Strona 22 z 91
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 903

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    hey dziewczynyprzyłączę się i ja do Wasotórz jestem teraz w 7 tygodniu,termin porodu według miesiączki to 20 luty a wedgług usg 14 lutystaraliśmy się z mężem o dzidziusia kilka miesięcy więc bardzo się cieszymy Mamy już 5 letnią córeczkę

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Maalinowa ,kochana będzie wszystko dobrze!!!Ja też w tej ciąży miałam taką sytuację.Na teście pojawiły się dwie kreseczki ale na usg jeszcze nic nie było widać ,więc moja doktor podejrzewała jedynie ciążę.Po tygodniu,na usg już bez wątpienia było widać pęcherzyk ciążowy i tak rośnie we mnie cudeńko więć bądż kochana dobrej myśli!!!Wiem co czujesz,ta niepewność jest najgorszą bo dla mnie ten tydzień oczekiwania był chyba najdłuższy jaki mógł być......więc głowa do góry,jeśli masz możliwość to wyjedź gdzieś,zajmij się czymś miłym żeby czas Ci szybko zleciał

Ola21061987 dzięki za słowa wsparcia i gratuluje Tzn. w zeszłą środę nic nie było widać u mojego lekarza, a wczoraj w szpitalu maleńką kropeczke to chyba dobrze

LalaLoopsy witamy i gratulacje. Na pewno wszystko będzie dobrze. Nawet jak będziesz miała termin na marzec, to możesz zostać z nami

maalinowa no widzisz i po się tak stresowałaś? Mówiłam, że wszystko będzie dobrze. Fajnie, że masz siostry to masz z kim pogadać. Ja mam tylko brata i do tego młodszego o 6 lat to raczej nie będę z nim rozmawiać o tych sprawach

Ola witamy i gratulacje wszystko będzie dobrze. Córcia już wie, że będzie miała rodzeństwo?

Ja dzisiaj cały dzień w drodze. Rano zawiozłam małą do przedszkola, później pojechałam zapisać się na egzamin na prawko, potem zjeść jakieś śniadanie, później mieliśmy małe pożegnanie się z paniami w przedszkolu, a ponieważ jestem w radzie rodziców to musiałam być i na koniec musiałam czekać 2 godziny, żeby małą z przedszkola odebrać. Nogi włażą mi nie powiem gdzie i do tego coś mdlić mnie zaczęło i kłuć na dole :/ myślę, że to dlatego, że dużo dzisiaj chodziłam. Dobrze, że chociaż mała nie buntowała się, że ją nogi bolą, jak wracałyśmy, bo nie miałabym siły, żeby ją ponieść nawet przez chwilę.

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny
    To jest moje pierwsze forum w życiu, więc jeszcze nie bardzo ogarniam. Podglądam Was od jakiegoś czasu i w końcu odważyłam się przyłączyć Nie mam pojęcia w którym jestem tygodniu. Wg pierwszego usg (w sumie drugiego bo na pierwszym byla jakas 2mm kropka która mogła być pęcherzykiem) i mniej wiecej z OM termin mam na 6.02. Czyli już powinien być jakiś 8 tc. ALE.. i tu zaczynają sie schody. Tydzien temu w niedziele zaczęłam plamić i oczywiście zadzwoniłam do lekarza, który w poniedziałek mnie przyjął. Stwierdził, że serduszko wali jak szalone i wszystko rozwija się jak należy(usg). Leżeć, luteina 2x dziennie dopochwowo i no-spa. Dzisiaj byłam na kontroli, dalej mam plamienia, ale wyraźnie słabsze. Dzidzik jest już duży, serduszko bije. Lekarz robiąc mi usg burczy pod nosem: "kurcze, ja nie wiem jak ja mam to zmierzyć". i odsunął obraz dalej, zmierzył crl - 1 cm czyli wg usg 7 tydzien. Lekarzem to ja nie jestem, ale na moje oko serduszko mojego dziecka bije nad głowa (jasniejszy pulsujacy punkcik). Po czym Pan Doktor stwierdził, że " w sumie to usg prosze sie nie przejmowac, bo widzimy ze dziecko sie rozwija, prawda?" Badań mi nie zrobi, bo za wczesnie, bo sprawdzimy czy plamienia ustapia i jak sie dalej rozwija. Dodam, ze jestem juz po 1 poronieniu...
    Oczywiście od jutra zaczynam poszukiwania innego lekarza..
    uff... jak dobrze to z siebie wyrzucic.. Mój Mąż oczywiscie oberwał za nic, bo mnie nerwy rozsadzaja, a on jak zwykle: "jak lekarz powiedział ze jest dobrze to po co sie denerwujesz?"
    Mam nadzieje, że jakoś przez to przebrniecie. Mało to logicznie napisalam...
    Pozdrawiam i sorki za dłuuugaśny spam
    Oczywiście gratuluje Wam Wszystkim

Misia witaj poszukaj innego lekarza skoro ten nie potrafi nawet poprawnie usg zrobić. A chociaż dał Ci skierowanie na morfologie itd? Robiłaś bete lub test ciążowy?Na razie odpoczywaj i bierz luteine dopóki nie znajdziesz innego lekarza. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki, że wszystko będzie dobrze.

A ja właśnie idę budzić córę do przedszkola. Jejku jak nie chciało mi się wstawać, a jeszcze głowa coś mnie boli

Senior Member Awatar Misia1221
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-02 zobacz kalendarz
    Magera właśnie żadnego skierowania nie dostałam, bo za wcześnie. a po co mam się włóczyć po laboratoriach jak nie wiadomo jak się sprawa rozwinie. Jak sie go pytałam czy jest aż tak źle to mówi, że nie, przecież widziała Pani na usg. Test ciążowy oczywiście, że robiłam. Nawet 3 Pod koniec maja. W każdym następnym ciemniejsza kreseczka

Strasznie rozrabiam... Dodaje post, a później go usuwam w jakiś niezrozumiały sposób.., Idę na śniadanie a później będę atakować wszystkie poradnie w okolicy!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Misia wcale się nie daj zwieść lekarzowi że na badania za wcześnie po pierwszej wizycie już ci powinien dac skierowanie , też bym poszukala innego lekarza na twoim miejscu.
    Ja wczoraj robiłam badania , do odebrania na koniec tyg zobaczymy jak wyjdą.

O jakich badaniach dziewczyny mówicie? Ja na pierwszej wizycie dostałam na toksoplazmozę i cytomegalie tylko i dzisiaj jadę po odbiór. Zastanawiam się jak jest z wizytą u dentysty...bo mam dwa zęby do leczenia i nie wiem jak to ze znieczuleniem jest w czasie ciąży.

Misia nie daj się zwieść lekarzowi. Skierowanie powinien dać Ci najpóźniej po potwierdzeniu ciąży. Jak zobaczył na usg pęcherzyk to od razu powinien dać Ci skierowanie na badania i nie ma, że za wcześnie. Szukaj lepszego lekarza, bo ten jest niekompetentny.

olianna wszystko będzie dobrze

maalinowa ja dostałam skierowanie na pełną morfologię, mocz, toksoplazmoze i jeszcze jakieś. 3 próbki krwi miałam pobierane, ale u mnie już na usg było widać 5-milimetrowego dzidziusia. Ty byłaś u gina wcześniej i jeszcze nic nie było widać, więc pewnie dlatego dostałaś skierowanie tylko na te dwa badania. Jeśli chodzi o dentystę to ja leczyłam zęby w pierwszej ciąży i denstystka robiła mi tylko to co nie wymagało znieczulenia, ale chyba są znieczulenia takie co można dać ciężarnym. Musisz pójść do jakiegoś dobrego stomatologa i dokładnie dopytać co i jak, ale lepiej to odłożyć na 2-3 trymestr. Ja bym teraz bała się iść, bo ciąża jest wczesna i bałabym się, że może coś pójść nie tak.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów