Strona 227 z 231
Pokaż wyniki od 2,261 do 2,270 z 2302

Lutowe maleństwa 2017

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny

Kasjo no chyba jutro skoczę do pediatry....Ale to męczące jak dziecko nie chce jeść....jeny.... A ja to panikara jestem echhh

Komiwa a jak długo trwał ten skok u Twojej córeczki ? W poniedziałek dobowo było 690 wtorek 625 a wczoraj 570ml... a w zeszłym tygodniu 730-760ml Choć dziś jakby spokojniejsza jest i w nocy na śpiąco wypiła 90 potem po 4 h o 8 rano tylko 60 ale o 10.30 - 90ml....zobaczymy jak dobowo wyjdzie bo teraz znowu nie chce ;(

2. dzieckozakupy.pl
    Nie wiem ile trwal sam skok. Ale jesc nie chciala kilka dni.

Na pewno nalozyla sie na to zmiana mleka na nutramigen. Ma teraz bebilon i je ladnie. Wrecz bym powiedziala, ze mam wrazenie, ze sie nie najada.

Trudno powiedzieć jak jest w twoim przypadku..

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Komiwa ile Ci wsuwa teraz? ja chyba nie mogę się chwalić bo od wczoraj u nas kryzys z jedzeniem, dobijamy do 700ml przy 6 posiłkach. Maruda też jest, że hoho. Chyba coś się szykuje. Aż strach z nią jutro wyjeżdzać

150ml i staram sie zeby karmien bylo 5.

Kurde młoda ulewa wodą ... nie mlekiem tylko sama wodą.. dziwne...

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Komiwa spokojnie u nas też się zdarza że ulewa tylko wodą między karmieniami. Zawsze to traktowałam jako przekarmienie ale nie wiem czy właściwie. Po prostu jak jadła ponad 800 bo 6-7 karmień (czasem na siłe) to tak właśnie miała więc zmiejszyłam ilośc posiłków. Mleczko już strawione prawie a nadmiar wyrzuca.

Jemy miedzye 5 a 6 posiłków ale ostatnio 150ml to raz na dzien sie zdarza a tak to mniej wcina.

Mam wrażenie, że za rzadkie to mleko. I chlupie jej w brzuchu długo po jedzeniu. Wiecie , tak jak nam dorosłym, kiedy wypijemy dużo czegoś.

Chociaż nutramigen wydawał się być gęsty a wtedy ulewała wodą z mlekiem.

Jak jadła NAN to rzadko jej sie ulewalo.. a jeśli już to strawionym mlekiem i malutko...

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Hejka dziewczyny moj maly od wczoraj nieco gorzej je, wciska sobie wszystko do buzi, gryzie moje palce a dzis zaczal sie slinic-- heh chyba zęby albo skok bo obecnie lapie sie za stopy i umie juz trzymac zabawke raczkami- co prawda jeszcze nieporadnie.

Ja juz wlasciwie spakowana na jutro, co prawda moj starszak ma obecnie szal przedpodrozowy- wiecie nadmiar emocji.O malo go dzis nie "udusiłam"Na szczescie juz wykapany, po kolacji, tylko juz teraz niech idzie spac bo zwariuje na dzis

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    czy po bebilonie pepti tez mialyscie zielone stolce o konsystencji plasteliny?

Po nutramigenie takie miala. Po pepti ma bardzo rzadkie zolte kupy i smierdzace bąki. Ale je ladnie.

Wiktoria wczoraj nawet palce pediatry pakowala do buzi ;-)

Fajnego wyjazdu wobec tego carlaaa :-)

A ulewa po bebilonie? Bo mala ulewa :-/ woda lub woda z mlekiem :-/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów