Strona 212 z 252
Pokaż wyniki od 2,111 do 2,120 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Jesli chodzi o karmienie, nie jestem dobrym doradcą... ciagle u nas z tym sa problemy i wszystko sie kreci wokol jedzenia, bo wszystko wskazuje na to, ze Wiki to taki bardziej niejadek niz jadek.

Wiktoria kiedy byla na moim mleku tez bardzo ciezko bylo ja przetrzymac 3h. Czesto dawalam jej czesciej, co 2- 2,5h.

A na mm to tak mi wszyscy wbijali do glowy, ze mam ja 3h przetrzymywac, straszyli problemami brzuszkowymi, ze mm musi sie przetrawic, ze w ciagu doby musi byc chociaz 5-6h przerwy itp itd., ze tak tez starałam sie przestraszona robic...

A, ze Wiki lakomczuchem nie jest to druga sprawa.. Raczej walka z jedzeniem od urodzenia jest

Wiesz jesli je ci, po 1,5h od poprzedniego karmienia - 40ml to tym bardziej bym ja zaczela przetrzymywac coraz dluzej, zeby zjadla normalną porcje. Moze, tak jak mowi Ola, jak powoli zaczniesz wydluzac pore karmienia to w koncu sie to jakos ustabilizuje?

Gdyby mi Wiktoria jadła o 23:00- 40ml to bym zamiast mleka dawala smoczka . Chyba, ze faktycznie zupelnie by sie budzila na mleko. Ale jakby sie tak tylko przebudzala a po smoku odplywala to bym aplikowala smoczek.

Poza tym ile razy ja sie nacielam na to, ze po 2h jest mega glodna i lecialam zrobic mleko, po kolejnych 30min (zeby jednak chociaz te 2,5h przerwy bylo) przeszczesliwa, ze chce jesc, a ona zjadala 60ml i koniec.... i dylemat.... zjadla tak malo to dac wczesniej kolejna porcje czy jednak po 3h? Najczesciej czekalam 3h...

Chcialam tylko zauwazyc, ze twoja cora je 750ml a ma 7 tyg a moja Wiktoria ma 17 tygodni i je max 750ml na dobę hmmmmmmmm

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Komiwa Zobacz posta
    Jesli chodzi o karmienie, nie jestem dobrym doradcą... ciagle u nas z tym sa problemy i wszystko sie kreci wokol jedzenia, bo wszystko wskazuje na to, ze Wiki to taki bardziej niejadek niz jadek.

Wiktoria kiedy byla na moim mleku tez bardzo ciezko bylo ja przetrzymac 3h. Czesto dawalam jej czesciej, co 2- 2,5h.

A na mm to tak mi wszyscy wbijali do glowy, ze mam ja 3h przetrzymywac, straszyli problemami brzuszkowymi, ze mm musi sie przetrawic, ze w ciagu doby musi byc chociaz 5-6h przerwy itp itd., ze tak tez starałam sie przestraszona robic...

A, ze Wiki lakomczuchem nie jest to druga sprawa.. Raczej walka z jedzeniem od urodzenia jest

Wiesz jesli je ci, po 1,5h od poprzedniego karmienia - 40ml to tym bardziej bym ja zaczela przetrzymywac coraz dluzej, zeby zjadla normalną porcje. Moze, tak jak mowi Ola, jak powoli zaczniesz wydluzac pore karmienia to w koncu sie to jakos ustabilizuje?

Gdyby mi Wiktoria jadła o 23:00- 40ml to bym zamiast mleka dawala smoczka . Chyba, ze faktycznie zupelnie by sie budzila na mleko. Ale jakby sie tak tylko przebudzala a po smoku odplywala to bym aplikowala smoczek.

Poza tym ile razy ja sie nacielam na to, ze po 2h jest mega glodna i lecialam zrobic mleko, po kolejnych 30min (zeby jednak chociaz te 2,5h przerwy bylo) przeszczesliwa, ze chce jesc, a ona zjadala 60ml i koniec.... i dylemat.... zjadla tak malo to dac wczesniej kolejna porcje czy jednak po 3h? Najczesciej czekalam 3h...

Chcialam tylko zauwazyc, ze twoja cora je 750ml a ma 7 tyg a moja Wiktoria ma 17 tygodni i je max 750ml na dobę hmmmmmmmm
    No tak
    Ja sie ciesze bo na poczatku mu slabo przybierala , jak wtszlysmy ze szpitala to miala 2820 i przez pierwsze 9 dni przybrala tylko 130gr. Teraz nadrobila chyba bo ma 4350
    Ale wlasnie tak jak piszesz jesli mamy krotkie przerwy to wtedy problemy z brzuszkiem echh

Dzieki dziewczyny staram sie wydluzac te przerewy ...

Member
    Anka38

O mnie
    Komiwa ja sie tez tak pare razy nacielam

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Oj zeby tylko pare razy no u nas smok jest feee i niestety wstajemy w nocy na jedzonko choc go je srednio, ale zje te 70 czasem 100ml i dalej slodko spi. Widocznie potrzebuje.

O mnie
    7 tygodni i pozera 750ml. Wow ale bedzie grubasek gdy bedzie miec tyle co Wiki lub Ewcia

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    hejka dziewczyny
    ja dzis zrobilam malemu kontrolnie TSH, FT4 bo ja mam nied tarczycy i moj starszak i wlaśnie się załamalam, tsh 7, juz dzis nic nie moge zrobic, ale od jutra poszukiwanie endokrynologa,
    wiedzialam ze ma gorszy apetyt nieco i wolniej przybiera, myslalam ze to po tym szczepieniu a tu prosze, az chce mi się płakać.Mam wrażenie ze jestem beznadziejna matka skoro moje dzieci maja to samo co ja.

Member
    Anka38

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez kasjo Zobacz posta
    7 tygodni i pozera 750ml. Wow ale bedzie grubasek gdy bedzie miec tyle co Wiki lub Ewcia
    680 czy 700 tez sie zdaza

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Carlaaa bardzo mi przykro, ze maly tez ma problemy z tarczyca ale wiesz doskonale, ze zupelnie nie mialas wplywu na to czy beda chorzy czy nie na tarczyce.

Jestes supermamą! na pewne rzeczy wplywu nie mamy, przeciez wiesz kochana! Glowa do gory! Przytulam i daje wirtualne ramię do wyplakania

O mnie
    Carla zaraz cie przeloze przez kolano i natrzepie w ten tyłek. Jesteś świetną mamą.

Co to znaczy, że wolniej przybiera? Myślałam, że już Ci się wyregulowało karmienie. Też mi sugerowałaś badania na tarczycę. U nas raz je normalnie średnio ok 800ml a raz trochę gorzej czyli mniej niż 700ml.

Komiwa nasze pocieszy jedzą tyle co synek Carlii a są starsze o miesiąc, już zaczynam się martwić, bo ja przed ciążą miałam stwierdzoną lekką niedoczynność tarczycy i przez całą ciążę brałam letrox.
    Narazie spokój, w sobotę ważenie.Póki co na tydzień przybiera ok 90gram, mniej niż norma przewiduje (500-600gr na miesiąc) ale lekarz mówił, że jest jeszcze ok.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    kasjo, kazde dziecko matki z nied tarczycy powinno miec wykonane tsh, moja pediatra nie widziala wskazan, ale ja mialam w poprzedniej ciazy dobra endokrynolog ktora mi cala ciaze powtarzala ze mam zrobic to tsh.Hubiemu tez mialam wczesniej oznaczyc ale najpierw to szczepienie potem ta infekcja wiec dopiero dzis na spokojnie,
    wiesz niby przybiera, i je, ale widze ze troszke mniej niz na poczatku

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów