Strona 211 z 252
Pokaż wyniki od 2,101 do 2,110 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Komiwa skoro wypija 150 czyli jest 5 miarek.
    1 dzien 4 miarki starego ew 3
    2 dzien 3 miarki ew 2
    3 dzien 2 miarki ew 1
    4 dzien nowe

2. dzieckozakupy.pl
    Ok, dzieki carlaaa

Apetyt ma marny wiec ciezko z jedzeniem nam idzie.

Ja dzisiaj wazylam małą na domowej wadze. Wyszlo 6300. Czyli może 6200 wazy. Tempo przyrostu wagi zdecydowanie zmalalo

W sumie chyba ciuszki sa najlepszym wyznacznikiem wzrostu.

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Unas waga 6100 z niedzieli na mojej wadze. W piatek u lekarza 6300 ale w pampersie i bodziaku wiec chyba moj pomiar dokladniejszy. Carla ale dozywiony masz synusia. Miesiacmlodszy a wazy tyle co Ewus.

O mnie
    Moja gwiazda ma dzis dzien na spanie. Moze to przez deszcz. Godzine przed spacerem spala 40 minut, potem mleczko i spacer na ktorym spala znowu 40minut, potem niecalo godzinke byla pol aktywna troche sie pobawila a potem kciuka pozerala i znowu usnelana. Teraz czekam az sie obudzi a spi juz 45 minut.

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo chyba dzisiaj taki dzień. Mój smyk też dużo śpi.

Popieram, to musi byc pogoda. Wki tez dzis duzo spi i wystarczylo ja odlozyc, dac tetre, smoka, przykryc kocem i odpadala niemal od razu.

Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kasjo Zobacz posta
    carla mam wagę i waże raz na tydzień z reguły jest to sobota, więc jak przybierze to się nie martwię.
    Ale jeszcze 2 miesiące temu to już bym się martwiła czy oby napewno wszystko ok Lekarza mam za 2 tygodnie (szczepienia) to pogadam, chyba ze zacznie mi z wagą zjeżdzać.

Mój też pierwszy dzień matki

Komiwa a co się dzieję że mleko apteczne i które? Wow 150ml?? ale dobowo pisałać że max 750ml. Czyli tylko 5 posiłków jada? My nadal na 7 jesteśmy, choć zastanawiam się czy nie odpuscic sobie rannego kamienia, gdy zaczyna się wiercic i pozerać kciuka ale nie wyraza głosem checi jedzenia. Ostatnimi dniami gdy jej daje to je max 70ml a dzisiaj 50ml. dopiero w ciągu dnia się rozkręca i je 110-130ml.

My dzisiaj przechodzimy na Enfamila, i też stopiowo, dzisiaj tylko jedna łyżeczka nowego.
    Hej dziewczyny To znów ja

Kasjo , Komiwa jak to robicie, że maleństwa Wam jedzą 5-7 posiłków na dobę? Moja jutro kończy 7 tydz i karmimy aż 9-13 x na dobę (wyłacznie mm) ...Wychodzi dobowo około 750ml tylko czasem zje 30ml , czasem 60ml i niekiedy 100 - 120ml. Jak nie śpi nie umiem ją przetrzymać dłużej niż 1,5 czy 2 h od poprzedniego posiłku jeśli zjadła np 40ml... W nocy też je około 23.00, 2 i 5...Czasem właśnie o tej 23,00 zje 40ml i potem już o 1.00 w nocy znowu np 70....Jejku jak to zrobić żeby no o 22-23.00 zjadła 100-120ml i spała do 4.00- 5.00 ? Tak miałam z synem który ma obecnie 10 lat Po dzisiejszej nocy marzę o spaniu heheh

Któraś z Was pisała u kciuku. Mój pierworodny właśnie do dziś "kciukuje" przed snem....Nie ma na szczęście żadnych wad zgryzu i wymowy....Także młodej zaaplikowałam smoka żeby historia się nie powtórzyła....Starszak smoka nie chciał w ogóle bo późno próbowałam dać...

Miłego dnia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Anka 38jakiś czas temu mój synus też tak jadł czyli 30,60ml co godzine....Z dnia na dzień wydluzalam czas ,probowalam go czymś zająć ,zabawic i teraz je z regoly co 2-3 godziny 80-140ml .

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    My też jesteśmy po wczorajszym szczepieniu i póki co młody się normalnie zachowuje ,nie jest marudny,może dziś nieco mniej je ....Kaspian ogólnie zjada 750-830 na dobę ,teraz waży 6600 i ma 68 cm :-)

O mnie
    Anka jak Ewka miała 7 tygodni to tez jadła czasem częściej a czasem trzeba było wybudzać na jedzenie po ponad 3 godzinach bo nie dawała żadnych oznak głodu. Czasem trochę na siłę ją karminiliśmy bo zjadała 30ml i koniec. Teraz też ma czasami tak , że mija ponad 4 godzina a ona nic a gdy dostanie butle to wciąga. Tak więc wiecznie z zegarkiem na ręku.

Oj tak u nas kciuk króluje, głównie lewej ręki czasem prawej, tak mocno króluje że czasem jest cały czerwony od ssania.

Ale Wasze brzdące są pożerakami mleka i jak ładnie przybierają i rosną a są młodsze czasem o cały miesiąc od Ewuni. Wczoraj kolega nas odwiedził to stwierdził że mamy pultasa a mi się wydaję że wygląda normalnie no może ciut ma pultaskowe policzki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów