Strona 195 z 252
Pokaż wyniki od 1,941 do 1,950 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    pochwalcie sie swoimi maluszkami.
    no my mamy tez szorstka skore na policzkach i kilka krostek na twarzy. malam jak ci wyszlo ze to skaza bialkowa?
    co za szczepienie mieliscie? my 2 dawke mamy dopiero na koniec maja.
    oj moja ewcia to najkrotsza widze, ma ok 55cm a ostatnio wazyla 5600g.
    nie wiem czy sie cieszyc ale duzo spi za dnia, troche w nocy ma za to niespokojny sen. Jakby mniej jada, teraz ok 700-780ml. a potrafila wczesniej ponad 800ml jak byla na moim mleczku.
    Komiwa ile Tobie mleka Wiki pochłania na dobe?
    zaktany kanalik i łzawi?? myslalm ze wtedy nie bedzie własnie łzawic. czyli co? caly czas lzy jej leca czy co??
    pakowanie na koncowce, ufff

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo mój syn miał bardzo wysypane poliki, do tego zaczerwienienie na szyi i za uszami. Jak tylko odstawiłam całkowicie nabiał, czekoladę i jajka to twarz ma całkowicie czystą i nie ma innych problemów. Dlatego wychodzi że to skaza.
    Szczepienie pentaxim i pneumokoki druga dawka.
    Z tego co wiem to kanalik ma odprowadzać łzy z oka. A U mojego Szymka jest zatkany więc łzy leją się po policzkach.
    Mój Szymon teraz przesypia całą noc, budzi się nad ranem.

Ponad 800??? Mój Boże Wiktoria je SREDNIO 700, 730ml max na dobę. Zdarzyło sie raz, ze zjadla 790 to byłam przerażona i myślałam, ze zwymiotuje

To teraz już wiem dlaczego Wiki to chudzielec....

A to nie, to nasza wysypka inna niz opisujecie. Nie ma liszajow. Hmmm mam nadzieję, ze dermatolog pomoże i okaże sie to tylko drobnym problemem.

Miala druga dawkę 5w1 i pierwsza pneumokoki.

Niestety nie umiem zdjęć wstawiać w post ..

A Wiki śpi ciągle tak samo. Jak ja bym chciała, żeby spala całą noc, np. od 21 do 6. Ale z drugiej strony musi kiedys jeść ;P

Senior Member Awatar Kawka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa mama dwójki
    To mój 2,5 tygodnia temu miał 56 cm i 4800 g. Też dostaliśmy zalecenie kontroli bioderek za 3 miesiące. Lekarz mówiła, że krosty będą i mają być.

U nas ze spaniem nocnym różnie, ze 3 razy się zdarzyło, że przesypiał 6 godzin. Potem 2-3h, ale standardowo 4h ciągiem, potem 2-3. Możliwe, że bodźce wieczorem. Sami cały dzień w domu, mało się dzieje, bo śpię z Młodym :") A po południu wraca córka z przedszkola, a ona ma sporo energii.

Test obciążenia glukozą za miesiąc, o ile się niedługo zgłoszę do lekarza. Hihi, jakoś mi nie spieszno

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    oj cudownie by bylo gdyby córcia spala chociaz od 21 tak do 4-5 rano. My nadal tez jestesmy ze spi max 5 godzin a potem co 2-3 godziny pobudka.
    a to u nas tez tak nie wygladaja te krostki to sa takie male pojedyncze tu i uwdzie.
    dzisiaj przeprowadzka, czekamy na transport. Pierwsza taka dluga podroz niuni ponad 3 godziny. Torbe mam niezle wypchaną

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo powodzenia w przeprowadzce. Oby minęła szybko i rozgoscicie się na swoim.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Jak tam po szczepionce MałaM? , bo Wiktoria śpi... zasnęła wczoraj o 20:30 obudziła sie o 8!! I taki flaczek z niej i ciągle ziewa i przysypia...

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    A my ma oddziale,wczoraj nie chciał jeść, dużo kupek,w nocy gorączka, czyli nici z majówkę:'(

jakiś wirus sie do niego przyczepil? Daj znać jak się ma. I trzymam mocno kciuki żeby szybko wydobrzal.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów