Strona 239 z 252
Pokaż wyniki od 2,381 do 2,390 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Hej Moj mlodzial juz podnosi pupe do gory jak lezy na brzuszku i czasem na raczki sie podniesie . normalnie szykuje sie do raczkowania chyba. Rety. Nie wierze ze to juz. A na bujaku siada, jak to zobaczylam pierwszy raz a z sie wystraszylam bo nie byl zapiety. Wydawalo mi sie ze nie da razy jeszcze
    Ostatnio zauwazylam ze corcia ma wade zgryzu, dzis idziemy do ortodonty. poczytalam w internecie i wyglada mi to na zgryz otwarty :/ to od tego smoczka. Stad klopoty z mowa. i nie gryzie kanapek jedynkami i skorek ale zawsze myslala ze nie lubi. Zetknełyście sie moze z taka wada zgryzu?
    Ostatnio edytowane przez papaja ; 10-07-17 o 14:01

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny najpierw mapisalam posta a teraz czytam co piszecie. Nie nie nie ja sie nie przechwalam i nic na sile mie robie. Mlody sam z siebie sie spieszy

Fajnie ze maluchy Wasze juz jedza przysmaki ja tez niedlugo zaxzne. Poczekam chyba dl 6 go miesiaca. Chociaz bylismy na tym x szczepieniu... to p doktor mowila ze mozna moldemu od 5go miesiaca dawac mimo ze na piersi. Takze zobaczymy
    Corcia po szxzepieniu miala czerwona duza plame na rece juz Znika zostalo lekko sine :/ w tym stresie nawet go nie zwazylysmy. Ale w domu jak z malutkim staje na wage i odejmuje to wychodzi. 8,5 kg!

Olu trzymam kciuki za szybkie wyjscie ze szpitala.

Bo sa dzieci, ktore sa silne, gibkie i szybko kombinuja i sa leniuszki lub nerwole jak moja Wiki ;-) Nie ma reguly ale podobnie jak kasjo jak widze tesciowa, ktora z Wiktoria "cwiczy" bo uwaza, ze przez pol godziny nauczy ja siadac, bo przeciez dziecko jak skonczy 6 mcy to MUSI!!! juz siedziec to mnie krew zalewa (na usta cisna mi sie gorsze slowa) .....

Ewka po prostu sie nawodnila na najblizsze kilka dni ;-) taki maly wielbladzik ;-D Ja wyczailam, ze musze podchodzic co chwile i dawac wode, pociagnie dwa trzy lyki i w ten sposob wypija moze 20ml w ciagu doby...

Nie slyszalam niestety nic o takich wadach zgryzu papaja.

8,5kg?? Wow! I sam cyc? To sie nazywa konkretne mleczko :-D

Tez tak waze Wiktorie jak ty i mysle, ze z 7100 ma.

Za to martwi mnie bardzo, ze ma b.czesto koncowke jezyczka na wierzchu..... Nawet jak jej "wpycham" to pomlaszcze i znowu na zewnatrz ... wiecie... same najgorsze podejrzenia mi sie nasuwają :-(

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Może i wielbłąd ale kupki robi coraz gęstsze no i mają powoli już inny zapaszek.
    Jednak słoiczek nie weszedł zjadła 65gram i koniec. Język do przodu i wypluwanie.

Komiwa daj spokój. Ewcia nie ma końcówki języczka tylko z połowe, wyciąga i chowa a czasem z kilka minut ma go na zewnątrz. Widocznie ćwiczą język do innych sylab głosek.

My ważymy 7200gram . Mleczka teraz jemy około 700ml bo zjada po około 40 gram słoiczka a dzisiaj zjadła 65gram. Nie płacze że chce jeść więc myśle, że wszystko jest ok.

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo kupki inne bo stały pokarm dostaje. U mojego kupy są bardziej gęste.
    Mój dzisiaj zjadl pół słoiczka marchewki.
    Papaja ja Szymona od dawna zapinam w bujaczku i nawet na chwilę go nie zostawiam nie zapietego. Chociaż jemu do siadania daleko. Za ręce się podciaga ale sam jeszcze nie umie. Ktoś mi poradził żeby uważać bo dziecko nieświadomie może się gibnac i usiąść albo przekręcić więc uważam.
    A jak muszę coś zrobić to mata na podłogę i jest troszkę spokoju

Senior Member
    MałaM

O mnie
    I ktos mi ostatnio mowil "zobaczysz jakie kupy beda pozniej, można się porzygac bo takie jak u dorosłego " juz się nie mogę doczekać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Ja tez uważam że można wprowadzać jedzonko ale bez przesady,dostosowane do wieku ....Ja małemu daje po pół słoiczka bo więcej nie chce np dziś jadł banana ze słoiczka (bardzo lubi bo jest slodki) a na obiad dostał wywar warzywny ze zblenderowana marchewka i zjadł 100ml ,jutro dostanie to samo ale delikatnie zgestniale z kaszą manna(moja siostra Kaspiemu teraz gotuje).Ogólnie apetyt małemu się poprawił ,humor też jakby lepiej ale martwi mnie bo śpi już i słyszę jak charczy...coś czuje że jednak szybko nie wyjdziemy ...

To rozumiem Ola, ze wtedy juz nie dajesz mleka jak dajesz taki wywar. Potem mleko dajesz po 3h czy wczesniej? A banan to taka przekaska pomiedzy mleczkami tak?

Kasjo tez uwazam, ze kupa taka jest przez wprowadzanie jedzenia innego niz mleko. Widze to po Wiktorii. Piękną ma kupe po zupce jarzynowej. Jeden dzien nie dalam jej nic oprocz mleka i znowu kupa wielka i sie wylala .... fajnie tak zachwycac sie kupa hehe :-D

Tez zapinam Wiki w bujaku bo ją po 5 minutach bujak parzy i robi mostki, usiluje sie przekrecic na brzuch, lokciami sie wypycha do przodu. Masakra. A na macie jesli ją zabawiam to chwile polezy. Wystarczy, ze pojde po cos i pach na brzuch. A ze nie potrafi sie przekrecic na plecy to nerw bo jej sie po chwili nudzi kreci sie tylko w kolko jak juz. Smieszna jest :-) tez do siadania hoho daleko lub do pelzania. Ale ogolnie siedziec chce bardzo, pionizuje sie i za boga nie chce sie ladnie oprzec o mnie tylko do przodu, raczki przed siebie i móżdży co by tu zbroic. Ogolnie nie da sie z nia siedziec na fotelu i zabawiac bo wywija strasznie. Tylko jak sie ja nosi jest spokojna i sie rozglada tylko.

I pomyslec, ze jeszcze 4 mce temu sie martwilam bo tylko spala i spala i spala i zero prawie aktywnosci

Swoją drogą papaja fajnego masz smyka, ze juz tak fika

Z tym jezykiem to sie zapytam pediatry na najblizszej wizycie bo mnie to meczy strasznie...

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Komiwa oj tak, można się uśmiać z dzieciaczkow teraz mój tak śmiesznie macha prawa ręką jak mu się coś podoba a jak już coś dosiegnie to wali tą ręką bardzo
    I fajnie się obserwuje dzieci jak się uczą nowych rzeczy. Szymon komiczna minę robi jak się skupia na czymś, chce to złapać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów