Strona 2 z 91
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 908

Lutowe maleństwa 2017

Member Awatar Paulina86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz
    Czesc to i ja sie dopisze. U lekarza juz bylam serduszko widzialam. Termin porody z om pokrywa sie z usg 1 lutego.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    gosia_88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Witajcie,
    to moja pierwsza ciąża. Bardzo duże zaskoczenie. Dwa testy pozytywne, beta hcg 205, na pierwszej wizycie u ginekologa niestety jeszcze nie było widać pęcherzyka. Następna za dwa tygodnie.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy

Witajcie
    To i ja do Was dołączę. Właśnie robiłam test i są dwie wyraźne kreski.
    W sumie to nie spodziewałam się, bo nie planowaliśmy na razie drugiego dziecka (córka ma 3,5 roku), tym bardziej, że na początku maja miała elektrokonizację szyjki macicy. Boję się, że mogą być jakieś powikłania po zabiegu i problem z donoszeniem ciąży czy przedwczesny poród W środę (22go) mam gina, to wszystkiego się dowiem
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Magera ; 14-06-16 o 08:55

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Hej
    Też chce do was dołączyć, jestem mamą 9-cio miesięcznej córeczki dziś zrobiłam test i pokazały się dwie kreski <3.
    Trochę jestem zaskoczona bo nie było to planowane, dwa razy wymknelo nam się z pod kontroli i jest. Trochę się boję ale cieszę się .
    W środę udam się do lekarza. Trzymajcie kciuki .
    Pozdrawiam

Hej olianna
    Nie dziwię Ci się, że się boisz. Moja córka ma już 3,5 roku a denerwuję się jak sobię poradzę ze wszystkim. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie co by było, gdyby Tosia była młodsza i zaszłabym w ciążę. Ale znam rodzinę, gdzie jedna córka urodziła się w lutym, a druga w grudniu tego samego roku. Obecnie mają już po 6 lat starsza i 5,5 młodsza. Także dasz radę
    Ostatnio edytowane przez Magera ; 14-06-16 o 08:54

Junior Member Awatar Iśka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-25 zobacz kalendarz
    Również się dołączę ! u mnie na pierwszej wizycie też nie było widać jeszcze pęcherzyka, podobno tak się zdarza a u mnie dopiero polowa 4 tygodnia a mam za półtorej tygodnie drugą wizytę i boję się tego samego , że pęcherzyk będzie pusty. Ale, ale trzeba być pozytywnie nastawionym i będzie wszystko dobrze To moja 4 ciąża, pierwszych 3 niestety nie donosiłam dłużej niż 7 tydzień. Teraz mam ciąże "leżącą" na tonie leków, więc wertuje wszystko jak leci i już w głowie mętlik mi się zrobił :P chyba czas wyluzować troszkę bo stres tez źle działa na nas mamusie , Trzymam kciuki za was wszystkie , mocno ! buzka ! podstawa to pozytywne myślenie

OLIANNA MAGERA GOSIA88 trzymam kciuki
    Ostatnio edytowane przez Iśka ; 14-06-16 o 10:11

Senior Member
    olianna

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-05 zobacz kalendarz
    Data
    23.09.2015
    Mi niestety nie udało się umówić na jutrzejszą wizytę do gina , i chyba zapisze się do innego na sobotę oby tylko było miejsce.
    Iśka trzymam kciuki
    Za wszystkie lutówki trzymam oby nam się wszystko udało i było wszystko dobrze .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar klaudia2684
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-03 zobacz kalendarz
    Super jest nas coraz więcej!!! ja mam dwuletniego synka i tez sie trochę boję jak to będzie, ciąża mnie trochę zaskoczyła ale cieszę się bardzo dziewczyny damy radę w końcu jesteśmy twarde babki )

Member
    daria888

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-14 zobacz kalendarz
    Hej, ja rowniez do was dołącze :-) ciąża wzieła mnie z zaskoczenia.. w niedziele robilam test i wyszy dwie kreseczki.. zachwycona nie jestem, według om termin na 18lutego.
    Mam już 8letnia córkę oraz 11miesieczną córkę wiec teraz licze na chlopca :-)

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    ja co prawda mam termin na 30.01.2017, ale w mojej rodzinie u każdej kobitki obsuwa 2 tygodnie to może i w lutym zostanę mamą

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów