Strona 20 z 91
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 908

Lutowe maleństwa 2017

hej
    ja już po USG szczęśliwie wszystko dobrze Dzidzia ma całe 5,6 mm i to jest 6 tydzień i 2 dni. Widziałam serduszko - ale ulga i niesamowite uczucie wiedzieć, że bije w Nas serduszko i rośnie nowe życie . Mój był ze mną ale czekał pod gabinetem to była piękna chwila móc z nim się podzielić tym wspaniałym uczuciem. Wiem, że ciąża jest bardzo wczesna, ale bardzo się cieszę termin porodu mam na 12 lutego Chyba dzidzia wpasuje się między moje urodziny a męża czyli pomiędzy 8-ym a 18-stym lutego I tak będzie naszym najwspanialszym prezentem od losu

2. dzieckozakupy.pl
    Gratulacje Dżoanna niech maleńssstwo zdrowo rośne Mam nadzieje, że jak pójdę na USG za tydzień to też będzie się cieszyć póki co byłam na pierwszym a to byl 4 tydz i dwa dni i nic nie było widać, ale to normalne bo to było za wcześne

maalinowa nie przejmuj się tym co powiedział twój mąż, myślę, że tylko głupio palnął bo po prostu się o ciebie martwi. Jeszcze się z nim nie rozwodz!

Dżoanna super! Gratuluję!

Ja też dzisiaj miałam wizytę. 6t i 5 dzień Widziałam serduszko bijące a mój lekarz był przeszczesliwy ja jeszcze poczekam z tym cieszeniem się ale jest iskierka nadziei w zasadzie to ta radość mojego lekarza mnie bardzo podniosła na duchu

Ściskam mamuśki!

Dżoanna to super, że widziałaś maleństwo Ja mam termin na 13 lutego.

maalinowa to faktycznie nie ciekawie, skoro nie jeżdżą żadne busy w weekend.

A my dzisiaj mieliśmy dzień odpoczynku. Oglądaliśmy mecz i praktycznie cały dzień przeleżeliśmy.
    Przy okazji powiedzieliśmy córce, że u mamusi w brzuszku jest dzidzia i pokazaliśmy jej zdjęcie USG.

Dzięki dziewczyny
    Komiwa to nasze maleństwa urodzą się w tym samym prawie terminie Super widzieć ten pulsujący mały punkcik

malinowa pewnie że zawsze czuję się to lekką obawę ale jestem pewna że i U Ciebie będzie ok. I też napiszesz do Nas tu już uspokojona. Kochana a co do męża faceci tak już mają nigdy nas kobiet nie zrozumieją niechby przyszło im tylko raz poleżeć w pozycji rozjechanej żaby na fotelu ginekologicznym to może któregoś by olśniło. Mój mi coś napomknął żebym za dużo nie jadła bo utyję a ja mu na to że mam to głęboko w poważaniu i teraz myślę o tym że jestem mamą i że zdrowie mojego dziecka jest najważniejsze. Oczywiście nie zamierzam się objadać ale faceci to egoiści)

A wiecie zdziwiłam się mój lekarz od razu mnie wziął na USG włączył te monitory zaczął badanie i tak sobie wykrzyknął :Jest, jest ! Rozśmieszyło mnie to trochę . Tym bardzie ja się ucieszyłam

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    To prawda dziewczyny faceci to egoiści. Mój przed ostatnią wizytą usg gdy powiedziałam, że się stresuje to powiedział czym ty się stresujesz a ja na to że jakbyś leżał z nogami szeroko to też byś się stresował a on mówi to nie będzie usg przez brzuch? hehehe myślałam że padnę ze śmiechu później.
    malinowa napewno skoro przeprosił to jakieś uczucia i emocje w nim jeszcze są wszystko jeszcze będzie dobrze zobaczysz.

Dżoanna, Komiwa cieszę się, że wasze dzidzie są i serduszka biją niech teraz zdrowo rosną

ja mam termin koniec stycznia początek lutego. Podejrzewam, że to będzie właśnie sam początek lutego. 8 tydzień 3 dzień. W czwartek idę do lekarza to będzie 9 tydzień już i już myślę o badaniach prenatalnych kiedy się zapisać i wogóle jak to będzie wyglądało.
    Dla mnie to pierwsze dziecko więc to wszystko jest nowe dla mnie.

nati89 a masz jakieś wskazania do badań prenatalnych, czy po prostu chcesz je zrobić?

Witajcie w ten pięknie gorący poranek

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    A ja jestem w marnym humorze. Zuzia dziś marnie spała przed 3 rano przeniosłam ją do nas , gdzie spanie też marne było bo chyba zęby jej dokuczały, o 6 mleko zjadła, i potem musiałam iść do łazienki więc mówię do M trzymaj ja albo patrz na nią bo do łazienki idę, już wychodziłam z łazienki i usłyszałam uderzenie , Zuzia spadła z łóżka na podłogę, M przysnął i taki tego był finał, ma wielkiego guza na czole i trochę na policzku, martwię się żeby nic jej nie było.... Niby już później śmiała się itd ale nie uspokaja mnie to .
    Czasami mam wrażenie że tylko na samą siebie mogę liczyć i nigdzie nie mogę się ruszyć nawet do wc.......

Trochę spanikowałam...brałam cały czas witaminy vitotal..a dzisiaj przeczytałam, że nie można tego brać w ciąży...jeśli wzięłam to przez 3 dni coś sie stanie.. pozatym strasznie mnie boli jedna strona przy sikaniu i nie wiem czy iść dzisiaj do lekarza czy czekać...
    Ostatnio edytowane przez maalinowa ; 26-06-16 o 09:49

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    Magera chce je zrobić dla własnego świętego spokoju chce wiedzieć czy wszystko w porządku.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów