Strona 203 z 252
Pokaż wyniki od 2,021 do 2,030 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    hmm u mnie prasowanie nie ma aż tak strasznie dużo, z reguły. Teraz mam troche wiecej bo dużo ciuszków dostaliśmy wiec pranie i prasowanie, siup do szafy, niech czekają w gotowości.
    Ja naszych rzeczy to prawie wogole nie prasuje po praniu, gdy cos trzeba wtedy sie wyciaga i prasuje. Zapewne to, dla tego że koszule i inne koszulki (nie t-shirty) są układane w kostke na półce w szafie bo nie mamy wystarczającej ilości szaf z wieszakiem.
    U nas dzisiaj też pięknie słonecznie i cieplutko. Byliśmy na prawie 2 godzinnym spacerku.

Komiwa ja tez nie jestem zwolnennikiem takiej metody dlatego się szarpie z mężem. Nie wiem kto mu tam do tej głowy to powkładał. A co do rozpieszczania to ponoć już zbliza się ten moment ze tak brzydko sie wyraże dziecko ok 5-6 miesieca zaczyna tresowac rodziców

Ja właśnie pije kawusie z ekspresu z mleczkiem i zajadam sie " grześkami tyci" w białej czekoladzie. Jak to uzależnia
    Ostatnio edytowane przez kasjo ; 12-05-17 o 15:12

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    heh dziewczyny u mnie od 2-3 dni tez maruda, nieco gorzej je a juz jadl tak pieknie.zobaczymy jak waga.Fakt odstawilam mu probiotyk, moze to jest na rzeczy.
    Jesli chodzi o wymuszanie, musze was zmawrtwic juz takie maluchy dokladnie wiedza ze płaczem można wszystko zdobyć.Oczywiście ze nie ma sensu lecieć na każde kwęknięcie ale płacz jednak no boli serce i chyba jednak trzeba sprawdzic co sie dzieje.
    U nas tez slonecznie, bylam z Hubim i psem na dlugim spacerku, bo jutro ze starszym maruda moze byc gorzej sie wyrwac.

wlaśnie kawka jakie masz problemy?skoro mleko jest?moze uda nam sie cos podpowiedziec

Senior Member Awatar Kawka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa mama dwójki
    Hmm... obecnie mam wiecznie zastoje. Jak jedno schodzi, to drugie się pojawia. Albo nie schodzi przez kilka dni. W ciągu ostatnich 10 dni 2 razy miałam zatkane ujście. Boli strasznie, aż musiałam brać przeciwbólowe. Staram się dużo pić, biorę lecytynę, robię okłady i głaszczę, ale nie zawsze pomaga. Do tego histeria przy przystawianiu czasem, złości się jak chce skończyć. A potem wpycha sobie piąstki, jakby był głodny, ale cycka nie chce...Histerie zwalam na skoki rozwojowe Ale usypianie od początku 2 h minimum. Jak jest mąż, to się wymieniamy, Gorzej jak jest w pracy, to muszę sama dwójkę ogarnąć.

Kasjo, podeślij mężowi artykuły o wypłakiwaniu dzieci. I dodaj, że dzieci w domach dziecka nie płaczą. Może to da mu do myślenia? Przy córeczce słuchałam się "złotych rad" i próbowałam zostawiać, ale nie dałam rady i uznałam, że nigdy więcej. To nie dla mnie metoda.
    Ostatnio edytowane przez Kawka ; 12-05-17 o 18:29

O mnie
    Jak ustawiacie sygnature? Bo ja używam suwaczek.pl i wyskakuje mi komunikat ze blik jest za duży.

Dzisiaj ubrałam luzne spodenki i skarpetki ale one robia slad na nozce zdjelam je gdyz sie obawialam ze blokuje przeplyw krwi. Czy słusznie? Czy może to normalne ze odciskaja sie gumki od skarpetek?

U nas sliczna pogoda ale nie jestem pewna czy za cieplo nie ubieram gwiazdy bo niby ma jedna warstwe wiecej ale skoro mi goraca na krotkim rekawku to moze jej byłoby ok??

O mnie
    Działa mi suwaczek? Działa więc nie ma już pytania ale dziwne krzyczał że za duży plik i wcześniejsze posty nie mają sygnatury.

O mnie
    a wogóle to musze sie pochwalić
    Ewunia odkryła że ma też prawą rączkę i ją teraz zaciekle pałaszuje na zmiane z lewą

Mąż też zauwazył dzisiaj że córcia nie ma jak sięgnąć zawieszonych zabawek na macie bo sa za wysoko i postanowil je obniżyć. Ja mówię mu że chyba nie ważne że za wysoko bo przecież by chociaż próbowała a ona nie wyciąga rączek za bardzo przed siebie. Mąż obniżył te zabawki po bokach aby łatwiej było jej sięgnąć. Niecałe pół godziny po tym, patrzymy i Ewunia pac jedną z zabawek. Za pare minut patrzymy a ona otwarta dlonia dotyka zabawki i probuje jakby lekko chwycic. Za kolejne pare minut znowu pac zabawke. Niestety póki co było takie jednorazowe bo wieczorkiem to juz sie nie powtorzyło. Zobaczymy jak będzie jutro.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    kasjo jak skarpetki sie odciskaja tzn ze za ciasne,pewnie z soxo kupowalas?
    Ja tym razem kupilam w lidlu i nie ma sladu na nozkach.
    Ja dzis małego ubralam w bodziak,skarpetki i spodenki,do przykrycia cienki kocyk jak bardziej wiało

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Kawka a probowalas sciagac po karmieniu laktatorem?

Ja w koncu naładowałam baterie,to słońce ma zbawienny wpływ jednak.Starszak caly dzień na działce,wybiegał sie,umorusał za to szcześliwy poszedł spać.

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Chciałam edytować post A go usunęłam. Jednak nie umiem tego robić...

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Na taką piękną pogodę chyba każdy czekał. Od razu sie samopoczucie poprawia
    Mój synek ubrany był dzisiaj w body i bluzę, spodenki i skarpety, miał jeszcze buty ale szybko się ich pozbył.
    Co do skarpetek jak zaczynają uciskac to je zmieniam.
    Mój maluch dzisiaj podczas zabawy z babcią śmiał się w głos. Piękna sprawa bo to był jego pierwszy raz
    Oczywiście śmiech nagrałam więc będzie idealny na poprawę humoru. Już to oglądałam parę razy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów