Strona 196 z 252
Pokaż wyniki od 1,951 do 1,960 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    hej Życzymy powrotu do zdrowia carlaaa.

U nas 1 szczepienie opóźnione niestety przez ten katar co osiadł na oskrzelikach i mały miał robione inhalacje nebbudem i brał encorton przy tym. Jeszcze z tydzień poczekam i jak będzie zdrów to go zaszczepię. A wy już o drugich szczepieniach mówicie... Jesteśmy w tyle.
    Mi lekarz na bioderkach usg prywatnie mówił, że nie trzeba ponownie badać jak wszystko jest ok.

Synuś też co chwila ma jakąś wysypkę. Pomaga krem emolium. Na ciemieniuchę też stosuję szampon emolium i fajnie znika.
    Pępek musieliśmy odkleić, bo pod plastrem zdobiły mu się straszne rany, Okropnie to wyglądało. Plaster był polecony przez lekarza, więc nie wiem dlaczego. Może reakcja alergiczna?

Ja w garach.... Robię chrzciny w domu. Sama najbliższa rodzina, kilkanaście osób w tym dzieci. Miałam zamawiać catering, ale zanim znalazłam odpowiednią firmę miałam już swoje meniu ułożone w głowie. Oj ja głupia Najlepsze jest to, że wszystkiego muszę spróbować i doprawić. Pewnie Sebuś będzie miał "zabójczą" cerę w niedziele. Mam tylko nadzieję, że nie będzie się darł w kościele, bo mu cycka tam nie dam

Najfajniejsze jest to, że kwatera na wakacje zarezerwowana. Tylko tydzień, ale się cieszę bo w domu to tylko robota w kółko. A na wczasach poświęcamy cały czas dzieciakom. Byle tylko zdrowie nam dopisało.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Komiwa Szymon też jest ospały. Nakarmie go, trochę się pobawi i kima.
    Carlaaa a co Wam zdiagnozowano?

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Juja że też Ci się chce. Ja chrzciny robię w lokalu chociaż dużo osób nie będzie. I planuję zrobić w wakacje.
    Z tym plastrem ciężka sprawa :/ aż mnie ciarki przeszły jak sobie to wyobrazilam :/

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Juja w który rejon Polski jedziesz na wakacje? Też chciałabym pojechać na tydzień np w góry

Juja... czapki z głów

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    No jaja faktycznie masz niemałe wyzwanie, strasznie dużo roboty.
    My dziś lepiej się czujemy,apetyt nieco lepszy,bez temp,kupki często ale małe,czekamy na wyniki badań,posiew moczu i może jutro do dom

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    To chyba jakaś jelitowka, bo w brzuszku się przelewa, co prawda wirusy wyszły ujemne,ale takich może być dużo,nie wszystkie są oznaczane

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Właśnie juja gdzie jedziesz?my też już mamy zaplanowane wakacje, mam nadzieję że mały nie zrobi tego samego numeru :-P

Member
    Juja

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-20 zobacz kalendarz
    hej. Chwila przerwy na karmienie i uśpienie malca. Jeszcze muszę ogarnąć bałagan, kąpiel i spanie, może zdążę przed północą. No tak, dałam radę, zapełniłam dwie lodówki. Ale żebym nie była sobą to rozwaliłam kran w kuchni Mąż musiał jechać 25 km do castoramy, ale był . Na szczęście zreperował, zuch chłopak

Jedziemy na Słowację. W moje ulubione miejsce Dolinę Demianowską w Tatrach Niskich. Jest tam spokojnie, a atrakcji dla dzieci nie brakuje: baseny, jezioro, jaskinie, góry niskie i wysokie rzut beretem. Z Podkarpacia mam blisko. Rozważałam jeszcze Białkę Tatrzańską, bo fajne są tam baseny dla dzieci. Byliśmy rok temu w Bukowinie, Białce, Zakopcu. Strasznie dużo ludzi. Jak dla mnie koszmarem było Zakopane: smród i zatrzęsienie turystów. Też mam nadzieję, że zdrowie nam dopisze

Uciekam, pa...

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Wykonczona jestem. Byłam w Łodzi tylko 8 miesiecy ale rzeczy mnóstwo. Nie przypuszczałam ze tego tak duzo. Jeszcze nie ogarnelismy wszystkiego. Może jutro nam sie uda, ale jedziemy do moich rodzicow na obiad i kawe wiec nie jestem pewna.

Córcia wczoraj bardzo markotna, krzyczala i plakala. Myslalam ze nie bedzie zadnego alarmu ze nowe miejsce a jednak poznała ze jest gdzie indziej i był problem od 6 az do zasnięcia (co było dużym problemem). Do południa mało jadła tylko ok60ml więc staralismy sie jej wciskać butle co 2 godziny dopiero po 17 zaczeła jesc normalnie ponad 100ml i sie rozweseliła, chciała się bawić i juz mało co krzyczała lub płakała. Chyba musiała przywyknąć. Bylismy na godzinnym spacerze, tutaj powietrze jest zdecydowanie lepsze.

Wakacje, wow, chyba tez musze zaczac o czyms myslec. Ja raczej nad morze się wybiorę bo mam jakies 2 godziny drogi.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów