Strona 233 z 252
Pokaż wyniki od 2,321 do 2,330 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Dzis maz wraca ze szkolenia tygodniowego. Jaka ulga. Gdyby niebpomoc siostry chyba bym ducga wyzionela normalnie. Byly dni ze jedno przestawalo plakac to drugie zaczynalo. Takie dwa maluszki cala dobe plus karmienie piersia to powinnam byc laska hehe. Od jutra sprobuje sie wziasc za siebie ciekawe czyvw miesiac 8 bym zgubila kg Tesciowa sie wziela je kaszevwarzywa i orbitrek

2. dzieckozakupy.pl
    Schudla 6 kg w miesiac u mnie najorzej ze chce mi sie slodkiego bardzo. Nawet dzi zjadlam navobiad kasze marchew i kotlet z piekarnika i czulam sie najedzona ale slodkiego i tak szukalam. Zjadlam drzem z trudkawek z pieczywem ... no brawo ja!
    Ostatnio edytowane przez papaja ; 30-06-17 o 13:49

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Ewka zasypia po 21 a jak wychodzi nam karmienie po 20 i chemy ja uśpić to zapomnij, płacz krzyk, masakra.

U nas też z kupkami jest że co drugi lub trzeci dzień ale ona tak ma praktycznie odpoczątku czy była na moim mleku czy teraz jest na sztucznym. Jak karmisz piersią to diete maluszka rozszerzasz najszybciej po 6 miesiącu. On poznaje smaki wraz z Twoim mlekiem więc nie ma co się śpieszyć.

Mieć dwóch maluszków to wyzwanie i pomyśleć, że możemy my też tak będziemy mieć.

Ja teraz zajadam głownie warzywka, żeby schudnąć.

Jak tam szczepienie? Masz już za sobą? Ja przełożyłam z poniedziałku o kolejne 3 tygodnie. Będzie mieć przy okazji bilansu 6 miesięcznego. Znowu wczoraj oglądałam wykład jednego z doktorów na temat szczepionek i znowu włos mi się zjeżył na głowie. Ale cóż musimy szczepić bo nam jeszcze dzieci odbiorą.

Jesteście na bieżąco co się dzieje na zachodzie? Masakra jakaś. W takim momencie cieszę się że mamy PIS u władzy, który stanowczo mówi nie dla uchodżców/ imigrantów.

Szczepienie przed nami jeszcze. I Olek i Agatka powinni sie szczepic. We wtorek chce pojsc do naszej pediatry i porozmawiac Wypada tez zrobic bilans dwulaki bo w kwietniu skonczyla i zwazyc malego bo ciekawa jestem ile ma teraz po urodzeniu byl wazony tylko raz a potem nie bylam. Ubranka juz ma 74 i wyglada pulchnie wiec jakos sie tam nie spieszylam wazyc A jakiebjesz warzywa? Gotowane czy surowe chrupiesz? Sama bym jadla ale mlody moze miec wzdecia od wiekszosci Lubie brokuly i fasolke szparagowa no ale .... dziekuje potem caly dzien nosic smyka i juz tak mam czasem ze jak sie po kapieli dzieci zginam zeby je naoliwkowac ubrac itp to nie moge sie wyprostowac haha !

Maz wrocil !
    Kasjo we wtorek chce isc do pediatry bo I circia i syn do szczepienia ale nie wiem czy nie spanikuje. Mamy bilans dwulatki i Olka trzeba zwazyc bo tylko raz bylismy jak mial muesiac

Ja mam materac piankowy z tego co pamietam. Na pewno nie ma gryki i kokosa. Jest spoko nie mam zadnego "ale". Mam taki z ikeii jakis taki.

Jesli chcialabym zagescic mleko i robie 150 mm czyli 5 miarek. To wsypuje 1 miarke kaszki lub keiku kukurydzianego dodatkowo czy zamiast jednej miarki mm wsypuje miarke keliku/kaszki?

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Papaja ja mam materac sprezynowy z ikei i jestem zadowolona
    Co do chrzcin to my poszlismy dopiero na sam koniec mszy, tak bylismy ugadani z ksiedzem bo wiesz jak to w kosciele, najbardziej chory pojdzie i kaszle potem.Tak wiec nie bylo problemu w ogole z dzieckiem.Co do wagi, niestety musialam wrocic do swojej dietetyk, porobilam badania i niestety moje PCO rozszalalao sie i mam znowu właczone leki bo inaczej nie schudne

Kasjo podeslij linka do tego wykladu, chcialabym sobie obejrzec

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Komiwa dodatkowo

Czy wasze dzieci tez maja fiola na punkcie ciumkania wszystkiego co wezma do reki? Wiktorii nie interesuja ksiazeczkowe obrazki czy maskotki czy inne pierdoly . Wyciaga po nie po prostu rączki, bierze daną rzecz i pach do buzi i puszcza. Najbardziej lubi materialy i moje dlonie... moje palce ciagle probuje zlapac i do buzi pcha od razu.. po prostu w skrocie "je" wszystko co jej wpadnie do rąk. To normalne? Czy to cos znaczy? Nie sadze, ze to zęby bo tak ma od 3ego? miesiaca...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów