Strona 218 z 252
Pokaż wyniki od 2,171 do 2,180 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    moja gwiazda po szczepieniu trochę inna niż wcześniej. co mam na mysli? a to ze w piatek maruda była, w sobotę normalna a dzisiaj z godzinke sie pobawi troche pomarudzi a potem zasypia na 30-40 minut. Nie moge sie nadziwić że tyle spi. Przy pierwszej dawce to w pierwszym dniu troche wiecej spala a potem juz bylo wszytsko po staremu a teraz dopiero 3 dnia. hmm.
    Zrobił jej się też mały guzek i zaczerwienienie ale dzisiaj rano zaczerwienienie prawie znikło a guzek się zmiejszyl.
    Póki co się nie denerwuje bo nie mam czym prawda?

2. dzieckozakupy.pl
    Jak tam kasji sytuacja? Wrocilo wszystko do normy?

A znacie moze sposob na peknieta warge u niemowlaka?

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Dzisiaj w nocy spała juz spokojnie bo wcześniej się trochę kręciła i budziła się z krzykiem. Nie wiem czy to szczepienie czy skok rozwojowy. Obserwujemy.
    Dzisiaj rano niunia pokazała kilkuktronie już że umie przewrocić się na bok i tak sobie trochę polegiwać , póki co tylko na lewy.

A ja się martwię trochę bo mój synek zaczął odcinać głowę do tyłu. Szczegolnie jak leży na plecach to się tak wykreca i patrzy do góry. W wózku tez jak lez y to patrzy normalnie ale też i do góry patrzy na gondole i nie wiem czy po prostu ogląda czy to coś złego :/czy wasze skarby tez tak robią? Ogólnie mały trzyma juz wysoko głowę i na boczki si ę obraca. Ale jak zasypia to tak się odgina do góry lub odwrotnie w str brzuszka tak jakby lapal i gryźć chciał smoczek.

A czy Waszym maluszkom tez ida zeby? Bo u nas tak to wygląda. Ślina cieknie na potege. Pcha rączki go buzi i się denerwuje a na dole przy dwóch jedynkach widac dwie białe kreski. Czy można dawać masc juz.? Bo czasem strasznie szaleje

A to nie czasem po prostu przygotowywanie sie do przekrecania na brzuszek? Gdzies czytalam, ze taki mostek dzici zaczynaja robic, ze to kolejny etap ale wiesz ciezko mi sie wypowiedziec jako niepediatra :-)

Mloda tak nie robila ale za to jak zaczela przekrecac sie na brzuch to przekreca sie najpierw w bok, odchyla glowe w tyl i pach na brzuch. Tylko w jedna strone tak robi.

Tez sie mega mega slini. Wypluwa litry sliny dziennie ... ale zebow ani widu ani slychu :-)

młody juz sie ze trzy razy przekręcił na brzuszek. Dzięki Komiwa. Mam nadzieję, że to to.
    A na szczepieniu jeszcze nie byłam. Boje sie. Corcia szczepionki ma do 1,5 roczku i jeszcze czeka ja teraz ta na dwa latka ale Swinke odre i rozyczke opozniłam i miala robiona w lutym chyba. czuje ze musze odczekac. Ostatnio juz wydzwaniaja za nami bo Olek tylko w szpitalu dostał szczepienie. Musze sie zebrac jakos w sobie :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Poza tym, nie wytrzymałam. siostra moja przyniosla pierwsze truskawki dla corci. zjadlam ze cztery. Czekam co bedzie z Olinkiem.

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Papaja mój synek też się tak wygina ale to jest jego sposób na przemieszczanie się.
    Dziąsła smaruję mu jak już bardzo się denerwuje i marudzi. Pcha ręce i wszystko co złapie do buzi, slini się ale ząbków jeszcze nie widzę.
    A w czwartek mamy już 3 szczepienie tyle że ja przed każdym mam stracha :/

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Poza tym mój mały przestał przesypiać noce. budzi się co 2 godz na jedzenie. Do tego bardzo się kręci, tak że uderza w szczebelki
    No i robi dużo częściej kupę. Nie wiem z czym to jest związane. Jutro mam wizytę prywatną u pediatry więc się wypytam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów