Strona 199 z 252
Pokaż wyniki od 1,981 do 1,990 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    U nas roznie zalezy jaki ma dzien ale tak od 30 do 120ml.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Anka38

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Super i to z butli?

Ja wogole jestem z kwietniowek ale czesto tu do Was podczytuje

Ja podobnie. Jak z butli nie daje rady to podaje taka strzykawka, ktora byla dolaczona do syropu. Mozolna praca ale przynajmniej cos tam wypija. Chociaz i wtedy mi wypluwa ....

Bardzo rzadko udaje mi sie jej dac wode ale nie ma zaparc.

Ostatnio miewa zielone kupy raz na kilka i czasami luzne (korzystajac z twojego opisu carlaaa) ....

Obserwuje ją i zacznę działać jak się pojawią jakieś inne objawy typu apatia, brak apetytu. Na coś jeszcze powinnam zwrócić uwagę ?

Anka38 to dopiero co urodziłaś, gratulacje

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    Udało nam się 1 szczepienie. Malec przy 11 tygodniu skończonym waży 6600 gr i ma ok 61 cm. Słodki z niego grubas. Szczepienie zniósł dzielnie. W sumie bardziej się darł przy ubieraniu niż przy kuciu. Zobaczymy co pokaże nocą. Mam nadzieję, że nie będzie gorączkował.

Mój zawsze wypija z butli 120 ml, czyli tyle ile odciągnę. Nie próbowałam na razie więcej, bo zawsze go wcześniej czy później cyckiem dokarmiam. A zostawiam go czasem jak muszę gdzieś wyskoczyć na góra 2 godzinki. Tęsknię to jedno, a drugie to piersi jednak pełne bolą jak choroba
    Ja nie dopajam malca, tylko cyc. Mam nadzieję, że robię dobrze.

Niestety doba jest dla mnie zbyt krótka i raczej połowy tego co chciałabym nie udaje mi się zrobić. Fakt mały fajnie się sam bawi na macie, na leżaczku lub w wózku mnie obserwuje i gada do mnie po swojemu jak gotuję. Owszem szybko się nudzi w jednym miejscu lub z jedną zabawką, co jest normalne. Siostry też lubią z nim się bawić. Muszę jeszcze kojec wyciągnąć i go przyzwyczajać pomału

Ale dziś się wkurzyłam. Córy u babci, malec słodko spał a ja sadziłam krzewy w deszczu Nie skończyłam przez pogodę. Pranie na balkonie to już mi 3 razy deszcz zmoczył. Śmieję się do mojego, że wkrótce zgnije Muszę sobie kupić elektryczną suszarkę

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Juja to rzeczywiście grubasio Ja dzisiaj korzystając z pogody, bo akurat nie padało, zasadzilam selera, pora, kapustę pekińską i wysialam sałaty i inne warzywka. Ale to dopiero początek uwielbiam dlubac przy roślinach najlepszy wypoczynek.
    Ja mojego też nie dopajam. Daję mu Wit. C na wodzie ale tylko 40-60 ml. Probiotyk latopic rozrabiam w strzykawce wody i tyle też podaję.
    A teraz żelazo dostaje w syropie.

Member
    Anka38

O mnie
    Komiwa dziękuję dziś dokładnie kończy mała 4 tyg

Kupiłam dicoflor w kroplach.Ile i jak jeh to najlepiej podac?

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Anka na poczatek 2 x 5 kropli przez 5 dni potem 1 x 5 kropli

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Anka38

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez carlaaa Zobacz posta
    Anka na poczatek 2 x 5 kropli przez 5 dni potem 1 x 5 kropli
    Dziękuję

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Anka38 u nas zapracia gazy i koki tez zaczely sie w 4 tygodniu. Dicoflor uzywalismy az jeden pediatra nam powiedział że on takze powoduje gazy wiec zebysmy przeszli na biogaje. Po tym priobiotyku poprawy super nie było ale tez nie było gorzek. Męczyliśmy się prawie do konca 3 miesiaca. Dopiero na poczatku kwietnia zaczelismy odczuwac ulge, mniej gazów mniej prezenia się ale od połowy weszło zelazo i zaparacia wróciły. Dodatkowo przeszlismy w 100% na mm więc może to też jest powodem. nie stosujemy biogaji juz ponad miesiac bo tez lekarz kazal nam juz przerwac, bralismy ja prawie 2 miesiace.
    Ponoc najlepszym priobitykiem jest vivomix ale drogi ok 50zeta.
    Jestesmy po pępkowym. super było spotkac sie z znajomymi pogadac posmiac sie a przy okazji niunia dostała masę prezentów. troche sie narobilam ale warto było.
    m

Member
    Anka38

O mnie
    Dzięki dziewczyny
    Mam wrażenie, że jest nieco lepiej po tym probiotyku.
    Udaje mi sie tez dac jej w ciagu sbia 20-30ml wody.Niewiele ale zawsze cos.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów