Strona 236 z 252
Pokaż wyniki od 2,351 do 2,360 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

I co powiedział lekarz Ola???

Ja przestalam prasowac z parą ( nie uzywalam wody destylowanej do zelazka i bylo - jest bardzo zakamienione) i wstawiam na dodatkowe plukanie pranie. Wysypka zniknela ale jeszcze sie liszaje pojawiają. Nie wiem czy juz to pisałam jesli tak to sorry, ze sie powtarzam ;-)

Do tego wkraplam jej fenistil 3x4krople bo tez moze byc podobno tak, ze cos akurat pyli.

Ale z Babilonu jestem bardzo niezadowolona (tyle, ze ja mam pepti dha a nie zwykly Ola). Nie rozumiem jak moze byc stosowany albo nutramigen albo bebilon pepti. Przeciez to sa dwa rozne sklady. Nutramigen to typowo mlekozastepcza mieszanka a bebilon ma w skaldzie mleko krowie i laktoze.... bardziej logiczne byloby najpierw przepisanie bebilonu, bo ten jest dla niemowlakow z czesciowa nietolerancja laktozy a nie calkowita i dopiero wtedy nutra... nie kumam....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Mam podawac malemu fenistil 3 razy po 5 kropli,dicolflor 5 kropli.Na razie mam dawać tylko mleko ,żadnych kaszek,deserkow,zupek...zalamana jestem bo Kaspi lubi kaszki i nawet jak wypił mleko to chętnie zjadł kaszke a teraz nie wiem jak go zachecic żeby więcej mleka pił ...Dziś to wogole masakra wypił tylko 490ml mleka ,dużo plakal i marudzil,baki puszcza a nie może kupy zrobic...teraz już śpi a ja siedzę ,zastanawiam się co mu jest i rycze .. Jutro idziemy na pobranie krwi ,zobaczymy co wyjdzie

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Olu głowa do góry. Będzie dobrze.
    A czemu nie masz podawac kaszek zupek itd.? Lekarz podejrzewa alergię?
    Bąki puszcza po dicolflorze. My też to używalismy niby mialo nam pomoc a tylko gazy powodowało z czym niunia nie mogla sobie poradzic i ciągle nam płakała. My odstawiliśmy to ale dopiero po ponad butelce gdy poszlismy do innego pediatry, który nam powiedział, że dicoflor powoduje gazy.
    A u nas Ewcia wsuwa marchewkę aż miło. bardzo jej smakuje ale chyba troche po niej boli ja brzuszek bo jak sie przewraca to marudzi i lekko płacze i puszcza duże bąki. Faktycznie kupa po marchewce jest troche gęstsza. Dzisiaj na noc dałam do mleczka kleik ryżowy. Ciekawe czy będzie spała całą noc czy obudzi się jak zawsze miedzy 3 a 4. Jutro będziemy smakować cukinie z ziemiaczkami
    Moja gwiazda pięknie gaworzy, czasem to oboje z mężem kładziemy się ze śmiechu.

Jak tam dzisiaj Ola ? Lepiej sie Kaspi miewa?
    Moze taki slabszy dzien mial bo nagle dostal tylko mleko. Moze dzisiaj jeszcze zje malo ale z dnia na dzien bedzie lepiej i nauczy sie znowu pic tylko mleko. Glowa do gory!

Daj znac jak bedziesz miala wyniki.

A i kasjo! Mloda lepiej spala dzieki kleikowi? :-)

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    No hey !Dziś niestety nadal nie jest ciekawie ....Jeśli chodzi o mleko to pije 60-100ml ,kupe dziś zrobił zielona i konsystencji jakby smulki ze aż ciężko mi było mu dobrze wytrzeć bo się rozmazywala.Dziś ciut lepiej jest z jego humorem Ale nie jest taki jak zawsze pogodny,wesoly Sporo marudzi ,musimy go non stop nosić a i tak nie jest zadowolony.W nocy miał gorączkę.Byliśmy na pobraniu krwi,jutro wyniki i wtedy do lekarza ...

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Przez to wszystko ciągle myślę co mu jest ,głupie sny miałam w południe bo jak mały zasnal to się polozylam obok niego ...Śniło mi się ze wyniki były bardzo źle ,że zadzwonił i do mnie z przychodni i natychmiast kazali jechać na szpital bo miał podejrzenie raka...jak tylko się obudzilam to się zryczalam i jeszcze bardziej się o niego boję....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Nie jestem lekarzem ale faktycznie wysypka plus taka kupa no i goraczka chyba swiadczy o jakies infekcji? Cos mu nie podpasowalo... pytanie co.
    Nic sie nie boj Ola, bedzie wszystko dobrze, dostanie lekarstwa i minie raz dwa! Sciskam cie wirtualnie, zebys nie plakala juz..

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Olu starsznie współczuje. Weź sobie gorącą kąpiel w pianie jak możesz włącz muzykę i trochę się wycisz. Mi to pomagało jak miała stany depresyjne gdy mała ciągle miałam kolkowe stany.

Pamiętaj Olu, że bobasy nasze to takie radary i on będzie czuł, że mama się denerwuje i coś jest nie tak i dlatego też może nie chcieć dużo jeść.
    Olu a może mu ząbki idą?? spradź. Bo przecież jak dziąsełka bolą to wtedy mniej je bo uciska go butelka powodując ból i gorączka też typowa przy wychodzeniu ząbków. Tylko ta zielona kupa trochę martwiąca i wysypka.
    Oby wszystko było ok.

Komiwa chyba ten kleik jest przereklamowany. Młoda obudziła się jak zawsze międzyey 3-4. Zobaczymy dzisiaj.
    Dzisiaj jadłyśmy cukinię z ziemiakami, oj nie podeszło ładła bo lekko głodna była ale już na koniec się krzywiła że hoho. Zobaczymy jak jutro będzie. Ja ten mały słoiczek robię zawsze tak, że nowy smak pierwszego dnia daje z 3-4 łyżeczki, reszte słoika dzielę na pół na kolejne dwa dni. Obserwuje czy nie ma wysypki czy innych dolegliwości.

Ja dzisiaj dodalam miarke kleiku kukurydzianego ale nie rozmieszal sie z mlekiem i chyba wiekszosc zostala przy smoczku ... eeee co robie nie tak??

Wiktorii brokuly zupelnie nie podeszly.

Ola dawaj znac jak tam. Sie martwie razem z toba...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów