Strona 21 z 91
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 903

Lutowe maleństwa 2017

Dziewczyny tak się poschizowalam,,że jednak pojechalam na oddział bo tak mnie bolało. W środę nic nie było na ust a dzisiaj zobaczył maleńką kropeczkę to chyba dobrze powiedział, ze faktycznie to ciąża albo i nie , ale lekarze lekarze muszą tak mówić bo to początek jest jeszcze. Zaproponował mi zrobić jeszcze betę, ale nie będę już nic kombinować żadnych badań. Poczekam ten tydzień na następne usg i wiem, że będzie dobrze. Za radą siostry kupiłam sobie witaminki mama dha grunt , że dzisiaj kropeczka była widoczna

2. dzieckozakupy.pl
    maalinowa to super zobaczysz, wszystko będzie dobrze

a ja się zastanawiam czy ze mną wszystko jest w porządku, bo w ogóle się nie przejmuję ciążą. Od 2 dni nie mam żadnych mdłości i czuję się bardzo dobrze. Nie martwię się o ciążę i dziecko. Może jeszcze nie do końca do mnie dotarło, że jestem w ciąży? hm

Magera wszystko z Tobą jest ok,zastanawiam się czy zrobić jeszcze raz te beta hcg boje się trochę...schizy mnie na maxa łapią nie nie pójdę...poczekam na następne USG.
    Ostatnio edytowane przez maalinowa ; 26-06-16 o 16:38

maalinowa ja bety w ogóle nie robiłam ani teraz, ani w pierwszej ciąży i nie mam zamiaru robić

u nas właśnie przeszła burza, przynajmniej można trochę odetchnąć

u nas od rana pada a teraz słońce zaczęło się przebijać przez chmurki Magera wiem, że jestem upierdliwa, ale za to Ty masz stoicki spokój i odwagę podziwiam Cie za to. Naprawdę myślicie, że ta kropeczka to moja fasolka i nie muszę robić tej bety mimo, że to proponował i poczekać na następne USG za tydzień. No i piersi mnie dzisiaj w ogóle nie bolą i martwi mnie to najlepiej jakbym siebie shibernowała...i przeczekała najgorsze, ale tak się nie da..
    Ostatnio edytowane przez maalinowa ; 26-06-16 o 17:26

maalinowa ja jestem spokojna, bo już raz to przeżyłam i wiem co mnie czeka moja pierwsza ciąża ma obecnie 3,5 roku, leży na golasa koło taty na podłodze i gra na moim telefonie
    Jeśli uważasz, że to potrzebujesz bety to ją zrób. Może wtedy się trochę uspokoisz i nie będziesz tak przeżywać

Ja 6 lipca mam gina i w ogóle o tym nie myślę. Może to na prawdę ze mną jest coś nie tak? haha... żeby nie to, że dzisiaj się lekko źle czułam to bym zaczęła się na prawdę martwić, że może nie jestem w ciąży Najlepiej córka podsumowała jak jej powiedziałam, że brzuszek mnie boli i się źle czuje: "To dlatego, że jest dziecko?" i później mężowi tłumaczyła, że się źle czuję, bo mam dzidzie w brzuszku Kochany szkrab

Edit: właśnie sobie przypomniałam o książce, którą czytałam w pierwszej ciąży; "W oczekiwaniu na dziecko". Jeśli macie do niej dostęp to warto ją przeczytać, bo jest dokładnie opisana cała ciąża (miesiąc po miesiącu), jak przygotować się do porodu, połóg i wiele innych ciekawych i ważnych rzeczy. Jeśli nie macie możliwości jej zdobyć, a chcecie poczytać to mam ją w pdf-ie i mogę podesłać
    Ostatnio edytowane przez Magera ; 26-06-16 o 18:48

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    Magera fajną różnicę wieku między dziećmi będziesz miała Kiedyś w przyszłości też mniej więcej będę chciała taką różnicę między dziećmi.
    Spróbuję poszukać tej książki skoro mówisz że ciekawa i że warto przeczytać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    na prawdę książka warta przeczytania, szczególnie przy pierwszej ciąży. Są rozwiewane różne wątpliwości No różnica wieku między dziećmi będzie taka dość spora, bo rocznikowo córa będzie miała 5 lat, a kalendarzowo 4 i 2 miesiące. Między mną i moim bratem jest 6 lat różnicy i to już jest dużo. Mama zawsze uważała nas za dwoje jedynaków, bo nie mogliśmy się dogadać. Dopiero jak dorośliśmy to się dogadaliśmy

Junior Member Awatar LalaLoopsy
    Mieszka w
    Gdzieś tam
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-04 zobacz kalendarz
    ...
    Ostatnio edytowane przez LalaLoopsy ; 25-08-16 o 11:59 Powód: ...

LalaLoopsy Gratuluje kochana, wszystko będzie dobrze. Ja dzisiaj samopoczucie mam lepsze, jestem spokojniejsza, bety nie jechałam zrobić bo stwierdziłam, że skoro w środę na USG nic nie widział mój lekarz, a wczoraj po 4 dniach lekarz w szpitalu widział kropeczkę już, to znaczy, że wszystko ładnie rośne. Zasnęłam wczoraj i odstawiłam cały stres jakby ze mnie zszedł... tylko tyle co wieczorem na zmianę jajniki mnie bolały ale tak na początku może być, przetrwałam bez neospy bo nie był to taki mocny ból... dzisiaj rano znów pieri mnie bolały a tak się martwiłam jestem taka młoda jak i głupia jeszcze... Magera dzięki na pewno i ja poszukam książki. Nie wytrzmałam i powiedziałam siostrom, że jestem w ciąży bo z nimi mogę o tych sprawach też porozmawiać...sama siostra urodziła 4 dzieci a dwójkę poroniła więc mnie rozumie w jakiś sposób, i też mówiła, żebym bety nie robiła bo ta kropeczka to dobrze wróży i, że to mały człowieczek już i mam się nie stresować tylko dbać o niego i mówić już do niego itd. Dzięki dziewczyny za wszelkie wsparcie z waszej strony....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów