Strona 194 z 252
Pokaż wyniki od 1,931 do 1,940 z 2513

Lutowe maleństwa 2017

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    aaa i jeszcze jedna rada, jak chcesz zmienic mleko to zasada jest taka
    jesli dziecko przykladowo wypija 120 ml wody i 4 miarki mleka to:
    1 dnia 3 miarki starego mleka + 1 miarka nowego
    2 dnia 2 miarki starego i 2 miarki nowego
    3 dnia 1 miarka starego i 3 miarki nowego
    4 dnia nowe mleko
    zapobiega to zaburzeniom ze strony przewodu pokarmowego

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Tak sobie jeszcze pomyslalam ze Ewcia moze miec refluks stad te ulewania.Probowalas gastrotuss baby?

a

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    hmm ja tez mam czesto problem z tabletem. Ile razy sie wkurzałam ze mi zamyka przegladarke i nie zapisuje posta.

Dzięki za info.
    O refluksie nie pomyslalam. Póki co nie będę cudować tylko dostosuję się do zaleceń gastrolog czyli przejdę na mleko bebilon comfort i wykonam w połowie maja powtórne badanie kału. Kolejną wizytę u gastrologa mam na koniec maja wiec zobaczymy jak się bedzie sprawować to mleczko. Obecnie robie pół na pół enfamil z bebilon ha. Ulewania są ale jakdyby wróciły do normy, czyli są małe, nie po każdym posiłku i lekko strawione (serwetkowe lub wodniste). Może tylko przez chwile miała takie dziwne te ulewania albo faktycznie czysty enfamil jej nie służy.

Nic nie piszecie o bioderkach. Czy Wy też macie kolejne kontrole mimo ze wszystko jest ok? To standard?

Chirurga temat możemy zamknąć póki co po przepuklinie pępkowej nie ma śladu

Jestem w trakcie pakowania. Ile tego wszystkiego jest, szok. Trochę już mi żal że wynoszę się z łodzi. Tutaj jest o wielee więcej specjalistów dla dzieci, którzy swiadczą prywatne usługi.

A tak wogóle to moje maleństwo jakieś 2 tygodnie temu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170409_11_18_38_Pro.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	90.5 KB
ID:	100794
    Ostatnio edytowane przez kasjo ; 27-04-17 o 01:37

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-22 zobacz kalendarz
    Kasjo U nas następna wizyta na usg bioderek po skończeniu 6 mc. Nadal mamy pieluszkowac małego. Chociaż niby bioderka się poprawiły. Na 1 badaniu miał prawe Ib lewe II a. Teraz oba Ib.

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    z tymi bioderkami to rroznie.Ja zapisalam sie na nfz ale termin byl odlegly wiec w miedzyczasie poszlam prywatnie.Wszystko bylo ok ale w zaleceniach jeszcze jedna kontrola.Teraz w koncu bylam na usg na nfz i tam zadnej kontroli juz nie zalecono.

a czemu przenosisz sie do Bydgoszczy?

Senior Member Awatar kasjo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Bydgoszcz to moje rodzinne miasto. Tam mamy swoje mieszkanie(kredytowe ale jednak swoje a nie wynajmowane) i dziadków jednych oraz drugich. Ja tam też mam pracę. Mąż dostał bardzo dobrą pracę w Łodzi a po pół roku ja zaszłam w ciążę więc mogliśmy się oboje przenieść do Łodzi. Pracę ma nadal dobrą ale wywalczył w firmie aby pracować z domu- zdalnie. Więcej kasy zostanie w budżecie a to teraz ważne bo na córcie idzie ładna mamona tym bardziej, że chodzimy prywatnie na rehabilitację która słono kosztuje 50 minut 100 złotych, mleko modyfikowane tanie nie jest. Jak się policzy koszty to wychodzi ok 1000 zł na miesiąc. Do tego wynajem mieszkania i naprawde robi sie niezła sumka.

My też mamy bioderka Ib, niby mamy ćwiczyć albo bardzo szeroko pieluszkować ale sam lekarz stwierdził, że takie szerokie niewygodne wiec lepiej ćwiczyc. Pokazywał jak i jemu to szło swobodnie a jak ja robie w domku to takie łatwe nie jest. Młoda stawia opór więc się boje że krzywde jej zrobie. Pogadam z fizjoterapeutką, żeby mi dokładniej pokazała co i jak.

Cudna ta Ewcia twoja

My też mamy kontrolne usg bioderek jakoś w maju mimo, ze wszystko dobrze na poprzednim wyszło.

Jesteśmy po szczepieniu .. teraz 72h... czas start.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    MałaM

O mnie
    Komiwa odliczamy razem! też dopiero co wróciliśmy ze szczepienia. Młody ma 14 tyg mierzy 64 cm, waży 6900 g.
    Nadal mamy brać Wit. D z dha, żelazo i Wit. C. Oraz ze względu na skaze bialkowa latopic, maść poldermin hydro i emolium balsam po kąpieli. Młody ma od skazy suchą skórę z krostkami.
    I to wszystko dla tak małego dziecka

Senior Member
    MałaM

O mnie
    Aaa i mamy skierowanie do okulisty w związku z zatkanym kanalikiem lzowym. Umowie się jeśli masowanie nie przyniesie efektów i dalej oko będzie lzawic.

Wow! To wyglada na to, że z Wiki chudzielec.... ma 60 cm do pietki i waży 5500g dopiero.

Też ma suchą skórę z krostkami! Pediatra uważa, że to nie od mleka i wysyła nas do dermatologa . No zobaczymy. Specjalna masc robiona i krem eloderm pomoglo o tyle, ze kolor skóry się ładny zrobił ale nadal ma szorstkie miejsca i krostki :/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów