Strona 197 z 252
Pokaż wyniki od 1,961 do 1,970 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    kasjo ale fanie masz tylko 2 godziny drogi nad morze zazdroszczę. Niestety moje córki nie znoszą długich podróży samochodem. Raz z nimi byłam nad morzem i nigdy więcej. Chyba, że samolotem,ale z kolei ja się boję latć Dobrze, że już po przeprowadzce

Ja już po chrzcinach. Fajnie było
    Ostatnio edytowane przez Juja ; 30-04-17 o 19:11

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    A my wczoraj wyszliśmy że szpitala, w Bad nic nie wyszło, ja jednak obstawiam jelitowke. Pojechaliśmy do teściowej w takim razie żeby straszak się wybiegal,ale tu dużo łąk i traw,dostał alergii :@

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Juja fajnie ze chrzciny się udały, ja nie wiem kiedy się za to zabiorę, hmm nie mamy ślubu i u nas ksiądz kręcił nosem.

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Jak mija Wam majówka? My prawie już mamy wszystko ułożone, mówie prawie bo męzu się ociąga ze swoimi komputerowymi gratami. Dzisiaj marudził że nie ma swojej komody na takie pierdoły, póki co zapakował większośc w karton i walizkę. U moich rodziców milutko przyjemnie byliśmy 4 godzinki. Babcia szalała ale nie za dużo, bo rączki bolały . Córcia ciężko przechodzi na bebilon comfort, oj cieżko walczy z butelką, nie smakuje jej. Cóż musi się do niego przekonać przynajmiej do kolejnej wizyty u gastrologa.
    Teściowie mieszkaja kilka bloków od nas ale jeszcze nie znaleźl czasu aby wnusie odwiedzi

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    majówka prawie jak nie majówka, bo brakuje mi grilla. Ale wczoraj nasze żołądki odpoczywały, dziś mojej połówki nie było cały dzień ani córek, bo nocowały u teściów a jutro no cóż, raczej też się nie zanosi na grillowanie bo mąż źle się czuje. Ale jeszcze to sobie nadrobimy. Zresztą lubię grillować ze znajomymi czy rodziną, a chwilowo mam dość wszelkich imprez, które wymagałyby ode mnie choć minimum stania przy garach czy sprzątania Za to dłubię sobie w ogrodzie. W końcu rośliny ruszyły i mogę coś pozmieniać. Czeka na mnie tunel ogrodowy, także pomidorki, ogórki i takie tam będę mieć ekologiczne bo swoje.

No nasz ksiądz też staroświecki, do tego czepił się jakiś czas temu polityki i aż się rzygać chce jak czasem palnie kazanie. Często jeździmy do innych kościołów, do zakonników. Jacyś są "normalniejsi"
    carlaaa dobrze, że już jesteście w domu.

O mnie
    Juja kiedy ty masz na to wszystko czas? Jak Ty to robisz? Ja czasem mam problem zeby poprasowac pranie a nie mówię już o gruntownych porządkach w domu.
    Córcia z reguły między 2 a 3 w nocy lekko się wierci i raz na 10 minut steknie. Troche czekam aż może się bardziej rozbudzi ale ostatnie 2 nocki tak nie dokonca sie wybudza. Ostatecznie biorę ją, zmieniam pieluchę i daje mleko. Przy zmianie pieluchy troche się rozbudzi ale gdy dostaje butle to jedzie na autopilocie czyli spi ale cos tam je. Zjada porcje ok 60-90ml. Nawet nie odbija bo juz spi, więc układam ja na boczku troche się poprzeciaga i nie ma malenstwa.
    Zastanawiam się czy dobrze robię wybudzajac ja i dajac butle. Może powinnam ją zostawić i dopiero gdy obudzi się otowrzy oczka i bedzie dawac zdecydowane sygnały ją nakarmić. Jak Wy macie?

Nareszcie w domu no nie kasjo?
    Wiki też tak robiła jak ewka. Dawalam jej wtedy smoczka i zasypiala. Na początku też robiłam tak jak ty a potem odpuściłam . Sama się budzila po jakims czasie już zwarta i gotowa na mleko.

Niezła jesteś Juja

Fajnie, ze juz w domu jesteście carlaaa

Mi też się odechciewa zabierać za chrzciny z tego samego powodu co tobie carlaaa plus ja jestem po rozwodzie więc juz w ogóle mogiła

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo ja podobnie jak komiwa daję małemu smoka. Do jedzenia budzi się teraz ok 6-7 rano.
    A majówka minęła nam na odwiedzinach znajomych tylko szkoda że pogoda marna :/

O mnie
    Oj takna swoich smieciach najlepiej. Co prawda jeden pokoj mniej ale wlasne
    Kurczaki to u nas bedzie problem bo Ewka uwaza ze smok jest fee.nadal nie uzywamy smoczka, albo go wypluwa albo sie dusi taki odruch wymiotny.
    Zauwazylam dzisiaj ze bebilon comfort w polacz3niu z zelazem gdy robi sie juz zimne zamienia sie w cos zelkowatego. Mam nadzieje ze to nieszkodzi.

O mnie
    A jednak tonie zelazo. To mleko tak ma, dodali skrobie aby je zageszczac.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów