Strona 231 z 252
Pokaż wyniki od 2,301 do 2,310 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Carla podziel się z jakiej firmy brałaś wczasy i gdzie dokładnie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Hotel nazywa się Otium Eco Club,my akurat z wezyra braliśmy,co prawda tutaj taka dziura,do miasta daleko ale my na dyskoteki i tak nie chodzimy, najbliższe miasto to Side

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Dziewczęta co taka cisza??

U nas morfologia pokazała że niedoboru żelaza nie ma

Teściowa wraz z moja mamą namawiają nas abyśmy córci zaczeli podawać przeciery z warzywek. A ja chce poczekać do wizyty u lekarza czyli jeszcze miesiąc. Zresztą nie wiem jakby to miało wyglądać. Trochę poczytałam, że najpierw i tak daje mleko a potem dopiero na sprobowanie z pare lyzeczek przecieru warzywnego. Tylko że tam było., że pozostałe 4 posiłki są mleczne i mają wynosić po 200ml. Kurcze u nas to nierealne, bo jemy różnie od 120 do 180. Jak Wy się na to zapatrujecie?

Zastanawiam się czy pluszaki, miski i inne cuda, które podostawała powinny być wyprane? Jeszcze jej tego nie dalej póki co, bo te miśki są włochate i boję się że może zakrzusić sie "sierścią"

U nas mała to prawdziwa gaduła już. Masę fajnych dźwięków wydaje. Obraca się na brzuszek ale tylko narazie w jedną strone. Z brzuszka na plecy narazie ni widu ni słychu Jak to mawiała moja babcia.

Jak tam dzień ojca?? U nas bez rewelacji większej. Ale świeżo upieczony tatuś prezencik dostał.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    My dziś wróciliśmy, a że w lodówce pusto to sue wbilismy do rodziców na obiad, dopiero jutro zrobię zakupy,bo najpierw pranie itd
    Kasjo wiesz już przecież że te normy są tylko orientacyjne,ja bym już dała małej parę łyżek czegoś,mogą być owoce lub warzywa,
    Ja maskotek nie prałam,nawet tych włochatych,

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Możesz dać parę łyżek przecieru a potem dopiero mleko

Ja dalam Wiktorii sprobowac marchewke ze sloiczka tydzien temu. Z ogolnej obserwacji stwierdzilam, ze jest gotowa :-) i wcinala nawet, otwierala buzie jak mowilam aaaaam i widziala lyzeczke. Lyzeczke kojarzy bo jej wczesniej wode nia dawalam .

Upackala wszystko plus siebie bo oczywiscie wypluwala jezykiem. Ale cos tam musialo trafic do zoladka bo miala dzien później pomaranczowe kupy ;P

Musze kupic jej jakies kaszki kukurydziane czy cos tam juz.

A no i dalam jej kilka lyzeczek pomiedzy karmieniami. Bo to wiesz ona nie zje ci pelnej lyzeczki tylko troszke na koncowce lyzeczki.

Chrzciny juz za nami, Wiki dala rade, byla bardzo grzeczna i grzecznie kupe zrobila przed msza, zanim ubralam jej sukienke wiec luzik sukienka zostala ocalona zobaczymy jak noc :-)

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Heh komiwa a jak ksiadz?robil problemy? Duzo gosci mialas?
    Ja jutro ide z malym na oodciecie wedzidelka,mam nadzieje ze w miare to przejdzie bezbolesnie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    W ogole nie robil problemow zadnych ! juz mialam liste kosciolow, ktore udzielaja chrztu takim wybrykom natury jak my a tu proszszszsz zero problemow robilam chrzciny dla 15 osob.

A dlaczego musi miec podciete wedzidelko?

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo tak jak pisza dziewczyny na poczatek daje się troszkę przecierow na próbę. Ja muszę się skonsultować z pediatra albo alergologiem bo Szymon ma te alergie a ja chcę wiedzieć co mu wprowadzać, w jakiej ilości, jakie odstępy czasowe, co powinno mnie niepokoić itd. Bo jak czasem coś zjem to jest wysypany że samo patrzenie mnie boli
    Co do maskotek i innych zabawek to przed 1 użyciem piore i wyparzam ale to z takiego względu że jestem raczej brzydliwa
    My chrzciny robimy na koniec lipca i już się doczekać nie mogę
    A syn teraz zrobił takie postępy że przewraca się na brzuszek i na plecy jak mu się podoba. A jak leży na brzuchu to łapie zabawki i sie nimi bawi
    No i oczywiście wszystko co mu wpadnie w ręce pcha do buzi

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Bo ma za krotkie tak jak starszak,tylko ze milosz nie mial podcinanegoi teraz logopeda sie tego czepia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów