Strona 201 z 252
Pokaż wyniki od 2,001 do 2,010 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo nie "spadamy z wagą " tylko ładnie przybrała 100g w swoim tempie.
    Ola może właśnie przez to że jest długi to może być szczuplas.
    Jak to wygląda u Ciebie na siatce centylowej?
    Wg Internetów chłopiec 4 miesięczny powinien ważyć 6,6 kg (+/- 0,8 kg) A mierzyć 63 cm (+/- 4 cm). Dziewczynka 6 kg i 62 cm (odchylenie takie samo).
    Mój jest w normie i z tego co czytam wasze dzieciaki też

2. dzieckozakupy.pl
    kasjo najwazniejsze, ze je. Teraz przybrala 100 a za tydzien moze 200 i sie wyrowna przybiera? Przybiera i tak ma byc

Wikson je caly czas tak samo, 6 x dziennie (rzadko 5) i na dobę wychodzi maxymalnie 750ml. Tez wpierdziela rowno piastki, czasami az dwie od razu laduje do buzi ..

Bebilon comfort, przez to, ze jak pisałaś , jest zageszczany, moze byc bardziej syty, dlatego moze wystarczy jej mniejsza ilosc.

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-25 zobacz kalendarz
    Mój synus ma teraz 13 tygodni ....faldki ma i pyzule Ale jest dlugasny ,porownywalnie taki duży jak dzieci starsze od niego o 2 miesiące ...A ciuszki nosimy na 74

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Robimy właśnie tak że po odbiciu podajemy jeszcze butle Ale nie zawsze chce ....probowalam go zagadac,zajac i wtedy wcisnac więcej mleka to wtedy ulewa :-) córkę karmilam tylko piersią i nie miałam do czynienia z butla .....

Senior Member
    Ola21061987

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Myślę że po prostu zmienię lekarza bo z tego co wiem to dziecko pół roczne powinno podwoic swoją wagę A on już teraz prawie tak ma :-)

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Czy ja pisalam ze jestescie boskie?
    oczywiscie macie racje a ja jestem walnieta na punkcie jedzenia i przybierania na wadze.
    Czy Wasze bobasy chwytaja lub wyciagaja raczki po zabawkę? My jeszcze nie, ale coraz fajniejsze dzwieki wydaje, guży już sobie ładnie. Ladnie też wodzi wzrokiem za zabawkami, oraz ostatnio podnosi nogi i głowe jednoczesnie (ale to nie wiem czy tak jest ok, dzisiaj sie dowiem jak pojedziemy na rehabilitacje). Dzisiaj też wydawało mi się że słyszę prawdziwy śmiech. Piszę wydawało mi się bo wiadomo jak to matka to obiektywnym sie nie jest
    Ostatnio edytowane przez kasjo ; 09-05-17 o 09:46

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    U Szymona jest tak że próbuje łapać zabawki Ale póki co tylko je trąca. Do karuzeli nad lozeczkiem i zabawek na macie gada i się śmieje.
    Ale grzechotek nie chce trzymać w raczce jak mu podaję.
    Ostatnio nauczył się piszczec i bardzo mu się to spodobało

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Spoko kasjo ja tez mam fiola na punkcie jedzenia i przyrostu wagi

Faktycznie jaki dlugi ten twoj Kaspi Ola!

U nas jesli chodzi o chwytanie itp to tak jak u MałaM chociaz zdarza sie, ze chwyci gryzak lub lekka zabawke, ktora jej podam i oczywiscie laduje do buzi lub od razu puszcza

Znacie jakis sposob na zdobycie leku, ktorego nie ma w hurtowniach? Musze ferrum w syropie zdobyc znowu... raz mi sie udalo i z bydgoszczy z superpharm przywiezli do kalisza ale teraz juz nie maja zadnych zapasow i apteki wokol nas tez nie :/

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Komiwa jak nie ma w hurtowniachtzn ze nie wyprodukowano poprostu.Jedyne co mozesz zrobic to obejsc albo obdzwonic wszystkie apteki,moze w ktorejs znajdziesz.ew zmiana leku na inny.majlepszy moim zdaniem bez reepty jest asciferol

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów