie strasznie gorące lato, że siedziałam przy wiatraku i robiłam sobie chłodne okłady na głowę. Oby teraz było lepiej.

Senior Member
    olianna

O mnie
    Data
    23.09.2015
    Magera no właśnie maleńka, a ja tylam jak szalona dlatego liczyłam ze te 3 kg to ma a tu wyszło jak wyszło , ja też rok temu jak chodziłam w ciąży to ledwo żyłam bo upały niemiłosierne były. Mówią że z każdą ciążą kolejne dziecko jest większe , ale jak to ma się z praktyką w rzeczywistości to nie wiem. Przynajmniej jak urodziłam Zuzie to byla taka dziewczyna już po 3 dzieci i każde było większe. No cóż zobaczymy. Teraz mamy początek ciąży to może lepiej trochę przejdziemy przez te upały aczkolwiek ciężko stwierdzić.
    To spora dziewczynka była ta twoja , też chyba lekko przy porodzie nie było takie 4 kg .
    Ostatnio edytowane przez olianna ; 29-06-16 o 19:21

olianna no nie było lekko, ale nie ze względu na wagę i wielkość małej, tylko dlatego, że miałam poród wywoływany i po 12 godzinach skurczy i bóli krzyża wzięli mnie na cc, bo nie było w ogóle postępu porodu. Nie wiem co by było, gdybym miała jednak normalnie ją urodzić. Chyba by mi wszystko popękało

Edit: wysłałam męża po tabletki na zgagę, kupił manti, a tam w ulotce: nie stosować w okresie ciąży i w okresie karmienia piersią. Także owszem tabletki kupił, tylko nie pomyślał, żeby powiedzieć w aptece, że to dla ciężarnej, a mówiłam kup Rennie, ale facet jak zwykle jest mądrzejszy i wie lepiej. No tak więc do jutra muszę sobie jakoś radzić bez tabletek.
    Ostatnio edytowane przez Magera ; 29-06-16 o 20:56

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów