Strona 235 z 252
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,350 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    bo z tym pco to ciezka sprawa, ja kilka lat mialam to diagnozowane ale niestety w koncu sie doczekalam
    Tam jest bardzo duzo roznych zaburzen metabolicznych.Niestety jesli mialas cukrzyce ciazowa to wiesz ze masz zwiekszone ryzyko cukrzycy w ciagu 10 lat.Tak wiec niestety dieta, i ruch .A z tym ruchem najgorzej, bo kiedy? iagle jest cos do zrobienia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    hmm wysluchalam dwoch jego wykładów, ale nie przekonal mnie

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Papaja ja mam materac piankowy, kosztował prawie 300 zł. Narazie jest super ale zobaczymy ile przetrwa

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Komiwa mój maluch też wcina wszystko.. najlepsze są jego paluszki, moje palce i pieluchy do tego slini się na potęgę. Ale czytałam że objaw zabkowania to napuchniete i zaczerwienione dziąsła a nie to co nasze dzieciaki wyprawiają

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Dziewczyny odpisuje na raty bo dopiero teraz mam czas na czytanie. Mąż wrócił z zagranicy więc nie mam póki co za dużo czasu.
    Dzisiaj mój smyk dostał na próbę trochę marchewki. Najpierw się skrzywil potem podenerwowal ale przy drugiej próbie załapał i posmakowal bo otwierał buzię do łyżeczki miałam się wstrzymać ale chciałam wiedzieć czy będzie jadł. Nie jestem zbyt cierpliwa
    Teraz jak je ciągle swoje łapki i się bardzo slini to wyskakują mu krostki i na buzi i na raczkach. Macie na to sposób?

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Aaa i jeszcze odkąd Szymon nauczył się przekrecac na brzuch to lubi tak przysnac. Najpierw zasypia na plecach ale zaraz myk na brzuch. Robi tak w dzień ale też pół nocy tak potrafi przespać. Czy to zdrowe dla niego tak spać na brzuchu? Nie przekrecam go bo skoro się tak układa to widocznie mu wygodnie.

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Co do piankowego materacyka ja w zeszłym tygodniu zamieniłam strony z główki na stopy bo widziałam że robią się malutkie wgłębienia od główki.

Moja Ewcia też lubi spać na brzuszku. Zostawiam ją tak. Myślę, że nie masz co się martwić bo jak córcia miała problemy z brzuszkiem to położona kazała kłaść ją na brzuszek i nawet tak miała spać jak chciała.

U nas też się pojawiają małe krostki ale ja z tym nic nie robię bo po jakimś czasie znikają. Myślę, że skóra się uodparnia na wszelakie bakterie z buzi i rączek. Ja rączki w ciągu dnia myje jej tylko parę razy gdy naprawdę czuje ze sie juz lepią

My mieliśmy 2 dni przerwy w jedzeniu warzywek bo w rozjazdach bylismy ale dzisiaj będzie atak na marchwekę. Zobaczymy czy bedzie smakować. Chce ją trochę dopajać woda aby nie miała za gęstych stolców od tej marchewki. Myślicie że to dobry pomysł?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kasjo dopajanie to zawsze dobry pomysl. Plynow nigdy za duzo :-)

Tak, na pewno to jej pozeranie wszystkiego to nie zęby, bardziej mnie zastanawialo czy faktycznie tak intensywne pozeranie jest normalne. Chociaz "normalne" to chyba nieodpowiednie słowo :-)

Moim zdaniem spanie na brzuszku jest mega zdrowe.

Ja tez nie mam sposobu na krostki. Po prostu staram sie ja czesto wycierac zeby ciagle mokra na buzi nie byla. Ale i tak ma. Malo bo malo ale pojawiaja sie od czasu do czasu i znikaja.

Czy jablko podajecie surowe starte na papke czy gotowane?

A warzywa jakbym chciala jej zrobic zupe warzywna. Gotuje warzywa na wodzie samej tak? Ziemniaka marchewke, czyms to potem "doprawiam" ? Wystarczy troche masla lub oliwy z oliwek?

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Co do jabłka to nie wiem.
    Co do warzywek niczmy nie doprawiaj, tylko trochę masła lub oliwy. Póki co na samej wodzie chyba dopiero w 5- 6 miesiącu można na rosołku ale takim z piersi kurczaczka.
    Ja póki co polegam na gotowcach- czyli słoiczki.

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Czytam Was dziewczyny Ale ostatnio tyle problemów ze nie mam głowy pisać ....Carlaa mam pytanie otóż Kaspi już od miesiąca dostaje bebilon i czy jest możliwość żeby teraz dostał uczulenie od niego ? Wcześniej wszystko ok a od paru dni ma coraz więcej kostek ,wysypka na policzkach,raczkach,nogach,brzuszku..od tygodnia dostaje tylko mleko i kaszke ryżowa na bebilonie...dodam że nie zmieniłam nic ...proszku,plynu....dziś idziemy do lekarza Ale wątpię żeby nam pomogli

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów